Arif Bal – Oyuncu ve Tiyatrocu

Genel Haberler Hikayeler İlginç Fikirler İlginc Resimler Muzik Olaylar Spor Tech Travel Videolar

Arif Bal Kimdir ?

Arif Bal 1990 doğumlu Sinema ve tiyatro oyuncusudur. Gözlerden ve magazinden uzak bir hayat yaşayan Arif BAL çok sayıda projede yer almıştır. Yer aldığı projelerde yan rollerde görünen oyuncu, ilk başrol tecrübesini yaşadığı film olan Babil-i Cin Pandemi süreci nedeni ile henüz vizyona girmemiştir. Gelecek vaad eden oyuncular ile rol paylaşan Arif BAL izmir tiyatrosunun eşsiz eğitim çemberinden geçmesinin verdiği öz güven ile kendisinden ilerleyen zamanlarda sıkça söz ettirecektir. Oyunculuğunun yanı sıra Özel bir şirketin CEO görevinide layıkı ile yerine getirmektedir.

murci afiş

Arif Bal Hedefleri Nelerdir ?

Arif BAL sinema ve tiyatro sahnelerinin yaş ortalamasına göre genç bir oyuncu olarak nitelendirilebilir. En büyük sevdalarından biri olan Survivor yarışmasında bu sene kendisini kuvvetli bir ihtimalle izleme şansı bulacağımız Arif BAL, kendisine en büyük hedef olarak Türkiye çapında tanınan bir sinema oyuncusu olmayı koymuştur. Tansel ÖNGEL ve Aslı TANDOĞAN gibi tanınmış oyuncular ile karakteri saysinde kısa süre içinde iyi arkadaşlıklar kuran Arif BAL ileriki zamanlarda en az onlar kadar tanınan iyi bir sinema sanatçısı olmayı istemektedir.

tanselöncel

Arif Bal İletişim Seçenekleri Nelerdir ?

Arif BAL halihazırda tekliflere açık bir sanatçı konumundadır. Kendisi ile şahsi sitesi olan arifbal.com.tr üzerinden hergün yirmidört saat iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir