Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBoşanmış bayanlarEvlenmek İsteyen BayanlarŞehir Şehir Bayan ArkadasUncategorized

İslami Evlilik Kanalı  

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

İslami Evlilik Kanalı

İslami Evlilik kanalı Türkiye ve Dünya genelinde çok tercih edilen Seviyeli Evlilik kanalları sizlere ücretsiz hizmet sunmaktadır.

Ben Nevin İzmir Bayraklı dan. Yaşım 38 burcum Boğa. Özel bir şirkette memurum. Ciddi güvenilir ve bir ömür boyu sürecek evlenecek erkek arkadaş arıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. evlenecek adam gibi birini bulamadım umarım burada bulurum.

İslami Evlilik Kanalı, İslami Evlilik Kanalları, İslami Evlilik, İslami Evlilik Heyt, NEFS'İN HAKİKATİNE İMAN
İslami Evlilik Kanalı, İslami Evlilik Kanalları, İslami Evlilik, İslami Evlilik Heyt, NEFS’İN HAKİKATİNE İMAN

 

İslami Evlilik Kanalları

İslami Evlilik kanalları Türkiye ve Dünya genelinde çok tercih edilen Seviyeli Evlilik kanalları sizlere ücretsiz hizmet sunmaktadır, hemen kanallarımıza katılarak muhabbet etmeye başlayın. Heyt.net ücretsiz İslami Evlilik etmenizi sağlamaktadır! Yıllardır İslami Evlilik sitesi platformumuz sayesinde İslami bilgiler hakkında değerli hocalarımız ile çevrimiçi görüşmeler gerçekleştirebiliyor, İslam kanalımızda Evlilik sohbet edebiliyorsunuz. Ümmetin buluştuğu en büyük dergâh! 7 gün 24 saat kesintisiz muhabbet etme imkânı sağlanmaktadır. En çok tercih edilen İslami arkadaşlık sitesi üzerinden aradığınızı tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilir, doyumsuz İslami çet yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı kategorilerimizde aramaya başlayabileceğiniz en çok tercih edilen seviyeli Evlilik sitesidir. Bedava hizmetler: İslam konularının yer aldığı kategorilere göz atarak, tüm İslami konular hakkında her şeye sahip olabilir, ücretsiz seviyeli arkadaş aramaları yapabilirsiniz. Hemen kanallarımıza katılarak mübarek ramazan aylarının yaklaştığı şu günlerde, huzurlu bir şekilde İslami Evlilik etmenin keyfini çıkartın. BAYANLAR ve BAYLAR için özel kanallar bulunmaktadır, GENEL kanallar ve özel kanal seçenekleri ile konforlu bir şekilde istekleriniz doğrultusunda din sohbetleri edebilir, huzurlu yıllardır aktif olan mekânımızda Evlilik mirc programımızı masa üstünüze kolayca indirme yaparak, yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

 

            İslami Evlilik

İslami Evlilik Heyt.net yıllardır İslami konular üzerine muhabbet etmek isteyen kullanıcıları bir araya getiriyor! Mükemmel bilgilere sahip âlim hocalarımız ile İslam konuları hakkında Evlilik ve sohbetler yapabilir, ümmetin buluştuğu en büyük dergâh’ta İslam Evlilik yapabilirsiniz. En çok tercih edilen İslami arkadaşlık sitesi üzerinden aradığınız kişisel özelliklere sahip izdivaç gerçekleştirebileceğiniz BAYANLAR ve BAYLAR ile tanışmalar kaynaşmalar gerçekleştirebilir, global eğlence kanallarımızda oyun ve eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz. Amacımız sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek için, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde İslami çet yapmanız konusunda hizmet vermektedir! Hemen kendinize en yakın bölgelerde ikamet eden kişiler ile kanallarımız üzerinden İslami muhabbetler etmeye başlayın. En iyi İslami Evlilik kanalları Heyt.net ile global kanallarımızda sizlere sunulan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir, keyifli bir şekilde İslami Evlilik kanallarımızda sohpet edebilirsiniz..

İslami Evlilik Heyt

İslami Evlilik Heyt.net yıllardır İslami konular üzerine muhabbet etmek isteyen kullanıcıları bir araya getiriyor! Mükemmel bilgilere sahip âlim hocalarımız ile İslam konuları hakkında Evlilik ve sohbetler yapabilir, ümmetin buluştuğu en büyük dergâh’ta İslam Evlilik yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen İslami arkadaşlık sitesi üzerinden aradığınız kişisel özelliklere sahip izdivaç gerçekleştirebileceğiniz BAYANLAR ve BAYLAR ile tanışmalar kaynaşmalar gerçekleştirebilir, dünya çapında eğlence kanallarımızda oyun ve eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Amacımız sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek için, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde İslami çet yapmanız konusunda hizmet vermektedir! Hemen kendinize en yakın bölgelerde ikamet eden kişiler ile kanallarımız üzerinden İslami muhabbetler etmeye başlayın.

En iyi İslami Evlilik kanalları Heyt.net ile global kanallarımızda sizlere sunulan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir, keyifli bir şekilde İslami Evlilik kanallarımızda sohbet edebilirsiniz..

                NEFS’İN HAKİKATİNE İMAN

İslami Konular İşte kişinin vehmi nefsinden kurtulması, nefis perdesini kaldırması ancak ve ancak iman yolu ile mümkündür.

 

Tabiat ve şartlanmalar perdelerinin kalkması, akılla mümkündür. Ancak nefs perdesinin kalkması, ancak ve ancak iman ile mümkündür.

 

Niçin?

 

Şimdi bu sualin cevabını iyi anlayalım… Çünkü burası çok iyi anlaşılmalı…

 

Akıl, ilk olarak şartlanmaların terk edilmesi gerektiğini kavrar ve idrak eder.

 

Mesela, ben size derim ki; bu toplumda şöyle bir âdet var… Sen bu âdetlere değer veriyorsun; bunların kaydına giriyorsun; herkes böyle yapıyor, diyorsun; ancak sen bu toplumdan çıkıp da falanca yerdeki bir topluluğun içine girersen, şu an’a kadar edindiğin bu âdet orada yanlıştır.

 

Orada daha değişik bir âdet vardır… Orada öyle bir âdet olduğuna göre; eğer orada doğsaydın, doğru olarak onu kabul edecektin.

 

Demek ki tam olarak geçerli, kıstas olan bir âdet yok… Burada böyle, orada öyle…

 

Demek oluyor ki değer yargıları ve âdetler, yani şartlanmalar; kesinlikle rölatif yani izafî yani GÖRESELDİR!

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x