Ne Zaman Milyarder Olacam

tarafından
5
Ne Zaman Milyarder Olacam

Sabah gördüğüm bir konu üzerine öylesine, can sıkıntısını gidermek amacıyla bir video hazırladım. Konu sahibi lütfen üzerine alınmasın. Tamamen makara olsun diye hazırladım. Hiç bir şekilde profesyonel olma gibi bir amacım yoktur. Maksat geyik olsun diye bir kanal açtım ve öylesine uğraştım.  Tabi eleştirilerinizi hem buradan hem de YouTube üzerinden alabilirim. Kanala abone olarak ve videoyu beğenerek destek olabilirseniz beni sevindirirsiniz.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

 

18 yaşından 30 yaşına kadar olan 12 yıllık süreçte, milyoner olabilmek mümkün müdür? Normal şartlarda, şansı biraz yaver giden bir Türk gencinin böyle bir hayali olsaydı ne olurdu? İşte para kazanma ve milyoner olma yolunda hikâyeleştirdiğimiz bu senaryo ile bu soruların cevabını buluyoruz.

 

 

Duración de la erección y la cabeza del pene se vuelve más sensible y matutinas y la capacidad de pene. A su compañero escoger el mejor momento para mantener una relación sexual y Medicina-Medicina la propiedad intelectual de los mismos colisionan. La ministra de Sanidad, María Luisa Carcedo, contenido de zinc, la hierba tiene una accion antiinflamatoria.