Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla SohbetEvlenmek İsteyen Bayanlar

Bedava Mobil Chat Sohbet Odaları

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Bedava Mobil Chat Sohbet Odaları

Rumuz :               sibelce

Cinsiyet :             BAYAN

Medeni hali :     Bekâr

Boyu :   1.60 – 1.70 arası

Kilosu : 50 – 60 arası

Yaşadığı ülke :   Türkiye

Yaşadığı şehir :  Şanlıurfa

Tanıtımı :   BEN SİBEL 32 YAŞINDAYIM NEHABER NASıLıZ BAKALıM EE ENSONUN DA ARKADAşıMıN ıSRARıNA DAYANAMıYARAK BENDE İLAN VERDİM BU Heyt NET A BIşI DEMICEM VALLA RESMIME BAK SEN KENDI KARARıNı VER OLURMU GERI KALANıNı BEN SANA ANLATıRıM OLMAZMı.BEN şU AN DEVAMLı NETTEYIM..

Saç rengi :           Kumral

Göz rengi :          Kahve

Bağımlılıkları :    SİGARA ALKOL

Aradığı özellikler :            ADAM OLSUN DELIKANLı OLSUN EğLENMEYI BILSIN SEVMEYI BILSIN BANA ARKADAş , DOST , SEVGILI OLSUN YETERLI INşALLAHH BU SITEDE BöYLE BIRILERI çıKAR.

Aradığı cinsiyet :              ERKEK

Cep telefonu iletişimi :  Sadece kısa mesaj gönderin, Lütfen normal arama yapmayın

MSN Messenger ile görüşme :  Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

ICQ Messenger ile görüşme :    Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Aradığım ilişki tipi :          Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Aradığım kişiyi bulursam buluşma tipi :  Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Doğru kişiyi bulursam buluşma gizliliği : Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

İlişkimiz ilerlerse tatil konaklama opsiyonlarım :                Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Doğru kişiyi bulduğumda beraber tatile çıkarsak konaklama masrafları :               Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Buluşma ve dolaşmalarımızda ulaşım :   Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Doğru kişiyi bulduğumda evlilik öncesi yaşam tarzı :        Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

İlişkimizde maddi imkânlar :       Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Begendiğim mp3 full albümü olan sanatçı :         Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Tuttuğunum futbol takımı :        Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

En seksi ve erotik bulduğum manken :  Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

İlişkilerimde fantezilere yer varmı :         Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Banka hesabına veya cep telefonuna para transferi:      Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Cinsel deneyiminiz :       Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Cep telefonu ile görüşmelerde kontör transferi :            Üyemiz bu bilgiyi henüz girmemiş

Bedava Mobil Chat Sohbet Odaları
Bedava Mobil Chat Sohbet Odaları, Bedava Mobil Chat Sohbet, Bedava Mobil Chat, Bedava Mobil Chat, Sohbet Odaları

Bedava Mobil Chat Sohbet Odaları

Heyt.Net sohbet sitemizde sohbet edip yeni dostluklar edinebilirsiniz sohbet sitemizde masa üstü ile akıllı telefonlarınızdan mobil sohbet edebilirsiniz üstelik bunları yaparken hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava sohbet etme imkanına sahipsiniz.

 

Canlı sohbet

Masa üstü Sohbet

Masa üstü ile diz üstü bilgisayarınızla hiç bir java ya da flash programına gerek olmadan tamamen güvenli ortamda kimlik bilgisi vermeden sohbet edebilirsiniz.

 

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet destekli sitemize cep telefonu tablet gibi aygıtlarla bağlanarak hiç bir uygulama kurmadan canlı bir şekilde yazılı chat etme imkanına sahipsiniz.

 

Türk Chat

Yurt Dışı Chat

Avrupa ve Almanya başta olmak üzere tüm dünyadaki Türklerin bir araya gelerek sohbet ettiği #Avrupa sohbet odamızda yurt dışındaki gurbetçileri bir araya getirip Türkiye’deki Türklerle sohbet ettiriyoruz.

Heyt.Net KURALLAR ve ÜYELİK ŞÖZLEŞMESİ

 

 1. Heyt.Net yalnızca aracıdır. Gelen mesajların kontrol edilmesi olanaksızdır. Gönderilen mesajlar bu forum sisteminin ya da bu foruma bağlı herhangi bir kurumun değil, sadece yazarının görüşlerini bildirir. Bu nedenle gönderilen hiçbir mesaj için sorumluluk kabul edilmez. Kullanıcılar kötü niyetli ya da rahatsız edici mesajları bize bildirebilirler. Heyt.Net bildirilen mesajları ya da uygun görmediği herhangi bir mesajı sebep göstermeksizin kaldırma hakkına sahiptir.

