Bayan Arkadas BulŞehir Şehir Bayan ArkadasSevgili Arayan Bayanlar

Arkadaşlık ve Arkadaşlık Siteleri Nedir ?

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Arkadaşlık ve Arkadaşlık Siteleri Nedir ?

Arkadaşlık ve Arkadaşlık Siteleri birbirlerine bağlı iki arama terimidir. İnternet üzerinden Arkadaşlık etmek isteyen kullanıcılar Arkadaşlık Siteleri adı altında hizmet veren Arkadaşlık sitelerini kullanırlar. Arkadaşlık Siteleri sistem olarak IRC adı ile bilinen bir sistem kullanmaktadır.

 

Ben Ceysu Mersin da. ailemle yasiyorum 30 yasindayim hic evlilik yapmadim. Kendime uygun es adayiyla yuva kurmak icin burdayim. Rabbim herkesin gonlune gore versin……
Ne arıyorum: Bismillahirrahmanirrahim Rabbimin adiyla Guven saygi saygi sadakat anlasabilecegim hayatima girebilecek hayirli bir es icin burdayim herkes icin en hayirlisi olsun…

Arkadaşlık ve Arkadaşlık Siteleri Nedir ?
Arkadaşlık ve Arkadaşlık Siteleri Nedir ?

 

Bu sistem Arkadaşlık etmek isteyen kullanıcılara anlık olarak yazılı mesajlaşma imkanı sunmaktadır. Arkadaşlık Siteleri sistemi kullanıcıları için en basit şekilde dizayn edilmiştir. Arkadaşlık sitesi üzerinden hiç bir ek programa ihtiyaç duymadan bir kaç butona basarak Arkadaşlık Siteleri içinde Arkadaşlık etmeye başlayabilmek ilk amaçlarındandır. Arkadaşlık ve Arkadaşlık Siteleri kelimeleri için çok sayıda alt arama kelimesi bulunmaktadır. Makalemizin devamında bu kelimeleri tarihçesi ile detaylı olarak inceleyeceğiz. Arkadaşlık Sitelerinin tarihini bilmek isteyen herkes için mutlaka bilinmesi gereken detaylarla devam edelim.

 

Kelebek Arkadaşlık Siteleri

Kelebek Arkadaşlık Arkadaşlık siteleri içinde çok önemli bir yere sahip olan arama kelimelerindendir. Kelebek Arkadaşlık Türk Arkadaşlık siteleri için öncülük yapmış bir Arkadaşlık sunucusu ve sitesidir. Özellikle Arkadaşlık sitelerine giriş için Mire programlarının kullanıldığı dönemlerde Kelebek Arkadaşlık ilk sırada yer alan Arkadaşlık sunucusuydu. Kelebek Arkadaşlık sunucusu içinde günümüze oranla çok sayıda kullanıcı bulunmaktaydı. Kullanıcı sayısı binlerle ifade edilmekteydi. Kelebek Arkadaşlık ile insanlar o zamanlar sadece bilgisayar ile Arkadaşlık edebildiği için , insanlar kendilerine bilgisayarda başka bir dünya kurup o dünyada yaşarlardı. Günümüzde artık çok bilinmeyen bir kelime olsa da bizler eski zamanların hatırına Kelebek Arkadaşlık kelimesini unutturmamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz.

 

Eski Mynet Arkadaşlık Siteleri

Mynet Arkadaşlık yukarıda bahsettiğimiz kelebek Arkadaşlık kelimesi gibi yine Türk Arkadaşlık sitelerinin öncüsü olmuş bir Arkadaşlık sitesidir. Mynet Arkadaşlık ile Kelebek Arkadaşlık arasında çok belirgin bir fark bulunmaktadır. Mynet Arkadaşlık kullanıcılarına çoğunluklu olarak web sitesi üzerinden hizmet verirdi. Kelebek Arkadaşlık sunucusunun aksine Mire programı pek kullanılmazdı. Günümüzde Web sitesi üzerinden Arkadaşlık edilebilmesinin temellerini Mynet Arkadaşlık Sitesi atmıştır. Mynet Arkadaşlık günümüzde hala  bilinen bir site olsa da eski potansiyelinin çok altındadır. Eski Mynet Arkadaşlık araması ile o günleri hatırlayan kullanıcılar kelimenin unutulmasına olanak vermemektedir. Arkadaşlık Hane ailesi olarak Eski Mynet Arkadaşlık aramasını kullanıcılarımıza o güzel günleri tekrar yaşatabilmek için aktif olarak tutmaktayız.

 

İslami Arkadaşlık ve Dini Arkadaşlık Siteleri

İnternet üzerinde çok sayıda Arkadaşlık hizmeti veren site bulunmaktadır. Bunlar değişik gruplara hizmet veren arama kelimeleri kullanırlar. İslami Arkadaşlık kelimesi bu gurklara yönelik en kaliteli kelimelerin başında gelir. İslami Arkadaşlık ile dini vecibelerini yerine getiren ve ahlaki değeri yüksek insanların Arkadaşlık ettiği siteler ulaşmak mümkündür. İslami Arkadaşlık kullanıcı sayısından ziyade kullanıcı kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. İslami Arkadaşlık araması ile gelen kullanıcıların hiç birinden cinsel yada ahlaksız söylemler yada davranışlar göremezsiniz. Arkadaşlık Hane adı altında hizmet veren sunucumuz bu kriterlere uygun olduğu için İslami Arkadaşlık hizmetimiz ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Arkadaşlık

 

Bedava Arkadaşlık, Chat Arkadaşlık, Genel, mobil Chat, mobil Arkadaşlık,  İslami Arkadaşlık, kelebek Arkadaşlık,  mynet Arkadaşlık , Arkadaşlık , Arkadaşlık siteleri

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x