Bayan Arkadaş İlanlarıGenelSevgili Arayan Bayanlar

Bilimsel Evlilik burada

4 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Ben Aylin 45 yaşındayım. Hayatı sakin yaşayan, aile bağları kuvvetli, oturmasını kalkmasını konuşmasını bilen, insana değer veren, helal haram konularında dikkatli, yaptığı ibadetleri günlük yaşantısına da yansıtan, kimi zaman konuşkan bazen sadece dinleyen, tezcanlı, detaycı bir kişiliğe sahibim.
Ne arıyorum: Ahlaklı gorgulu aile bagları güclü ve aile yapısına onem veren aile kurmayı gercekten ısteyen.kendınden emın ayakları yere basan kendı kararlarını tek basına verebılen sozunun erı dürüst farz ıbadetlerını eksızsız yerıne getıren bana hayırlara vesıle olacak temız hayırlı olgun bırı.esıne sahıp cıkabılecek düzgün gorunumlu olursa fena olmaz hanı:) hayırlısı allahtan

Bilimsel Evlilik burada
Bilimsel Evlilik burada

 

 

Evlenmek mi istiyorsun, etrafında evlenmek için uygun aday yok mu O zaman doğru yerdesin, evlilik merkezi eş arayan, ciddi düşünen, evlenme niyetinde olan milyonlarca kişiyi bir araya getiriyor.

Artık evlilik merkez ‘leri hepimize bir klavye uzaklığında. İnternetin başına geçen herkes kolaylıkla evlilik merkezi ‘nin bir üyesi oluveriyor, ondan sonra her şey çok kolay! Hemen üye olmak istiyorsan tıkla ve evlilik merkezi ‘ne üye ol!

Mükemmel eşi, hayat arkadaşını bulmak artık her zamankinden daha zor. Çevremiz daraldıkça doğru insanı bulmak da o kadar zolaşıyor. Neyse ki internet her konuda olduğu gibi evlilik konusunda da işimizi kolaylaştırıyor, evlenmek isteyenleri bir araya getiriyor site.

Ben de hayatımın aşkını, eşimi, sevgilimi, her şeyimi işte böyle internet başında buldum. Nasıl mı? İşte bu evlilik merkezi (aynı zamanda bilimsel evlilik merkezi de deniyor) dediğimiz site sayesinde.

 

Siteye üye olduktan hemen sonra kısa bir kişilik analiz testi dolduruluyor. Bu test sizi tanımak ve size uygun adayları karşınıza çıkarmak için tasarlanmış. Bu yüzden sorulara doğru cevap vermek çok önemli. Sonrası ise size kalmış binlerce aday arasından dilediğinizle konuşabilir, tanışabilirsiniz.

Yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’deki çiftlerin %15’i bu site gibi evlilik merkezi siteler üzerinden tanışıp evlenmişler. Bu da bize gösteriyor ki, evlilik merkezi siteleri gerçekten çok fazla üyeye sahip ve insanları bir araya getirip evliliklerine aracılık yapma konusunda oldukça başarılı. İnternet hayatımıza her geçen gün daha fazla girdikçe bunun gibi evlilik merkezi sitelerin de etkinliği her geçen gün artacak.

Bilimsel Evlilik

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x