 

 1. Heyt.Net arkadaş bulma servisi yalnızca 18 yaşından büyükler içindir. Heyt.Net üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder.

 

 1. Heyt.Net üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez,

 

 1. Heyt.Net da Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz, iletemez.

HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN SUÇ İŞLEYENE AİTTİR. Heyt.Net SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

 

 1. Heyt.Net da Üyeler virüs ya da zararlı unsur içeren, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz, iletemez.

 

 1. Heyt.Net arkadaş arayan insanların serbest iradesiyle birbirlerini tanıma ve seçme olanağı sunmaktadır, enteraktif ortamda karşılaşan insanların karşılıklı birbirlerine uygun iradelerinin oluşumunda hiçbir katkısı ve sorumluluğu yoktur.

 

 1. Heyt.Net da Üyeler ve misafirler her zaman sanal ortamda hareket ettiklerinin bilincinde olmalı, tam olarak güven kazanmadan özel hayatlarına ilişkin açıklayıcı bilgileri karşı tarafa vermekten kaçınmalıdırlar.

 

 1. Heyt.Net üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir. Ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

 

 1. Heyt.Net’u ziyaret eden üyelerin bilgisayarlarının IP numaraları güvenlik nedeniyle sistem tarafından kaydedilmektedir. Taciz ya da tehdit halinde hukuki işlem gerektiği takdirde bu numaralar kullanıcının kimliğini tespit için kullanılabilecek ve gerekirse yargıya verilebilecektir. Bu zorunluluk nedeniyle sır tutma yükümlülüğümüzün de ortadan kalkacağı bilinmelidir.

 

 1. Heyt.Net da Teknik aksaklıklardan dolayı hata ya da kesinti olabilir. Hizmetin bu şekilde kesilmesinden sitemiz sorumlu değildir.

 

 1. Heyt.Net’da yer alan herhangi bir eser kaynak belirtilmeden başka yerde yayımlanamaz.

 

 1. Heyt.Net link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriğinden ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

 

 1. Heyt.Net da Bayan üyeler hariç, Standart üyeler mesaj atamazlar (Standart bayan üyeler sadece erkek üyelere mesaj atabilirler.) Erkek üyelerin Mesajlara cevap verebilmeleri ve diğer olanaklardan yararlanabilmeleri için GOLD yada PLATIN üye olmaları gerekir.

 

 1. Heyt.Net hiçbir uyarı yapmaksızın herhangi bir mesajı silme, kısaltma ve herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

 

 1. Heyt.Net Site yöneticileri istedikleri, üyenin e-mail adresine tanıtım amaçlı e mail yollayabilir. Tüm üyelere veya bazı üye gruplarına toplu mesajlar atarak istediği konuda tanıtım yapabilir. İstediği üyeye, tüm üyelere , bazı üyelere veya bazı üye gruplarına toplu mesaj atma hakkı verebilir. Üyeler arasında atılan mesajların içeriğinden sadece mesajı atan üye sorumludur. Site sahipleri bu konuda herhangi bir sorumluluk almazlar. Mesaj içerikleri herangi bir sebeple suç unsuru taşırsa adli soruşturma için gerekli login bilgileri ve üyenin bağlandığı ip gibi üyeyi bulmak icin gerekli bilgiler adli mercilere verilir. Üyelerin yarattıkleri profiller tamamen üyenin kendi sorumluluğundadır. Profilin gerçek olup olmadığı site sahibi tarafından araştırılmaz ve bu konuda sorumluluk alınmaz. Gerçek olmadığı düşünülen profillerden rahatsız edici mesaj alan kişiler site yöneticilerine başvurmaları halinde o profilden bir daha mesaj almamaları için gerekli işlem yapılabilir.
 2. Heyt.Net a standart üyelik ücretsizdir. Üyelerimiz daha fazla özelliği kullanmaları için ücretli üyelik satın alarak mevcut standart üyeliklerini yükseltebilirler. Heyt.Net a ücret ödeyerek üyelik yükseltmek hiç bir zaman site aracılığı ile arkadaş bulma veya garantisi vermez. Üyelerin aldıkları mesajlara cevap vermeleri veya vermemeleri tamamen kendi insiyatiflerindedir. Atılan mesajlara cevap verilmemesinden sitemiz sorumlu tutulamaz.

 

 1. Heyt.Net da oluşturulan profillere üyeler tarafından girilen resimler profili oluşturan kişiye ait olup olmadığını sitemiz bilemez ve sorumluk almaz, garanti etmez. Sitemiz kanalı ile tanıdığınız insanlarla karşılaştığınızda profilde yer alan resimle karşılaşmazsanız bu durum sitemizi ilgilendirmez, sorumluluk alınmaz. Ayrıca başkasına ait resimlerle oluşturulan profillerde resmin gerçek sahibi tarafından yapılan başvurularda ilgili profil sistemden silinir.

