Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatBayanlarla SohbetGenel

 arkadaş ve arkadaşlık sitesi

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

 arkadaş ve arkadaşlık sitesi

Arkadaş ve arkadaşlık sitesi Her şeyi bir kenara bırakıp arkadaş çevresiyle birlikte bazen kaçamaklar yaparız. Arkadaş siteleri sayesinde bayan arkadaşlarla arkadaş bulmak daha kolaylaştığı için bayanlarla  arkadaş edebiliriz. Bayan arkadaş ya da erkek arkadaş istediğimizde evlilik  arkadaş sitelerinden yeni eğlencelerle sınırsız yaşamak mümkün.

adım meltem 25 yalansız,dürüst,güvenilir ,sadakat nedir bilen bir lokmayı paylaşmasını bılen basit bir İnsanım işte.Kimseye yukarıdan bakmayan vicdanlı ve merhamet sahibiyim.Şimdilik bu kadar.daha detayli tanisabilmemiz icin

 arkadaş ve arkadaşlık sitesi
arkadaş ve arkadaşlık sitesi,  arkadaş arkadaşlık sitesi,  arkadaş, arkadaşlık sitesi

Korkma bir daha dönmeyeceğim diyerek ayrılırsınız sevgilinizden ve kendinizi yalnız ve bomboş hissedersini. Yalnız kalmamak ve bu durumu daha hızlı atlatabilmek için bir arkadaş ararız. Kendimizi  arkadaş siteleri sayesinde güvende hissederiz. Severek gidebilmemde erdemdir bence, sevmekten vazgeçip gidenlere bakarsan. Kötü anarak yürümemek için, elde bir sıcak dostluk tutabilmek için bayan arkadaşlar ve arkadaş  arkadaş siteleri ile yeniden hayata tutunabilirsiniz. Günahını kimsenin ödeyemeyeceği bir ayrılığı tartışmak zaman kaybıdır. Siz de aklından sildikten sonra yüreğine söz dinletebilenlerdenseniz yalnızlıktan kurtulmanız mümkün.

İyisiyle kötüsüyle, her şeyiyle yaşamalı hayatı. Bu şekilde yaşamalı ki insanlar elindekilerin kıymetini bilsin. Sizin beğenmediğiniz, ah vah ettiğiniz bir hayat kimilerinin düşüdür belki de. Biz hep daha fazlasını isterken hayattan, kimileri de bizim yaşadığımız hayatı istiyor olabilir. Bayan arkadaş bulmak bizim için sıradan gelebilir. Ancak bir dost  arkadaşinin özlemini çeken insanlar olduğunu sakın unutmayın.

Hayata isyan edip, sıkıntı çekmek yerine, biraz daha olumlu düşünerek evlilik  arkadaş siteleri ile yalnızlığın acısını hafifletebilirsiniz. Önemli olan hayattan en az acıyla kurtularak, yaşadıklarımızdan ders almayı bilerek yaşamaktır. Ve kendinizi rahatlatmanın en güzel yollarından biri olan bayan  arkadaş siteleriyle yeniden mutlu olun.

İnsanlara hitap ederken lafın nereye gideceğini düşünün. Kırıcı olmaktan kaçının. İnsanları incitmekten çekinin. İçimden çıkan lafların etrafı, yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime. Yan! Diyorum içime. Sadece sen yan! Ve dayan! Diyorum gönlüme! Herkes mutlu olsun! Sen dayan. Bu sözler insan da birçok duygu uyandırır. Arkadaşlık ve dostluğun önemini, aşk ve sevgi gibi güzel duyguları ifade eder. Bayan arkadaş ve erkek arkadaş gibi kavramların hayatımızdaki önemini anlatır.

Hayalleriniz düşleriniz hiç bitmesin. İnsanlar hayal ettikleri sürece mutlu olabilirler. Bir beklentisi olmadan, hayal kurmadan yaşamak biraz güçtür. Beklediği, umut ettiği bir şeyleri olmalı insanın. Hayatta kalmak zorlar insanı. Sırtımızı güvende yaslayabileceğimiz bir yoldaşa bir arkadaşa ihtiyaç duyarız. Aslında herkes âşık olmak sevmek sevilmek ister. Bir  arkadaş arkadaşı olsun ister. Ve gerçekten mutlu olmak isteyenler gerçek bir arkadaşa sahip olabilir.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
trackback
Berin25
2 yıl önce

MERSİN DIŞI İSTEMİYOM Ben Berin 25 yaşındayım Hiç evlenmedım, evlilik amaçlı namuslu,dürüst,sadakatlı,namuslu,evlilige hazır üyeleri bekliyom. fazla konuşmayan,dürüst,namuslu,bir bayanım .açık sözlü dopra konuşan gezmeyi eğlenmeyi seven.yüzme,spor,yürüyüş yapan,sinema,müzik dinleme kitap okumayı seven biriyim.modern görüşlü,saçı açık ama namazlarımı kılmaya çalışıp eğlenmesini seven biriyim. Hayırlısı dedik çıktık yola Lütfen dürüst ve gerçekten evlilik isteyenler yazsınlar. Haddini aşmamak, kalp kırmamaktır edep. Dedikodudan, haksızlıktan ve ithamdan uzak durmaktır edep. Eyvallah kelimesi üzerine kafa yormaktır. Bilmediğin konuda susmak, bildiğin konuda ahkâm kesmemektir edep. İnsan ayrımı yapmamaktır. Aşırılığa gitmemektir.Güven güven vicdan Merhamet ve vicdan kesinlikle allah korkusu olan bir bay arıyorum. Merhamet büyük bir zenginlik ve düşünce herkeste olmayan.

trackback
Nurcan35
1 yıl önce

Ben Nurcan 35 Yaşındayım. kendımı burda nasıl ıfade edeyım bılmıyorum.tanıyıp görmek gerekır.sevgıye saygıya büyük önem verır benım prensıbımde budur. ınsanlar her zaman dürüstse basına ne gelırse gelsin er gec kazanır
Ne arıyorum: asla yalan konusmayan.çok gülmeyen. içinde merhamaet olan.sevgıyı saygıyı. bılen küçüğünü seven büyüğüne saygı gösteren. evıne helal ekmek getırecek biri olsun.haramdan uzak dursun.

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x