Mirc İndir

tarafından
27
Mirc İndir

En Kaliteli Türkçe mIRC Siteniz!
Heyt Pc Scriptini Bedava indirip sohbete başlamak için aşağıdai resme tıklayınız. Program virüs taramalarından geçirilmiş olup hiç bir tehlike içermemektedir.

mIRC Nedir?
mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır. Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilmiştir. Ek olarak mIRC profesyonel kullanıcıların içerisine kod eklemek suretiyle hali hazırda olan komutları daha kolay bir sekilde yorumlayıp diğer kullanıcılara sunmaya imkân verebilmekte, dilediginiz komutları menü haline getirerek (scripting) programı daha kullanilabilir hale getirmektedir. Ayrıca: Açılımı (M)ardam Khaled Bey (I)nternet (R)elay (C)hat ‘tir. IRC serverlarına bağlanmak için bazı programlara gerek vardır. Bunlardan en popüler olanı mIRC’tir, ve mIRC üzerinden rahat sohbet edebilir ve üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

mirc, mirc indir, mırc, mırç,

mirc, mirc indir, mırc, mırç,

mirc, mirc indir, mırc, mırç,

% 100 Bedava Türkçe mIRC TIKLA INDIR
mIRC Indirme adresimizin amacı türkçe mirc ve mirc script versiyonlarını sizlere sunmak.Sitemizde sadece sitemize ait olan türkçe mirc versiyonları değil aynı zamanda diğer sitelerinde türkçe mirc indir ve mirc script indir linkleri sizlere sunulmaktadır.

Türkçe mirc sürümlerinden olan türkçe mirc 6.33 indirilmeye müsait durumdadır.Yapmanız gereken yukarıdaki butonu kullanmaktır.Türkçe mirc türkçe mirc 6.33 sürümünü sitemizin sponsorları arasında yer alan mirchane.net ekibi yayınlamıştır.Mirc 6.33 hakkında mirc.com sitesindeki yazı aşşağıda yer almaktadır.

Yazı ingilizceden türkçeye google çevirisi tarafından çevilmiştir.

mIRC bu sürümü son sürümlerde inşa etmeye devam ediyor ve kullanıcılar tarafından son sürümü beri bildirilmiştir meselelerin adresleri. Bu özellikleri bir dizi yenilik, değişiklik ve düzeltmeler içerir.
Özellikle, yeni bir editbox “otomatik” satırları seçenek, dinamik bir pencerede pencerenin yarısını boyutuna kadar sizin yazdığınız mesajın tamamını göstermek için editbox boyutunu değişiklikleri eklendi. Bu kolayca görebilir ve ne zaman kullanmak değildir editbox küçük boyutu tutarak uzun, birden fazla satırı iletisi inceleme sağlar.

Çeşitli diğer değişiklikler şunlardır:

transferi desteği eklendi dört gigabayt daha büyük dosyaları.
Added / var-g anahtarı global değişken değerleri ayarlamak için izin vermek.
input () tanımlayıcısı combobox destek $ eklendi.
Sabit UTF-8 metin kaydırma ekran hata.
Sabit switchbar display-sıralama ekran hata.
Sabit pencere konumları doğru bazı windows için kayıtlı olmamak.
Sabit sunucu bağlantısı bazı durumlarda SSL durumunu hatırlamak değil.
Toplam bu sürümü hemen hemen 50 değişiklik ve çoğu ancak edilmiştir yalnızca küçük düzeltmeler ve tweaks, biz sizin için daha faydalı ve istikrarlı mIRC de bu sonucu umuyoruz.Mirc indir 6.33.

 

Encontramos un artículo publicado en el 2016 en una de las principales fuentes que consultamos para escribir este blog de salud sexual masculina, se trasmitan tranquilamente en edad que sea. La administración puede estar asociada con riesgos y de estos pacientes, el 64% mejoró su desempeño en 10 minutos. De todas formas, a no ser que sea f-farmacia.com por una necesidad especial.