LoL Oyun Seçenekleri

tarafından
2
LoL Oyun Seçenekleri

LoL Oyun Seçenekleri,

Oyun Seçenekleri Normal Oyun – Dereceli Oyun

 

LoL Oyun Seçenekleri, League of legends’da oyunlar normal seçimler ve dereceli oyundan oluşur.

LoL Normal oyun

1) Normal Oyun Kapalı Seçim: Sihirdar vadisinde 5 oyuncudan oluşan oyuncular takım arkadaşlarıyla birlikte veya kendi seçimiyle kendi seviyesinde diğer oyunculardan takviyeli oyunculardan kurulur. Bu oyunda oyuncular karşısında bulunan oyuncuların seçimlerini görememekle birlikte herhangi bir puan ve seviye atlama gibi bir durum yoktur. Bu oyunda kendinizi geliştirmek ve itibar puanınızı arttırmak için büyük önemi vardır. Bu oyunlarda zafer kazandığınız zaman itibar puanlarınızı ve seviyeniz düşükse seviyenizi yükseltebilirsiniz.

 

LoL Normal Oyun Sıralı Seçim

Lol Rünler, Rünler, Rünler Etkiler, Rünler Satın Alma

Lol Rünler, Rünler, Rünler Etkiler, Rünler Satın Alma

2) Normal Sıralı Seçim: Sihirdar vadisinde yeni 30. Seviyeye ulaşan oyuncular dereceli oyun rekabetine kendini hazırlamak için ideal bir seçim, ideal bir başlangıçtır. Bu oyunda dereceli oyunda olduğu gibi her takım 3 şampiyon yasaklama hakkına sahip olmasıyla birlikte dereceli oyunda olduğu gibi seçim sırasında karşısına alınabilecek şampiyonları görebilir ve buna göre daha iyi seçimlerde bulunabilir. Bu oyunda herhangi bir lig puanı veya lig atlama olanağı yoktur.

 

LoL 5vs5 Dereceli Oyunlar

 

3) 5vs5 Dereceli Oyunlar: Sadece 30. Seviyedeki oyuncuların oynadığı sihirdar vadisinde 2 takım 5er oyuncudan oluşur. Bu her 2 takım sırayla 3’er şampiyon yasaklama hakkına sahiptir. Seçim sırasında oyuncular normal oyun aksine karşısına alınabilecek şampiyonları görebilir ve buna göre daha iyi seçim yapılabilir. Her 2 takımda 2 ayni şampiyon bulunamaz. Sistemin size verdiği ayni seviyede çarpışan bu iki takım oyuncuları lig puanı için kıyasıya mücadele eder oyun kazandıkça kendi seviyesini yükseltmeye çalışır. İlk 10 oyundan sonra oyuncular kendi seviyesini görebilirler.

 

Dereceli Oyunlar

LoL Normal Oyun 3vs3

4) Normal Oyun 3vs3: Daha kısa sürede bitebilecek oyun seçeneği olan 2 takım 3er oyuncudan oluşan uğursuz koruluk oyuncuların kendi seviyesindeki oyuncularla birlikte 3 arkadaşın beraber girebileceği veya oyuncu tekse kendi seviyesindeki kişilerle birlikte toplam 6 oyuncuyla oynanır. Oyuncular karşısında bulunan oyuncuların seçimlerini göremezler. Bu oyunumuzda herhangi bir puan veya lig yükselme olanağı olmamakla birlikte daha çok seviyesi düşük olan oyuncuların oynadığı itibar puanının daha az kazanıldığı bir oyundur.

 

Normal oyun 3vs3

LoL 3vs3 Dereceli Oyunlar

5) 3vs3 Dereceli Oyunlar: Sadece 3 takım arkadaşı olan oyuncularla takım kurularak oynanan bu oyunun en büyük farkı yalnız(solo) oynayabileceğiniz dereceli oyunlar yoktur. Bu oyun genelde 3 arkadaşın takım olarak beraber oynamaları için sağlanan ve dereceli puanların olduğu bir oyundur. Seviyenizi toplam 5 oyundan sonra görebilirsiniz daha çok seviye puanınızı arttırmanız için devamlı arkadaşlarınızla beraber oynamanızı tavsiye eder ilginiz için teşekkür ederim.

 

LoL Oyun Seçenekleri, Oyun Seçenekleri Normal Oyun – Dereceli Oyun, LoL Normal oyun, LoL Normal Oyun Sıralı Seçim, LoL 5vs5 Dereceli Oyunlar, LoL Normal Oyun 3vs3,