Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulBayanlarla Sohbet

Sevgili

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Sevgilimi arıyorum merhaba ben Balıkesir den yazıyorum adım Sezen aslen antalyalıyım ama cok fazla zamandır burdaym bir Antalyaya dönmek istiyorum ve bunu evlenmek için istiyorum birilye tanışmak istiyorum ve evlenmek istiyorum kim oldugu önemli deyil ben sadece benim gibi olsun ben bir bir restoranım var ve bunları işletiyorum ve maddi durumun iyi demek istiyorum bana yazaca kişininden aynı durumda kalmasını istiyorum ben biraz kuralcıyımdır yalan konuşulmasından nefret ederim ve çok kıskanc bir insanım cok kıskanırım ve kimseyle palyaşamam Boyum 1.79 kilom 75 burcum aslan yaşım30

Sevgili
Sevgili, Sevgili bulmak, Sevgili aramak, Sevgili bulma, Sevgili ara

Balıkesir sohbet odaları ile Balıkesir’de bulunan güzellikleri birbirlerine aktarmış olurlar. Bu sayede Balıkesir’in ünlü restoran, lokantaları, gezilecek yerleri, tarihi mekanları paylaşılmış olunur. İnsanların sosyal çevreleri gelişerek çeşitli dostluklar da ortaya çıkmış olur. Bu sitelere üye olup daha sonra fikirleri ve yaşantıları uyuşan ve aralarında duygusal bağ oluşan kişiler evlilik yolunda adım atarlar. Bu sitelerde tanışıp evlenen kişilerin sayısı giderek artmaktadır. Güvenli bir ortam olduğundan rahatlıkla arkadaşlıklar kurulmaktadır.

Balıkesir Sohbet Odasına Hoş geldiniz.

Türkiye’nin nüfus yoğunluğuna sahip en büyük şehirlerinden birisidir.
Balıkesir tarım ve tekstil konusunda türkiyenin önde gelen merkezlerindendir.
Düz ve geniş arazileri ile birçok alanda ülkeye önemli katkılar Sağlar.
Maden bölgesi olarakta bilinen Balıkesir türkiyenin önemli kaynaklarınada sahiptir.
Akdenize kıyılarına uzanan Balıkesir’da Deniz mahsulleri üretimi de, şehir için önemli bir kaynaktır
Akdeniz iklimi’nin yaşandığı Balıkesir yazları sıcak ve kurak, Kışları ılık ve yağışlı olarak görünür.

Akdenizin doğusunda Bulunan Balıkesir, Ülkenin Batısında Ulunan bdiğre büyük şehirlerin kapasitesinen aşağıda değildir,
Balıkesir bir çok önemli kaynakları sayesinde gönlenin en önemli şehiri sayılabilir.
Büyük oranda göç alan Balıkesir şehri giderek artan nüfusu ile ülkeninin yüksek potansiyele sahip bir büyük şehiridir.

Ticaret ve Kültür merkezi Olan Balıkesir’yı daha iyi tanıyabilmek ve tanıtabilmek için Balıkesir Sohbet odalarını faliyete deçirdik.
Balıkesirda yaşayan veya Balıkesirlı olup’ta Farkı bölge yada ülkede yaşayan İnsanların bir arada sohbet edebilmelerini sağlamak üzere, Değerli kullanıcılarımıza Sohbet odalarını sunmaktan gurur duyarız.
Eğer Balıkesirlı değilseniz bile, çet Odaları ; Turkiyenin’in sıcak Balıkesir’lı insanları ile tanışmak ve kaynaşmak, Balıkesir hakkında bilgi almak, Balıkesirlı Arkadaşlar edinmek, sizlere farklı bir kültürü tanımak imkanı sunacaktır.

Balıkesir Sohbet | Balıkesir Chat | Balıkesir Çet | Balıkesir Sohbet Odaları | Balıkesir Chat Odaları

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
trackback
2 yıl önce

Ben Betty Raymond Ben ince yapılı bir kadınım. Kendimi hoş ve genç bir insan olarak tanımlarım. Birbirimizi tanımadan önce, biraz çekingen olma eğilimim var. Sanatı ve taşıdığı duyguları çok seviyorum, çok fazla caz ve rock müzik dinliyorum ve tarihe tutkuluyum. Güzelliğini takdir edebilen ve onu doyasıya yaşamayı bilenlerle doğanın ortasında gezilere çıkmayı seviyorum. Herkesin kendine ait bir alanı olduğu bir ilişki arzusu olan özgür bir erkekle tanışmak isterim. Bana doğru ilgiyi nasıl vereceğini bilen zeki ve güneşli bir arkadaşla tanışmak için can atıyorum.

trackback
1 yıl önce

Ben Emel 27 yaşındayım İstanbul Kadiköy de yaşıyorum çalışmıyorum ev hanımıyım ailemle birlikteyim lise mezunuyum. Basım Kapalı ve dini bütün bir insanım. Aradıgım Kişidede din olayı benim için önemlidir. İstanbul ve cevresinde bir evlilik istiyorum iyi bir işi olsun dürüst olsun gerisi gelir diye düşünüyorum aşık olmak sevmek sevilmek istiyorum eger ciddi olanlar cevap yazarsa sevinirim vakit geçirmek isteyen eglenmek isteyen yazmasınlar.

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x