Bayan Arkadaş İlanlarıEvlenmek İsteyen BayanlarEvlenmek İsteyen Suriyeliler

Ordu Evlilik

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Ordu Evlilik Kategorileri

– Seviyeli arkadaşlık sitesi sizler için açık En iyi şekilde arkadaşlık etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Ordu Evlilik

Merhaba Ben Yelda 37 yaşında 160 boyunda 84 kiloda bekar ailesiyle yaşayan biriyim. Kilolumu takıntı etmeyecek, absürüt istekleri olmayan, yalan söylemeyecek, lafının arkasında duracak, her görüşmede bana maddi destek verecek düzgün karakterli birini arıyorum. Kilomu sorun eden, absürüt istekleri olan kişiler bana yazmasın.

Ordu Evlilik
Ordu Evlilik

Seviyeli arkadaşlık sitesi sizler için açıldı en iyi şekilde kaliteli olarak sizlere güzel bir arkadaşlık sitesi sunuyoruz ve burada sizleri bekliyoruz özellikle Karadeniz bölgelerinde bulunan kişiler burada. Sizlerle tanışmak için can atıyorlar bütün Ordu hemşerilerimizi bekliyoruz. peki bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum Ordu Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan çok güzel bir yer. gidip mutlaka görmeniz gerekiyor gidecek durumunuz yok ise bile. Cumartesi günleri Kuzey Yıldızı Var Onu izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız gerçekten çok güzel bir şehir ve mutlaka gitmek istiyorum peki Ordu Hakkında Sizlere bilgi vermek istiyorum :

 

Ordu ilçeleri Toplam 19 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Akkuş Altın Ordu Aybastı Çamaş Çatalpınar Fatsa Gölköy Gülyalı Gürgertepe İkizce Kabadüz Kabataş Korgan Kumru Musudiye Perşembe Ulubey Ünye ve bir çok güzel yerleri bulunan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki Ordu Nüfusu geçtiğimiz yıla göre : 17.734 azalmış ve de 754.198 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 376.933 erkek ve 377.265 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,98 erkek, %50,02 kadın olarak bilinmekte olan bir şehrimiz sizlerin ziyaretlerini bekliyor peki Ordu Tarihi yerler Yason Kilisesi + Boztepe + Yason Burnu Feneri + Kurul Kalesi ve bir çok güzel yerleri bulunan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte Ordu Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri

Ücretsiz arkadaşlık Sitesine davet etmek istiyorum.

 

Ordu Arkadaşlık Kategorileri

Kaliteli bir arkadaşlık sitesi sizler için açık en iyi şekilde burada ücretsiz arkadaşlık etme imkanına sahipsiniz gelin birlikte çok güzel eğlene bileceğimiz güzel bir zaman geçire bileceğimiz bir arkadaşlık sitesi oluşturduk ve sizleri davet ediyoruz özellikle Karadeniz bölgesindeki kullanıcılarımız burada. kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belki de yeni aşklara yelken açabilirsiniz. bizler burada sizleri bekliyor olacağız. gelin birlikte en iyi şekilde hizmet verelim. sizlere güzel çok güzel bir arkadaşlık sitesi kuralım istiyorum. ve sizleri aramızda görmek istiyorum. ve de sizleri aramızda görmek bizleri gerçekten çok mutlu edecektir. ALLAH’A Emanet olun.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Cemil
Cemil
2 yıl önce

Slm mhb sizinle danışalim

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x