Bayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatEvlenmek İsteyen BayanlarMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ

Taniminiz: ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ olarak geldiğim site burası ve herşey ücretsiz.
MERHABALAR ben Beril 33 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum. INANıN KENDIMI ANLATAMıYORUM ANLATMAKTA BANA SAçMA GELIYOR SIZ NE DERSINIZ tanýþýnca anlarsýn. UTANGAC SESSİZ SAKİN KENDİ HALİNDE BİRİYİM HERKESİN ARADIĞI ŞEYİ ARIYORUM MUTLULUĞU BELKİ BURDA BULURUM.
33 yasinda BAYAN Yasadigi Yer İSTANBUL, Turkiye
teknik eleman BİR FABRİKADA

Aradiginiz Uye Tanimi.:
MERHABALAR BAşıMı YASLAYABILECEğIM BIR ARKADAş ARıYORUM AMMA DüRüST VE YALANSıZ BIRI kafa dengi olsun bana hitap etsin.

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ
ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ, ARKADAŞLIK SİTESİ, ARKADAŞLIK SİTELERİ, ARKADAŞLIK ÜCRETSİZ

Kisisel detaylar
Cinsiyetiniz BAYAN
Medeni Hali HİÇ EVLENMEMİŞ
Aradiginiz Kisideki Ozellikler
Aradiginiz Cinsiyet ERKEK
Aradiginiz yas ortalamasi 18 – 32
Aradiginiz iliski turu Aktif Arkadaslik, Evlilik, iliski, Romantik, Dostluk, Sanal ArkadasARKADAŞLIK SİTESİ

Erkek, kız, bayan, arkadaş bulma konusunda sıkıntı çeken herkesi ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak hizmet veren Heyt’a bekliyoruz. 7/24 Heyt’ta sizlerle buluşmaya hazır olan kadın,erkek’lere konuşabilir, muhabbet edebilir, eğer istiyorsanız olan dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Sizden hiçbir ücret talep etmeyen ve bedava hizmet sunan Heyt aracılığı ile belki de hayatınızın aşkını bulacaksınız.

 

Herkes aşk için girmez tabi arkadaşlık siteleri’ne, kimisi de gerçek anlamda arkadaş bulma umudu içindedir, konuşacak, sohbet edecek ve sıkıntılarını paylaşabileceği candan arkadaşlara ihtiyacı olanlar da Heyt’ta mevcut. Sıcak arkadaşlıkları bu platform sayesinde kurulabilme ihtimali dışarıya göre çok daha fazladır, zannetmeyin ki bu siteleri sadece aşk arayanlar veya manita peşinde koşanlar kullanıyor, aksine gerçek arkadaşlığa ihtiyacı olan herkes Heyt sosyal ağ çevresinde toplanmaktadır. Arkadaşlık sitesi her kesimden kadın,erkek,kız’ın bir araya gelebileceği, bir birlerini tanıma fırsatı bulacağı yerdir.

 

Kadın, erkek tabiatı gereği yalnız yaşamaktan hoşlanmaz, hep birileri ile konuşmak, ortak paylaşımlarda bulunmak ister ama bunu başarmak her zaman düşünüldüğü kadar kolay olmuyor. Bire bir ilişkilerde başarılı olamayanlar için bulunmaz bir nimet olan Heyt arkadaşlık sitesi kadın, erkek, kız’ların kolayca kendilerini anlatabileceği, yanıt arayacağı ve ileriye dönük birlikteliklerin ilk adımlarının atıldığı yerlerdir. Belki de takip etmişsinizdir, bu platformda tanışarak evlenen ve çok da mutlu olan kadın, erkek, kız’lar olabildiği gibi, sadece ilişkilerini arkadaşlık çerçevesinde yaşayan ve bu sayede de unutulmaz kısa süreli arkadaşlıkların temelinin atılmasına yol açan site arkadaşlık’ları var.

