Bayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla SohbetEvlenmek İsteyen SuriyelilerGenelSuriyeli Bayanlar

İslami evlilik

2 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

İslami evlilik

Arkadaşlık Siteleri’nin gün geçtikçe artması ile bu evlilik siteleri Arası’nda yerini alan İslami evlilik siteleri de artmak da.

Bir hayal? Çok mu yaa, ben Deniz. İstanbul’da yaşıyorum. Eşim beni terk etti. Çok yalnızım benim yanımda olacak benim derdime derman olacak, acılarımı saracak bir eş arıyorum. Bu eş benim hayatımın noktası olabilmeli. Bu eş benim her şeyim olabilmeli. Bana hediye alabilmeli sürpriz yapabilmeli.. Kısacası mutlu edebilmeli ve ilgi gösterebilmeli. Bunları yapabildiği taktirde her erkek benim için bir eş adayıdır. Sigara kullanmam fakat kullanana saygı duyarım tabii. Alkol’u sadece cafelerde falan içerim yani öyle hep içen birisi de değilimdir 🙂 Benimle beraber olup bir ömür hayatını mutlu mesut sürmek isteyen erkekler varsa bana ulaşabilir. İstanbul içinden olursa daha iyi olur 🙂

İslami evlilik
İslami evlilik, İslami evlilik sitesi, İslami evlilik siteleri,

İslami arkadaşlık nedir?

 

Bu siteler,diğer arkadaşlık siteleri ile sistem olarak aynı olmakla beraber format olarak farklıdırlar.

 

İçerisi’nde genel İslami konular Hakkı’nda bilgi edinilebilmekte ve ilmi olarak daha çok bilgili kardeşleriz varsa kişi’nin merak ettiği husul ar’da bilgisi dahili’nde yardımcı olmaktadırlar.

 

Değerli hocaların sohbetleri dinlenilmekte,kuran dinleyebileceğiniz aynı zaman’da ilahilerde dinleyip dinletebileceğiniz format’a sitelerdir.

 

Bu sitelerde günlük yada belirlenen günlerde ilim sahibi hocalar tarafından dersler verilmekte tabi bu dersler konusuna göre değişmekte ve bazı sitelerde bu dersler olmamakta.

 

 

 

Bizim sitemiz İçerisi’nde farklı odalarda olacak,yani sadece kişilere bazı konularda mecburiyet konulmayacak.

 

Seviyeli bir şekil’de olmak kaydı ile diğer odalar İçerisi’nde dostları ile muhabbet edebilecekler.

 

Çünkü bu tür sitelerin ulaşabildiği kadar kullanıcının daha fazlasına ulaşması lazım ki kişilere İslam’da muhabbet’in,tebessümün,eğlenmenin ve gülmen in’de olduğunu göstermek gerekli ki.

 

Biraz araştırma yaptık İslami sitelerde insan güleyim mi gülmeyeyim mi diye düşünmüyor değil.İslam’da muhabbet yasak değil ki dostlar Arası’nda teveccüh etmek yasak değil ki.

 

Gündelik hayatında konuşulan konular bu tarz sitelerde konuşulmayacak diye bir mecburiyette yok,O zaman insanları sıkmanın yada bir kalıba sokma inadının ne manası var.

 

Bizi bu ve benzeri sebeplerden dolayı diğer İslami evlilik siteleri ile ayıran bazı farklılıklar olacak.

 

Bunu da sitemizin paneli aktif olunca fark edeceksiniz.

 

İslami, İslami arkadaşlık, İslami evlilik, arkadaşlık, evlilik

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x