Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulBoşanmış bayanlarŞehir Şehir Bayan Arkadas

Arkadaş Siteleri

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Arkadaş Siteleri

Arkadaş Siteleri,  Dürüst allah korkusu olan dış güzelliğe deyil iç güzelliğe önem verenlerin yazmasını istiyorum. Adım Gülten 32 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum. Arkadaş sitesi arıyordum burayı buldum bakalım kısmet. Allah tan korkan yalanı sevmeyen dürüst biriyle tanımak isterim Bn 2 evlilik yaptım brkızım var bnm için iç kalp temizliği önmli dış güzellik deyil para ev esya önmli deyil dış güzellikte önmli deyil onlar geçiçi kalbin temizliği baki kalır Bn böyle düşünüyorum böyle düşünenler yazsin ltfen.

Arkadaş Siteleri
Arkadaş Siteleri, Arkadaş Sitesi, Arkadaşlık Siteleri, Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Sitesi

“Detaylı ve özenle hazırlanmış bir profil, hem size hem de muhataplarınıza yardımcı olacaktır.”

Profilinizi hazırlayıp yayınlamak tamamen ücretsizdir.

Profilinizde kendinizi en detaylı şekilde ifade edebilirsiniz.

Üyeler arasında mesajlaşmada bir sınırlama yoktur.

Hanımlar ve beyler dilediklerince mesajlaşabilirler.

Yaşam tarzınıza uygun bir kategori seçebilirsiniz.

Diğer üyelerin profillerini değerlendirebilirsiniz.

Çabuk ve detaylı aramalar yapabilirsiniz.

Arkadaş Siteleri İle Çevrenizi Geliştirin

 

Sohbet etmek çoğalış bir sürü kolay; önceden meydana geldiği benzeri İcg’ da ve Messenger’ da arkadaşlarınıza ulaşabilmek amaçlı beklemeniz gerekiyordu. Gelişen bilişim ve toplumsal basının da süratle yenilenmesi ile Arkadaş Siteleri kontakta ağlarında geliştirilmiştir. Yepyeni platformlar üstünde kurulup bilhassa gençlerin alaka odağı olmuştur. Çevrenizi genişletmek amaçlı sizde sohbete katılın.

 

Özgürce Chat Odalarının Tadını Çıkartın

 

Uzun süredir vatandaşlar IRC olarak bilinen platformlarda kendilerine yepyeni arkadaşlıklar, dostluklar kurabiliyor. Hiç bir yıl kısıtlaması olmaksızın chat odaları ilginç insanlarla tanışıp, yepyeni etraf oluşturabilirsin. Toplumun fikir ayrılıklarıyla yalnızlaştırdığı kişilerden olmayın. Hasbıhal ederek, bizzat düşüncelerini özgürce paylaşabildiğiniz, sizi anlayan şahıslarla yıllarca sürebilecek dostluklarınız olabilmektedir. Bununla Birlikte hiç bir işlem, azalık gerçekleştirme işlemleri ile uğraşmanıza da sebep yok. Yalnızca hasbıhal etmek amaçlı protez ad faydalanarak bizzat gizliliğinizi de koruyarak bu bağımsız chat dünyasında istediğiniz benzeri hasbıhal edebilirsin. Her istediğiniz zamanda, isteğinize ilişkili sohbete katılıp, düşünceleriniz ile yargılanmayıp yepyeni bireyler ile tanışmanızı sağlıyor.

 

Seviyeli Arkadaşlığa Ne Dersiniz

 

Arkadaşlık amaçlı Facebook, Instagram ve Twitter benzeri uygulamalar var meydana gelmesine nazaran tam anlamıyla yeteri civarı gelmeyebilir. Nedeni İse istediğiniz civarı insanlarla tanışıp hasbıhal edemiyorsunuz. Bazen hayatınıza giren yepyeni bir arkadaş sizi tamamlayabilir. Ek Olarak pek etraf edinip, ilginç dostluklar kurulabiliyor. Hatta öbür uygulamaların bazıları tespit edecek bir para istek ederken, parasız bedava chat yapabilmeniz olası. hasbıhal ederek natürel, kendinizi anlam edebileceğiniz ilginç insanlarla seviyeli muhabbetler içinde paylaşımlarda bulunabileceğiniz birileri oluyor. Gizliliğiniz ihlal edilmediği benzeri bir para de istek edilmiyor. Şayet tam anlamıyla hasbıhal diyorsanız. Huzurlu bir süre geçirebilir ve rahatça hasbıhal etme şansınız bulunmakta. Bazen insan hiç tanımadığı bireyler ile fikir alışverişinde bulunmak isteyebilir.

