Altıda Altı Uğursuz Koruluk

tarafından
2
Altıda Altı Uğursuz Koruluk

Altıda Altı Uğursuz Koruluk

Altıda Altı Uğursuz Koruluk: Altıda Altı, Uğursuz Koruluk şampiyon sayısını ikiye katlıyor. League Of Legends oyuncularının yoğun isteği üzerine oyunun en klostrofobik ve en zevkli haritası olan Uğursuz Korulukta artık oyuncular 12 kişi mücadele etmeye hazırlanırken bunun yanında altı da altı yapma fırsatını da oyunculara sunacak. Haritada oyuncu sayısının çoğalmasıyla birlikte altın ve deneyim ödülleri de artacak. Bu şekilde daha fazla oyuncuya karşı daha zevkli, daha kolay deneyim ve altın kazanabilirsiniz. Para ve deneyimin yanında takımlar iki sunağa da hakim olacak ve oyuncularla birlikte minyonları da güçlendirecek. Bu oyunda sizlere tavsiyemiz kapalı yer ve örümcek korkusu olanlar uzak dursun. Şuan oyunun en zevkli, en heyecanlı ve en savaşa doygun oyunu olmasa beklenen bu oyunda Uğursuz Koruluk seni bekliyor.

Lol Altıda Altı Uğursuz Koruluk

Harrowing Ödüllerini Topla: Komşunun ruhu Gölge Adalara doğru yola çıkarken, imrenerek baktığın simgeleri güvenli bir şekilde ele geçirebilirsin. İşte Simgeler:

 

ihanet damgası simgesiİhanet Damgası Simgesi: Uğursuz Koruluk modunda üç oyun kazan.

 

Lanetli Kukla SimgesiLanetli Kukla Simgesi: Harrowing bitmeden önce bir arkadaşına herhangi bir hediye yolla.

 

Lanetli Ganimet: Sürpriz hediyeler, yeni kostümler, sandıktan çıkanlar ve çok daha fazlası Harrowing Lanetli Ganimet indiriminde.

 

Lanetli Ganimet Hallowing İndirimi:

Hem yeni hem geçmiş yılların Harrowing’lerinden çıkan sürprizler gizleniyor. 24 Ekim’den 4 Kasım’a kadar pek çok fırsat ve indirimler karşınızda olacak.

 

Lol Uğursuz Koruluk

Sonsuz Uçurum (Aram), Lol Sonsuz Uçurum (Aram), Sonsuz Uçurum, Aram

Sonsuz Uçurum (Aram), Lol Sonsuz Uçurum (Aram), Sonsuz Uçurum, Aram

Sürpriz İndirimler: Harrowing’in gizemli havası mağazayı da istila edecek ve bir grup kostüm 6 saat boyunca indirime girecek. Bu süre dolduğunda, bu kostümlerin indirimi bitecek ve bunların yerine yeni bir kostüm grup indirime girecek. İlk araştırmalar hangi kostümlerin indirime gireceğini ve kaç indirimde olacağını belirleyemedi. Sizlere tavsiyem mağazanın ‘indirim’ sekmesini sık sık kontrol etmeniz. Dikkat etmeniz gereken en büyük konu Riot Games hayaletlerin eylemlerinden sorumlu tutulmaz. Yani bu kostümleri indirimden kısa süre önce alırsanız Riot aradaki RP farkını iade etmemektedir.

 

Altıda Altı Uğursuz Koruluk Kostümler ve Simgeler

Yeni Kostümler Ve Simgeler:

Yeraltı Avcısı Wukong: Kafasındaki taç dağını saçlarını zor zapt ederken, yeşim rengi gözlerini de daha da belirginleştiriyor. Bıçaklı kuyruğu ise tehditkar bir görünüşle salınan Wukong kendi kendine yavaşça gülüyor. Wukong asasın çevirerek karanlıkta yavaşça kayboluyor.

-Yer altı Avcısı Wukong , League Of Legends mağazasında 1350 RP (28 Ekim’e kadar 975 RP).

underworld_wukong_splash_1920

 

 

Kara Kuzgun LeBlanc: Zifir karası tüylere bürünmüş bir siluet, kara sisin içinde süzülerek ilerliyor. Sisin hayalet kolları, her adımında korkmuşçasına önünden çekiliyor. Asasının üstüne oturmuş olan karga ürperiyor. Pusların içinden gelen tiz bir haykırış, Kara Kuzgun LeBlanc’ı durduruyor. Koyu dudakları, kötü bir tebessümle kıvrılıyor. Kara sis yayılmaya devam ediyor.

-Kara Kuzgun LeBlanc’la gölgeleri kendinize esir edin. Şimdi 975 RP’ye League Of Legends mağazasında.

ravenborn_leblanc_splash_1920

 

icon-largeGölge Adalar Tacı Simgesi: Harrowing boyunca 1500 IP, sonrasında 250 RP karşılığında ruhunu Gölge Adalara teslim et.

Altıda Altı Uğursuz Koruluk, Lol Altıda Altı Uğursuz Koruluk, Lol Uğursuz Koruluk, Altıda Altı Uğursuz Koruluk Kostümler Ve Simgeler