Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulBayanlarla SohbetYabancı Bayan ArkadaşYabancı Bayan Arkadas Ara

Sanal Arkadaşlık Etme

3 2 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Sanal Arkadaşlık Etme

Sanal Arkadaşlık Etme,  Ben Vitali Filipinliyim Bursa da yaşıyorum 7 senedir. Evlenmek için buradayım. 27 yaşındayım. Müslümanım, iyi niyetli, iyiliği karşılık beklediği için yapmayan, bencil insanlardan uzak duran, sempatik,güler yüzlü,hayatı pozitif yaşamayı seçen, yerine göre duygusal, yerine göre komik olabilen, kin tutmayan, arkadaşlarına değer veren
Ne arıyorum: dürüst, esprili, konuşmasını, dinlemesini bilen, okuma alışkanlığı olan, büyüklerine saygılı, efendi, görünüşüne dikkat eden, kilosuna bakımına özen gösteren, arkadaşlarına değer veren, kin tutmayan, benci olmayan biri olsun.

Sanal Arkadaşlık Etme, Sanal Arkadaşlık Etme Kültürü, Arkadaşlık etmek, Duygusal Arkadaşlık etmek, Arkadaşlık, Arkadaşlık programı
Sanal Arkadaşlık Etme, Sanal Arkadaşlık Etme Kültürü, Arkadaşlık etmek, Duygusal Arkadaşlık etmek, Arkadaşlık, Arkadaşlık programı

Sanal Arkadaşlık Etme Kültürü

 

Günümüzde IRC Arkadaşlık Sitelerinde Gelişen Farklı Kişilikler ve Farklı Diller Mevcuttur.

 

Bir çok insanın içerisinde bulunduğu yalnızlığı bir başka yalnızlık ile bütünlemek adına ve düşünceleriyle birlikte klavyesini geliştirmek adına bulunduğu Arkadaşlık platformlarında kişilik ve karakter kaybı ile birlikte (TDK) Türk Dil Kurumu niteliğinde ANA dilimiz Türkçeden uzaklaştığında göz ardı edilemez.

 

7’den 70’e çeşitli duygu ve düşüncelere sahip insanlara rastlamanın mümkün olduğu Arkadaşlık platformlarında ilginç olaylar ve diyaloglarda gözünüze mutlaka takılır. Çocukluk dönemlerinde mahalle aralarında bir başka mahalle gençleri ile kavga etmek için oluşturulan çeteler şimdi sanal çete çatısı altında toplanmakta olduğunu fark edeceksiniz. Normal yaşantılarında hiç bir nitelik taşımayan simaların ve sıfatların sanal portrelerini gördüğünüzde kendilerinin bir iş ve eş sahibi olduğunu bile düşünebilirsiniz.

 

Bazen Doktor – Polis – Mühendis gibi önemli mesleklerin bir rumuz haline getirildiği Arkadaşlık platformunda bu rumuzların sahiplerinin ulaşamadıkları hedeflere hayaldi e olsa ulaştıklarının bir göstergesidir. Hatta bunun yersiz bir tutum olduğunu kendilerine beyan ettiğinizde hiç çekinmeden adres bile vereceklerinden de hiç kuşkunuz olmasın.

Tabii ki bu demek değildir ki normal yaşantılarında çok iyi noktalara ulaşmış insanların bu tip Arkadaşlık platformlarında yer almayacağı anlamına gelmeyecektir. Bazen hiç ummadığınız kişilerin sanal kimliklerinin altından kariyer sahibi ve mevki sahibi bir kişiliğin çıktığını da görebilirsiniz. Tabiri caiz ise kemiksiz dilin klavyemize ne denli yansıdığını İzlemleşmek istiyorsak özel bir diyalog penceresinden 5 dk. bir hasbıhal etmemiz yetecektir.