 

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ

Yaşanılanlar için ödün veren, kendisi gibi karşısındakinin de görüş ve düşüncelerine saygı duyan ve emek vererek büyüttüğü arkadaş’lıkları özel yaşamlarında da sürdüren pek çok Heyt site arkadaşı var. Düşündüğünüz zaman belki de saçma gibi gelebilecek bu ilişkilerin saygı ve kalite çerçevesinde devam ediyor olması arkadaşlık sitesi kavramına da yepyeni boyutlar getirmiştir. Bulunduğunuz şehre ve bölgeye göre online aramalar yaparak fazla zaman harcamadan ücretsiz arkadaşlık sitesi ile iletişim kurarak kısa yoldan dilediğiniz gibi arkadaş edinebilir, aşklar yaşayabilirsiniz. Heyt arkadaşlık sitesi nin bir amacı da gençlerin bir birleri ile tanışıp flört etmeleri ve ileriye dönük planlar yapmalarına olanak tanımaktır. Heyt arkadaşlık sitesi üyesi olarak doğru kadın,erkek’i bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.

 

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ SOHBET

Çok geniş bir üye portföyüne sahip olan Heyt arkadaş siteleri’nde yaş sınırlaması da yoktur. 18 den itibaren herkes burada kendisine arkadaş bulup geleceğine yön verebilir, ışık tutabilir. Belki de siz yalnızca konuşabileceğiniz kadın,erkek,kız’lar arıyorsunuz, o zaman da yapacağınız en güzel şey yine Heyt arkadaşlık sitesi’ne girip üye olmak ve karşınıza çıkacak olan kadın,erkek’lerle görüntü olmadan canınızın istediği gibi arkadaşlık kurmak, onları pekiştirmektir. Arkadaş arayanların ve yalnızlık çekenlerin buluşma yeri olan Heyt sizede kısa sürede alışkanlık yapacak ve takip etmeden, sohbet ve muhabbet etmeden kendinizi alamayacaksınız Heyt %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi.

Heyt.net’te kontrol kadınların elinde

Aşkı bulmak isteyen kadınlara müthiş bir haberimiz var: Türkiye’nin en iyi arkadaşlık sitesi Heyt.net yenilendi. Yeni Heyt.net artık çok daha güvenli ve tam kadınlara göre!

Heyt.net’te kontrol kadınların elinde

Kadınlar güvende hissetmek ister, kontrolün kendilerinde olmasını ister ancak öyle ortamlarda rahat eder. Heyt.net kadınlara böyle bir ortam sunabilmek için tasarım ve içeriğiyle tepeden tırnağa yenilendi. Binlerce kadın Heyt.net’in yeni özellik ve ayarlarından faydalanıyor, aradığı kişiyi, çok daha eğlenceli ve güvenli bir ortamda, kısa sürede buluyor. İşte Heyt.net’in size güvenliğinizi garanti eden yeni özellikleri…

 

1) Sohbet etmek istediğiniz üyeyi siz seçin!

 

Heyt.net Sohbet’i kullanarak iletişim kurmak istediğiniz kişileri siz belirleyin. İsterseniz Heyt.net Sohbet’i kapatabilir ya da sadece arkadaş listenize eklediklerinizle konuşabilirsiniz..

 

2) Uyum oranınıza bakın, kararsız kalmayın…

 

İnternet’te birini tanımak daha zormuş gibi düşünülür ama artık öyle değil! Ziyaret edeceğiniz profilin köşesinde yer alan ve ortak beklentilerinize göre hesaplanan Heyt.net Uyum Puanı sayesinde hayata bakışınızın ya da aradığınız fiziksel özelliklerin uyuşup uyuşmadığına hemen karar verebilirsiniz.

 

3) Size mesaj atabilecek ve göz kırpabilecek üyeleri siz belirleyin.

 

Gelişmiş ayarlar sayesinde size mesaj atabilecek ve göz kırpabilecek üyeleri siz belirleyin, ilgilenmeyeceğiniz kişilerle boşuna vakit harcamayın.

 

4) Hoşunuza gitmeyeni engelleyin, rahatsız eden olursa şikayet edin!

 

İlginizi çekmeyen bir üye mi var? Sizinle sürekli sohbet etmek isteyen bir gevezeye mi rastladınız? Onu hemen engelleyin! Sizinle iletişime geçemesin, sitede olduğunuzu ya da onu engellediğinizi bilmesin.

 

Heyt.net’te kontrol ve mutluluk elinizde, tadını çıkarın…

 

Heyt.net’e ücretsiz ilan vermek için hemen tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x