Evlenmek İsteyen ErkeklerErkek Arkadaş İlanlar

Sadece güven duyabilecegim

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver
Sadece güven duyabilecegim Adınız
Mustafa küpoglu
Email
mustafakupoglu@gmail.com
Konu
Evlilik
Mesajınız
Sadece güven duyabilecegim seven değer veren sadık bir can yoldaşı bunlar olduktan sonra ben ona amede olurum
Kadın arkadaş arıyorum :)
Kadın arkadaş arıyorum 🙂 qwe


İslami Tanışma Sitesi

İslami tanışma sitesi; dininin internet üzerinden ortak paylaşım aracı olarak tanımlanabilir. Dini konular üzerinden herkesin fikrini özgürce ifade edebileceğin bir tür html, web tabanlı İslami tanışma kanalları da diyebiliriz. Bir takım kurallar çerçevesinde katılımcıların uğrak durağı haline gelen sitemiz yaklaşık 3 yıldır kesintisiz hizmet hayatına devam etmektedir.

Bu süreçte farklı İslami chat siteleri ile bir takım anlaşmazlıklar yaşanmış olsa da hepimizin kardeş olduğu bilincine sahip olgun insanlar olduğumuz için mevzuları uzatmadan tatlıya bağlamayı başardık. Hepimizin bildiği üzere İslam dini kardeşlik dinidir. Buradan yola çıkarak tanışma sitelerimiz içerisinde kimseye ayrımcılık ya da cephe oluşturacak konularda dini sohbetler edilmesine müsaade etmiyoruz.

Sevgili kullanıcılarımız; Sitemizde yaşanacak olan olağandışı olumsuz davranışların bir nebze olsun önüne geçmek amacıyla yayınladığımız bu makalemizde genel hatırıyla İslami tanışma ederken dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyoruz. İslami tanışma siteleri, diğer sosyal medya sitelerden farklı olarak dini inancı yerinde olan Müslümanların tanışma sitesi olarak kullanılmaktadır. Bunun bilincine ne yazık ki varamayan bazı kullanıcılarımız bulundukları sitenin kuruluş amacını hiçe sayıp kendi egoları doğrultusunda hareket ederek bizleri zan altında bırakmakta.

Sizlerden ricamız olarak bu tarz tanışmalara maruz kaldığınız takdirde sitemizin #Operhelp odasına girerek rahatsızlık veren kullanıcının takma adını ve yazdığı yazıları kopya ederek belgeleriyle birlikte çevrimiçi konumda olan yöneticilerimize bildirmenizdir. Daha temiz ve seviye bir İslami chat için sizden gerekli özeni göstermenizi ricayla arz ederiz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x