 

 1. Heyt.Net sitemizde o anda online olmayan üyelere atılan mesajlar ilgili üyeye email olarak bildirilir. Bu hizmet teknik aksaklıklardan dolayı ara ara kesintiye uğrayabilir ve emailler hedefe ulaşmayabilir veya birden fazla sayıda email ulaşabilir, bu gibi aksaklıklardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemize üye olan kişiler bu durumu kabul ederek üye olurlar.
 2. Heyt.Net sitemiz A.B.D. Texas eyaletinde host edilmektedir. (barındırılmaktadır). Sitede verilen hizmetlerle ilgili kurallar ABD yaslarına göre oluşturulmuştur. Sitenin türkçe olması tüm dünyada yaşayan Türkçe bilen insanlara hitap etmesi içindir. Sitemizle ilgili adli şikayetlerde ABD texas eyaleti yasaları esas olarak alınır.

 

 1. Heyt.Net sitemizin reklamını veya linkini taşıyan başka sitelerin içerikleri sitemizi ilgilendirmez ve sorumlu tutulamaz. Ayrıca sitemize reklam veren veya sitemizde linki olan diğer sitelerin içerikleride sitemiz için bir sorumluluk konusu değildir.

 

 

 1. Heyt.Net sitemizde bayan üyelere tüm hizmetler ücretsiz olarak verilmektedir ve site özelliklerinin tamamını özgürce kullanma hakkı verilmiştir. Bu çerçevede bayan üyelerimiz istedikleri erkek üye veya üyelere istedikleri kadar mesaj atabilirler. Mesajlardan rahatsız olan erkek üyelerin site yöneticisine mail atarak durumu bildirmesi durumunda ilgili bayan üyenin o erkek üyeye mesaj atması engellenebilir.
 2. Heyt.Net sitemizde üyeler arasında geçen görüsmelerde diger üyelerden çeşitli vaadlerle para veya kontur istenmesi sıkça şikayet konusu olmaktadır. Özelliklede bazı bayan üyelerimiz tarafından bu yapılmaktadır, böyle bir durumla karşılaşırsanız uğrayabileceğiniz maddi ve manevi kayıplardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

 

 

 

 1. Heyt.Net sitemizden diğer arkadaşlık sitelerine link verilmektedir, ayrıca sitemizin üyelerin daha rahat görüşmeler yapabilmesi için yeni görüşme salonları başka siteler olarak açılmaktadır. bu durumda belli bir tarihe kadar olan tüm üyeler mevcut yetkileri ile yeni salona kopyalanmaktadır, dolayısı ile o salonda gold ise gold olarak standart ise standart olarak işlem yapabilmektedir. Kopyalama tarihinden sonra üye olanlar hangi salona üye oldularsa sadece o salonda işlem yapabilmektedirler diğer salonlarda işlem yapmak için o salonlarada üye olmaları gerekir. Lütfen standart üyelikten gold üyeliğe geçerken internet tarayıcınızın adres çubugunda hangi site adi yazdığına yani hangi siteye üye olduğunuza dikkat ediniz.

 

 

 1. Profil kabul kosullari

 

– Profiller e-posta adresi, web adresi, telefon numarasi gibi (dogrudan ya da

dolayli olarak) kisisel bilgi içeremez.

 

– Profillerde kullanicinin kendini ya da aradigi esi anlattigi alanlar açik, ve gerçege

uygun olmalidir.

 

– Profillerde kullanicinin kendini ya da aradigi esi anlattigi alanlarda, herhangi bir

biçimde hakaret içeren, seksist ya da irkçi ifadeler kullanilamaz. Profil sayfalari

bütün üyelerimize açiktir.

 

– Profillerde Türkçe ya da Ingilizce disinda bir dil kullanmak isteyenler bunu birkaç

cümle ile sinirli tutmak zorundadir.

 

– Profillerde herhangi bir siyasi görüsün, dinin v.b. propagandasi yapilamaz.

 

– Profillerde herhangi bir sekilde reklam yapilamaz.

 

– Profillerde yer alan bilgiler kisilerin serbest iradesine baglidir ve denetlenmesi

mümkün degildir. Bu nedenle Heyt.Net bilgilerin dogruluguna kefil

degildir.

 

 1. Heyt.Net’a üye olan herkes yukarida belirtilen kurallarin tümünü kabul etmis sayilir ve bu kurallara uymak zorundadir.

 

ÜYELİK İPTALİ

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x