Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıŞehir Şehir Bayan ArkadasSevgili Arayan Bayanlar

Gurbetçi Arkadaş Sitesi

3.7 3 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Mobil Arkadaş Siteleri
Mobil Arkadaş Siteleri
Mobil Evlilik
Akıllı telefonlardan ya da tabletlerden arkadaş sitelerimize bağlanarak arkadaş edebilirsiniz.
Ben Demet 27 yaşındayım. Almanya da yaşıyorum. Almanya da ciddi evlilik düşünen bir bayanım. burcum yay yukselenım akrep. kendini ve ne istedigini bilen biriyim saygı sevgi istiyorum.bence ALLAH korkusu olan herinsan yanlış yapmaz diye düşünüyorum hayırlısı ne ise o olsun diyorum herkese saygılar.
Ne arıyorum: saygılı,dürüst,kendini bilen bi insan dogru insandır diye düşünüyorum.evlilik çok ciddi bir müessese ve lütfen ciddi olan insanlar meşgul olsun.bir gülle bahar gelmez baksana etrafına… nice sultanlar varda kara toprak altın da sanamı banamı kalacak dünya.saygılar.

Gurbetçi Arkadaş Sitesi, Mobilden sohbet, Mobil den sohbet, Mobil sohbet, Mobilden arkadaşlık
Gurbetçi Arkadaş Sitesi, Mobilden sohbet, Mobil den sohbet, Mobil sohbet, Mobilden arkadaşlık

Android Arkadaş
Mobil arkadaş ve bap arkadaş sitelerinde çeşitli kanallar vardır ve bunların her biri çeşitli şekillerde değiştirilebilir. Genel arkadaşlara ilave olarak, özel pencerelerde arkadaş edebilirsiniz. Gelişen teknolojinin hızı ile her yeni cihazla giriş yaptığınızda gelişmiş cihazların biraz daha pratik olduğunu hissedeceksiniz.

Mobil Arkadaş Sitesi
Her gün bir adım öteye taşınan teknolojik devrimler, yanı sıra bir mobil arkadaş sistemi getirdi. Her alanda mobil dünyaya taşınan sanal platformlar, bir arkadaşın farkıyla size ücretsiz olarak sunuluyor. Android tabanlı cihazlar için bir mobil uygulama indirerek arkadaş sitesi uygulaması alabilirsiniz.

Almanya Arkadaş Sitesi
Türkiye arkadaş ,Türkçe arkadaş yapılan gurbet arkadaş sitesiyiz.Gurbetçilerle tanışmak için sizleri sitemize bekliyoruz.Avrupa da yaşamakta olan gurbetçilerimizin Türkiye hasretini giderdikleri mobil arkadaş sitemizde seviyeli arkadaşlar ve Evlilikler yapılmaktadır.

Bugün Utangaçlık üzerine sizlere neler düşündüğümü aktarmak istiyorum.Bu soru aslında düşünülürse ortaya çıkan sonuç, sanırım Muhabbetin nasıl yapıldığını toplum olarak, yanlış yapılmakta olduğu kanaatindeyim. Muhabbet yapacağınız kişi veya kişiler ile iletişim kurmak, onların fikir ve düşüncelerini dinlemek hatta fikir sahibi olmak mümkün olup muhabbetin özünü anlamakla birlikte kendinizi bu yönde geliştirebilirsiniz.

Utangaç Olmak ?

Arkadaş ederken ara sıra utanma duygusu devreye girmektedir. Önemli olan zayıflıklarınızı ve muhabbet ederken içine düştüğünüz yeter sizlilik ve kaygılarınızdan arının. Her konuda rahatça konuşabileceğinizi unutmayın. Burada fikir ve düşünceler de; çatışmalar olacaktır. Fakat kendinize güvenerek bunun üstesinden de geleceğinize inanın.

