Evlenmek İsteyen ErkeklerErkek Arkadaş İlanlar

Öncelikle eşinin

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver
Adınız
Mustafa külcü
Email
musti556671@gmail.com
Konu
Ciddi evlilik
Mesajınız
Öncelikle eşinin arkasında bulunan yalan konuşmaya gerek duymadan evinde işi ile yemeği ile uğraşmak alkol vb maddeler kesinlikle icmemesi gibi melek gibi bir bayan ile birlikte evlenmek istiyorum
Suriyeli bir bayan evlenmek
qwe


TANIŞMA CHAT

Birevlilik.com En güzel muhabbet sitesi.Değişik karakterlere ve kişiliklere sahip olan insanların buluştuğu Tanışma çet, kullanıcılarına rahat güvenilir ve gizlilik ortamında Tanışma imkânı sağlıyor. Sanal âlemde devamlılığı olan ve uzun zamandır sorunsuz Tanışma ortamı oluşturan, Aşk cet odaları yıllardır kendini kanıtlamış sosyal platformdur. Tanışma yapmak için bedel ödemenize gerek kalmadığı gibi kişisel verilerinizi de kayıt etmeniz söz konusu değildir!

Yeni Dönem Tanışma siteleri

Tanışmanın ve chat’ın en şahane ve tek adresinden herkese selamlar. Öyle bir çağda yaşıyoruz ki artık teknoloji bizim hayatımızı yönetir ve ele geçirmiş durumda. Kapı komşumuzu tanımıyoruz kimdir nedir bilmiyoruz. Eskisi gibi komşuluk kalmadı. Eskiden komşularımızla birbirimize gider dertleşir konuşur yardımlaşırdık.

Dediğim gibi çağ değişti bizlerde çağa ayak uyduran insanlardanız. Her ne kadar Tanışma siteleri hakkında ön yargılı bir düşünce var. Tanışma sitelerinde sadece sevgili bulunur gibi düşüncelere sahip bir toplum içerisinde yaşıyoruz.  Oysaki düzeyli ve güzel Tanışma sitelerinde sıkı ve güzel dostluklar kurulabilir. Daha öncede başka Tanışma siteleri içersinde yer aldım ve kullanıcısı oldum. Bütün bu gördüğüm Tanışma siteleri içerisinde içinde bulunduğum ve kullanıcı olduğum Birevlilik.com sitesi birçok insanın içinde bulunmak isteyeceği bir site.

Düzenli arkadaşlıkların ve sıkı dostlukların kurulduğu insanların bir birlerine sahip çıktığı ve saygı duyduğu bir Tanışma sitesiyiz. İçinde barındırdığı chat odaları ile de farklı insanların bir araya geldiği kaliteli insanların bir araya geldiği bir ortam.

Biz bayanlar kız kıza toplanıp bir arada Tanışma ve dedikodu yapmaya bayılırız. Hayatın monoton ve sıkıcı hallerinden biraz kendimizi ödüllendirmek için, yapalım birer kahve geçelim bilgisayar başına sıcacık bir aile edasında bayan Tanışma muhabbet odalarında bayanlarla dedikodu yapmaya ne dersiniz? Ve bazen de insan dertleşmek, konuşmak istiyor birileriyle, her an yanınızda dertleşeceğiniz kişi ya da kişileri bulmak kolay olmuyor ama sitemize gelerek dertleşecek sıkı dostluklar kurabileceğiniz muhakkak ki arkadaşlar sizde bulacaksınız. Saygı hoşgörü ve dostluk ile hoş Tanışma ve muhabbet ile birlikte güzel vakit geçirme imkânı bulabilirsiniz. Muhabbet ederken radyomuzda canlı yayınlara katılabilir ve isteğiniz şarkıları çaldıra bileceğiz web radyomuz da hizmetinizde olacaktır. Tamamen Ücretsiz Tanışma sitesi olan sitemize telefon ile bağlanmak isterseniz telefonunuza hiç bir program indirmenize gerektirmeden google arama motorundan sitemize sadece bir rumuz belirleyerek bağlanabilir bizlerle buluşabilirsiniz.

Ankaralı melisaAnkaralı melisa

Yanlızlıktan Sıkılanlar

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x