Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıGenelSevgili Arayan Bayanlar

Evlilik Öncesi

4 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Evlilik Öncesi

Evlilik Öncesi_resim
İnsan aşık olduğunda her şey gözüne toz pembe görünür, evlilik hayalleri kurulur.
Ben Asya 47 yaşındayım, Maraş da yasiyorum. ileriye donuk ciddi samimi,kassilikli sevgi saygi cercevesinde bay arkadas ariyorum.telefoon en watsap numaram 0…. Lutfen balkan ulkelerindden kimse yazmasin. Bulgar, roman, makedon yunaninstan gibi ulkerlerden rahatsiz etmeyin.

Evlilik Öncesi
Evlilik Öncesi, Evlilik Önce, Evlilik, Evlilik sitesi, Evlilik siteleri

Aşk nedir?
Birçok kişi bu soruya ‘Aşk; onun düşüncelerini ve arzularını gözlerinden okumaktır’ şeklinde cevaplar. Bu doğru olabilir belki, ama birini sırf seviyoruz diye hayatını gözlerinden okumamız mümkün mü? Elbette değil. Bunları öğrenmek her çiftin uzun yıllarını alıyor. Oysa ki bazı konuları başından bilmek, muhtemel hayal kırıklıklarını önleyebilir. Evliliğiniz boyunca aşkınızı ilk günkü gibi koruyabilmek için önemli konuları mutlaka masaya yatırın!
Çocuk istiyor musunuz?
Erkekler ve kadınlar çocuk meselesine farklı yaklaşır. Erkeklerin bu konuda pek acelesi yokken, kadınlar biraz daha sabırsız davranır. Sonuç olarak çocuk olayı sık sık ertelenir. Taa ki kadının ‘biyolojik saati’ alarm çalmaya başlayana kadar. Bu kadar önemli bir meseleyi zamanında, yani ilişkinin başında konuşmak en doğrusu.
Benim görevlerim, senin görevlerin meselesi
Aşık insanlar her şeyi birlikte yapmak ister. Fakat bir süre sonra her iki taraf da hoşlanmadığı işlerden kaçmaya başlar. Oysa her beraberlikte eşler arasındaki görev dağılımının tanımlanması, ilişkinin uyumlu ve mutlu devam etmesi açısından çok önemli. Bu sorunun çözümünü kendi haline bırakırsanız, ‘Her şeyi ben yapıyorum’, ‘Evin yükü benim omuzlarımda’ gibi cümleleri duymanız kaçınılmaz olur.
BAYAN SİTESİ

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Cemal Can
Cemal Can
1 yıl önce

Merhaba ben Diyarbakırliyim Bursa’da yaşıyorum

mehmet b0ral
mehmet b0ral
1 yıl önce

adanadayaşıyorum emeklim evim var yaşıma uygun temiz bir bayan arıyorum tel5526833091 adana

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x