Bayan Arkadaş İlanlarıBoşanmış bayanlarGenel

Erzurum Arkadaş Bayan Siteleri

4.5 2 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Erzurum Arkadaş Bayan Siteleri

Merhaba ben Hülya 34 yaşındayım erzurum da yaşıyorum sohbet arkadaşı arıyorum önce konuşup iyice tanımak istiyorum. Hiç evlenmedim sadece nişanlandım 5 ay sürdü nişanı ben attım. Çocukları çok severim, kitap okumayıda severim

Erzurum Arkadaş Bayan Siteleri
Erzurum Arkadaş Bayan Siteleri

Erzurum Arkadaş Siteleri sevgili dadaş kardeşlerimizin istek ve ricası neticesinde açtığımız, Doğu İllerinin en büyük şehir Arkadaş Sitelerinden bir tanesidir. Şehir Arkadaş Sitelerinden sorumlu proje ekibimiz tarafından Edirne’den Karsa kadar her şehirde bir Arkadaş şubesi açılması yönünde hızlı adımlar atılmaktadır. Bu yılın sonuna kadar Arkadaş şubesi açılmamış tek bir İlimiz kalmayacaktır. Erzurum Arkadaş Siteleri sayesinde hem merkezde ve merkez ilçelerde yaşayan vatandaşlarımız, hem de ülkemizin değişik şehirlerinde yaşayan Erzurumlu hemşerilerimiz rahat ve konforlu bir Arkadaşın keyfini doyasıya yaşayacaklardır. Çünkü Erzurum halkına hizmet bizler için bir onur vesilesidir.

 

Erzurum Arkadaş Siteleri ve Arkadaşlık

Erzurum ve çevresinden kendine uygun bayan/bay arayanların sıklıkla ziyaret ettiği Suriyelibayanlar.Tk sitemiz en güzel dostluk ve aşkların yaşandığı bir site olmaya devam etmektedir. Kaliteli bir Bayan ortamında üstelik bedava bir Arkadaş ağı sizleri beklemektedir. Sakın star Arkadaş sitemizden başka sitelere gitmeyin, çünkü ücretsiz hizmet verdiğini iddia eden bir çok site sizden para istemektedir. Geçenlerde böyle bir şey başımıza geldik ismi lazım değil siteye girdik, sorduk dedik ücretsiz mi? dediler he ücretsiz. Yaklaşık 45 dakika muhabbet ettik sonra benden 60 TL istediler. Hayırdır dedim hani Arkadaşlar ücretsizdi? Dediler ağabey ayak bastı parası. Yahu dedim kardeşim Cezaevine mi düştük haberimiz yok saçmalamayın ne ayak parası vs. parayı vermedik ama bir ton muhabbet yaşadık.

 

yazı arası

Arkadaş yazı arası

Erzurum Arkadaş Siteleri Tamamen Ücretsiz

Erzurum Bayan Sitelerinde hiç bir ücret ödemeden her şeyi bulacaksınız. Burada aşk, sevgi, dostluk, arkadaşlık, kan, irin, gözyaşı hepsi burada diyebilirim. Eğlence ve müziği saymıyorum bile çünkü bunların bir sınırı yok. Sabahın ilk ışıklarına kadar müthiş bir muhabbet Arkadaş ortamı sizleri beklemektedir. Sevgili Dadaş kardeşlerim Arkadaş Sitelerimize buyurun gelin, şehrimizin sorunları hakkında enine boyuna konuşalım.

 

Erzurum konum ve coğrafya olarak Doğu Anadolu Bölgemizde yer alan kilit illerimizden birisidir diyebiliriz. Her ne kadar çevre illerden (Bingöl, Muş, Erzincan, Kars, Tunceli) şehre yoğun bir göç olsa da Erzurum kendi özünü ve kültürünü kaybetmeden hala dimdik ayakta durmaktadır. Türkiye’nin gelenek, görenek ve inançlarına bağlılık açısından en fanatik ilimizdir diyebiliriz.

 

Erzurum insanımızın kendine has bir şivesi vardır, Ekmeğe lavaş, erkeğe dadaş derler. Halk arasında kullanılan bazı sözcükleri şöyle sıralayabiliriz;  “Giz gurban olim, Nediysiizz, Galk Gedek, Can, Gelirem, Gidirem, nerdesin, naapisen baba, can gurban, ögünde ölim, yaniram, donuram, gıgirik, Kendine möhkem bağ, başığa toprak töküle, gadan alam, seni eyle sevirem eyle seviremki, neydiysin gardaaş, neydem gardaş”

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Cesur
Cesur
2 yıl önce

Ben 32 yaşındayım bekarım bakımlı bayanlarla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beş yüz otuz dört sekiz elli elli bir altmış üç 05348505163

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x