Avrupa Evlilik siteleri
Gurbetçilerimizle tanışmak üzere sizleri mobil arkadaş sitemize bekliyoruz.Muhabbet dozunda olmalıdır. İnsanlar görüş ve fikirlerini samimice ortaya koymalı, fikirlere saygı duymalıdır. Bazen insan zihninde otomatik şekilde kaygılara yer vermektedir.

–Acaba insanlar çok sıkıcı olduğumu düşünebilir mi?
–Kendimi aptal yerine düşürecek miyim?
–Ya fikirlerim için insanlar bana güler mi?
–Kendimi ifade güçlüğü çekip, sıkılıp utanacak mıyım?

Bu kaygılara bir çok örnek verilebilir. Bu kısır döngü devam ettikçe, insan arkadaş ve muhabbet ortamından kendini soyutlamak ve kaçmasına neden olacaktır.

Gurbetçi Arkadaş Sitesi
Avrupa da yaşamakta olan Almanya, İsveç, Danimarka, Fransa,Norveç,İngiltere,İtalya,Hollanda,Belçika ve Abd’de yaşamakta olan gurbetçi vatandaşlarımızla tanışmak üzere sizleri mobil evlilik sitemize bekliyoruz. Utangaçlık Aşmak İçin Hangi Yollar İzlemelidirler?

Öncelikle kendinize öz güven problemini nasıl aşacağınız konusunda değerlendirip bu konuyu en azami sınıra çekmelisiniz. İnsanlarla iletişimde bulunmak, onlarla nasıl konuşacağını bilmek zor gibi gelse de arkadaş ortamında her şeyi akışına bırakın. Arkadaş edeceğiniz insanlarla fikir alışverişinde bulunun. Böyle bir platform içindeyken endişe etmeden, bulunduğunuz bu durum karşısında kabuğunuzu kırıp bir adım atın.

“Kimse izniniz olmadan sizi değersiz hissettiremez.” sözünden yola çıkarsak, Unutmayın ki; işe yaramaz değersiz gibi utangaç olmak üzücü bir durum ile karşı kaşıya gelmenize neden olacaktır. Sizi kaygılandıran ve gerginleştiren durumlardan arının. Bu anlatılan zor gibi gelse de, inanın bu tavsiyeleri uygularsanız  arkadaş sitelerinde utangaçlığınızı bir nebze yendiğinizi göreceksinizdir.

Sonuç Olarak; ortada bulunan utangaçlık fobisinden kurtulmanın en temel unsuru kendimize güvenmekten geçmektedir. ailesi olarak bu güzel ortamda bulacağınız yeni dostluklarla birlikte, ”Güvenin kaynağı eylemdir ” sözünü unutmamanız ve mutluluğun temeli de sizin elinizden geçmekte olduğunu unutmayın. Utangaçlığınızı yenip öz güveninizi bizimle inşa ederek bir eylemde bulunabilirsiniz. Sizlere güvenilir kadromuzla birlikte yardımcı olacak arkadaşlarımız bulunmakta olup, her çeşit desteği de sunmaktayız.

Daha Mutlu daha güvenilir bir arkadaş platformuna adım atmanız dileğiyle, Arkadaşınız Bol Mutluluğunuz daim olsun..

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Yakup
Yakup
3 yıl önce

Slm türkiyedeyim ama niyetin ciddi isterseniz konuşalim

Kubilay Kurt
Kubilay Kurt
1 yıl önce

Slm, ben Kubilay Almanyadan, ararsan yada yazarsan sevinirim
+491636774909

Fatih
Fatih
1 ay önce

Merhaba ben fatih esmer 17.5 boyunda olgun ciddi kendini yetiştirmiş oturmasını kalkmasını bilen yerine göre hareket eden kendini bilen uyumlu bir erkeğim niyetim evlenmek seninle tanismak evlenmek istiyorum 0090541 512 22 13 numaram watsabtan yazarsan tanışabiliriz teşekkür ederim

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x