(S.a) Selamünaleyküm kelimesinin kısaltılmış versiyonu ile başlayan muhabbetlerin (A.e.o) ALLAH’A Emanet Ol kelimesinin kısaltılmış haliyle bittiği sanal iletişimlerimizde,

 

Çoğunlukta (G) harfi yerine (Q) harfinin kullanıldığını görürüz. Tüm bunlara rağmen gerek klavyemizin geliştiğini gerekse bir takım düşüncelerimizin değiştiği ve burada ki sohbetlerin sınırlı tutulduğu vakit gerçek yaşam kesitlerinden bir parçada olsa beynimizde yer ettiği bir gerçektir.

Arkadaşlık etmek

Arkadaşlık etmek her insan açısından her daim bir ihtiyaca dönüşmüştür. Www.BirEvlilik.com üstelik sohbet sırasında konuştuğunuz kişiye de canlı bir şekilde görmeniz sizlerin daha da fazla keyiflenmesine yol açacak olan faktörler arasında yer almaktadır. Arkadaşlık siteleri Tüm bu sorunlarınızdan kurtulmak ve zamanınızı da güzel bir şekilde geçirmek adına sunulan kaliteli online Arkadaşlık platformundan da vakit kaybetmeden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sohbet keyfini en derinden yaşamak isteyen herkes artık Chat arasında ön plana çıkmış olan güvenilir adrese yoğunlaşmaktadır. İstediğiniz her cihazdan Arkadaşlık Sitelerimize bağlanmak çok kolay. Gerek android gerek ios cihazlarında kesintisiz sohbete bağlanabilmek kullanıcı adınızı belirleyip Arkadaşlık Sitelerimize katılabilirsiniz.

Duygusal Arkadaşlık etmek

Duygusal Arkadaşlık etmek hemen hemen her insanda duygusal bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Duygusal Arkadaşlık Sitelerimiz chat kullanıcılarımızın duygusal bağlamda karşı cinsle olan ilişkilerini gizli kapalı kapılar arkasında sizlere bir hizmet anlayışı bilip bunu bir oluşumla kulla bilir yaygın hale getirmiştir. Duygusal Arkadaşlık Sitelerimiz her yaşa özel olup tamamen bizlerin güvencesi altında; #aşk, #kalp, #sevgi, #Arkadaşlık, #muhabbet gibi popüler odalarını gün yüzüne çıkarmıştır. Hemen Duygusal Arkadaşlık partnerini bul.!

Arkadaşlık

Vizyonumuz; sadece Türkiye’de değil, bölgesinde de Arkadaşlık topluluğuna güç veren, sürekli sohbet appletleri üreterek her aşamada paylaştıkça daha fazlasını kullanıcılarına öneren, evrensel, saygın ve lider bir Arkadaşlık platformu olmak.

ilan ver
ilanver

Arkadaşlık kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, Arkadaşlık platformu prensiplerinin, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak Türkiye standartlarında sürdürülebilir Arkadaşlık topluluğu ve mobil Arkadaşlık faaliyet gösteren, kullanıcı memnuniyetini gözetmek suretiyle bilgisayar ve bedava sohbeti kolaylaştıran bir Arkadaşlık platformu olmaktır.

Arkadaşlık programı

BirEvlilik.com Türkçe MIRC Programını yükleyerek sohbete bağlanabilirsiniz. Arkadaşlık programımız virüs taramalarından geçirilmiş olup, tamamen güvenlidir. MIRC, bir Arkadaşlık programı olup, program üzerinden tıpkı web tabanlı ya da mobil uygulamalarda olduğu gibi bilgisayar üzerinden sohbet edebilmenize olanak tanımaktadır.

 

Bilgisayarınızdan bir tarayıcı aracılığı ile değil de program üzerinden Arkadaşlık servisimize bağlanmak istiyorsanız hemen Arkadaşlık programımızı indirebilirsiniz.

 

BirEvlilik.com kanal servisini kullanarak kendi kanalınızı kurabilirsiniz.

 

Ayrıca #Operhelp kanalından kanal kurmak veya G bot hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Kendi IRC sunucu yazılımımızı ve ağlarımızı kullanabilirsiniz. Bir sunucuyu BirEvlilik.com’a Linkleşmek istiyor musunuz? Sunucumuza bağlanıp #Operhelp kanalına girip bilgi alabilirsiniz.

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x