 

Özgürce Arkadaşlık etmeye Ne Dersiniz

 

Yeni bir etraf edinirken, bir olmadığınızı anlarsınız. Konuşarak kendinizi yorumlamak sıkı hissettirir. Yepyeni arkadaşlıklar ve yepyeni dostluklar ile hasbıhal içinde yoğunlaşarak sürenin ne türlü geçtiğini anlamaz, kendinizdeki değişiklikleri hissederek, toplumun ayırdığı zayıf fertlerden olmazsınız. Hayatınızda minik mutluluklar bazen kahkahalar ile birleşerek, hasbıhal ederken özgürce her konuda kendinizi yansıtırsınız. Arkadaşlık  özgürlüktür… Heyt.NET odalarında huzurlu muhabbetin tadını çıkartın… Bir bir sürü insanın duygularının dile geldiği bizzat etrafında anlatamadığı hem bir bir sıkı hem bir bir berbat istikametleriyle kendisiyle barıştığı Arkadaşlık  odalarında, yepyeni dostlar ile bir sürü kapsamlı bir etraf elde ederek bizzat kendilerini tamamlarlar. Bir olmadıklarını bir defa ek olarak anlayarak sohbetin en derin hislerini yaşarlar. Bunun içindir ki yaşam tarzımız ve yaşımız her halükarda chat dünyasında yerimizi almalıyız.

 

Evlilik ve İnternet:

“en başta gelen amaç, özellikle coğrafik ya da sosyal çevre şartlarından dolayı birbirlerinden uzakta bulunan ve evlilik niyetinde olan inançlı insanların, ilk tanışmalarına ve birbirleri hakkında ilk bilgileri edinmelerine vesile olmaktır”

Heyt.Net – Sohbet Odaları chat kullanıcılarına bedava hizmet vermek amaçlı 2005 yılından kurulmuş bir sohbet odasıdır. Taki kullanıcılarına kurulduğu andan itibaren kesintisizi sohbet hizmeti vermektedir. 2000 li yılların başından beri popüler olan irc sunucuları günümüzde halende kullanıcıları tarafından en çok ziyaret edilen sohbet odaları konumunda. Pekala Heyt sohbet odaları nasıl işliyor sizlere kısaca bunun hakkında bilgi verelim. Heyt sohbet odalarına web tarayıcınızdan www.heyt.net adresini ziyaret edip, kullanmak istediğiniz kendinize en uygun nicki yazıp Heyt sohbet odalarına kesintisiz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimiz tamamen ücretsiz.

 

Heyt Sohbet Odaları Mobil Özellikte

Heyt sohbet odalarımız gelişen teknoloji ile beraber, kullanıcılarına bir takım yenilikler ve kolaylıklar getirdi. Artık ister masaüstü bilgisayarınızdan isterse mobil cihazlarınızdan ağ bağlantısı bulunan herhanbi bir noktadan sohbet odalarımıza kesintisiz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Artık sizlere mobil sohbet odalarımız ile de hizmet vermekteyiz. Yenilikci sohbet odaları için bizi takipte kalabiliriniz.

 

Heyt’da Tüm Ayrıcalıklar Ücretsiz !

Yukarı alanda sizlerin için bahsetmiş olduğumuz kullanımlar ve hizmetler siz kullanıcılarımızın rahatı ve huzuru için tüm kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Hasan
Hasan
1 yıl önce

Slm ben Çanakkale’de yaşıyorum ciddi birliktelik istiyorum sizin için de uygunsa tanışalım

Bora esin
Bora esin
6 ay önce

Seni seviyorum

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x