Erkek Arkadaş İlanlarEvlenmek İsteyen Erkekler

Əbülfəz Dadaşov

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver
Adınız
Əbülfəz Dadaşov
Email
dadasovebulfez1997@gmail.com
Konu
Sevgi
Mesajınız
Salam mənim məni mənim kimi anlayacaq və sevə birinə ehtiyacım var
Suriyeli bir bayan evlenmek
qwe

 
Nur evlilik

Türkiye’nin en büyük İslami mobil tanışma sitesi olan Heyt.Net sizlere keyifli sohbetler diler. Muhabere içerisinde olmak isteyen insanların din bilgileri paylaşarak insanların yeni bilgiler edinmesi ve bunun yanında da güvenilir arkadaşlıklar namuslu paha biçilmez arkadaşlıklar edinmek amacıyla kurulmuş sitelerdir. Dini muhabbet odaları din hakkında merak edilen soruları ya da yüz yüze sormaya çekindiğiniz soruları sormak için de açılmıştır.

Genellikle İslam dinine ilişkin detaylı bilgileri öğrenmek ve bu bilgileri paylaşmak bu sitelerin genel özelliklerinden biridir. İslami Evlilik platformu olan dini muhabbet odaları amacı insanlara İslam dinini anlatmak ve bu bilgileri güçlendirmektir.

Aynı zamanda dini oyunlar da dini bilgileri güçlendirmede yarar sağlar. Böylece dinle ilgili bildiğiniz bilgiler pekişmiş olacaktır. Dini tanışma sitelerinde dini bilgiler paylaşıldığı gibi ahlaki arkadaşlıklar da kurulabilmektedir.

Böylece değerli sohbetler ederek kaliteli arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Dini muhabbet odaları hakkında yukarda bilgileri verdik. Bedava bir şekilde ahlaki arkadaşlıklara yelken açtığınız gibi dini bilgiler hakkında da bilmediğiniz merak ettiğiniz yekpare konuları öğrenmiş olur ve öğrendiğiniz bilgileri de başkalarına anlatarak insanlar arasındaki iletişimi diri tutmuş olursunuz.

Nurevlilik

Nurevlilik İslami tanışma, İslami sohbet, dini evlilik, dini tanışma, İslami muhabbet, dini muhabbet, İslami cet, dini çet sitesidir Sizin için. Eğer Bir sorunla karşılatırsanız veya size haksizlik yapıldığını düşünüyorsanız. veya bir yardım almak istiyorsanız #help ve #operhelp kanallarımızı ziyaret edip yetkili arkadaşlara sorunlarınızı iletiniz.

Nur evlilik İslami Tanışma

Nur evlilik İslami evlilik kanalları içerisinden dinimize uygun olarak yapılan tanışmaların genel ismi olarak bilinir. Daha detaycı bir yaklaşımla bakacak olursak İslami muhabbet siteleri dendiğinde internet ortamında çeşitli ülke ya da şehirlerden paydaş kullanım alanına girilerek paylaşılan malûmat ve deneyimler dememiz mümkündür.

Farklı sebep ve engellerden ötürü bir araya gelme imkânı bulamayan din kardeşlerimizi odak noktada birleştirme maksatlı yayın yapan Heyt.Net ile bu imkan bundan böyle yaşam bulmaktadır. Hepimizi yakından ilgilendiren dini konularda İslami sohbetler ederek bildiklerimizi başkalarına aktararak aynı zamanda bilginin zenginleşmesini sağlamış olmaktayız. Bu pencereden baktığımız zaman bazı dezavantajların olduğunu söylemek gerekir.

Bu tanışma siteleri içerisine karışıp farklı arayışlar ve emeller için gayret gösteren katılımcılarımız olmakta. Biz yönetim olarak bu tür olayların önüne geçmek için gerekli gayreti göstermekteyiz. Sevgili arkadaşlar, yukarıda söz etmiş olduğumuz durumlardan lütfen kendinizi saklayınız. Bildiğiniz üzere yapılan hiçbir zaman gizli kalmamakla birlikte attığımız her adımın hesabını vermekle sorumluyuz. Farklı arayışlar ve gayeler uğruna İslami tanışma sitesini kirletmeye kimsenin hakkı bulunmamaktadır.

Özel pencerelerde yapılan sohbetlere hiçbir şekilde müdahale etmiyoruz fakat bazı argo içeren kelimelerin kullanımı yasaktır. Bu yasak kelimeleri ısrarla kullanan kardeşlerimizi siteden uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Lütfen kendinizi böyle küçük durumlara düşürmeyin, bilmenizi isteriz ki hepimizin anası ve kız kardeşi vardır ya da olabilir!

Bu güzel başlığımızın satırlarına devam ederken herkesin iyi birer insanoğlu, topluma faydalı güzel bir dindar olmasını en içten dileklerimizle arzuluyoruz. Bu yoldan biz site yönetimi olarak üzerimize düşen her ne varsa severek yapmaya hazırız.

Sizlerden gelen dini sorular, eleştiriler ve öneriler bizlerin her daim hafızasında yer edinmektedir. Bayan kullanıcılarımız bir takım şikâyetleri üzerine birkaç önlemler alarak çeşitli katılımcıları sıkı takibe almış bulunuyoruz. Yapılan gudubet saldırılar ve ya şahsa karşı olumsuz davranışlarda herkesin IP adresleri kayıt altına alınıp herhangi bir duruşma durumunda resmi kurumlara iletilir.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x