Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulEvlenmek İsteyen BayanlarMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

Trabzon Evlilik Siteleri

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Trabzon Evlilik Siteleri

Türkiye’nin en kaliteli Trabzon Evlilik Siteleri olarak sizlere anlık gerçek insanlarla muhabbet odalarımızda tanıştırmaya ve arkadaşlık kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Besmele her şeyin anahtarıdır. Trabzon Of’tan Nisa ben Memurum 32 yaşındayım. Güvenilir insan, Dürüst,güvenilir, Saygılı hoşgörülü anlayisli dürüst ilgili olsun. Vicdanlı olandan Allah’tan korkan dan korkma. Dürüst ve kalpten seven ciddi birini istiyorum. İyimser ve pozitif bir insanım.Inandiğım değerlere uygun yaşıyorum.Amacim insanlara faydalı bir insan olabilmek..Kendime uygun es adayı arıyorum Aradığım kişi maneviyatı ön planda tutan, eğitimli,kültürlü,dürüst,iyi kalpli ve başarılı bir insan olsun.

Trabzon Evlilik Siteleri, Trabzon Evlilik Sitesi, Trabzon Evlilik, Trabzon, Evlilik Siteleri
Trabzon Evlilik Siteleri, Trabzon Evlilik Sitesi, Trabzon Evlilik, Trabzon, Evlilik Siteleri

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Mesleği Memur
Ülke Türkiye
Şehir Trabzon
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.65 cm
Kilosu 72 kg
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Balık

 

 Trabzon Evlilik Sitesi

Türkiye’nin en kaliteli Trabzon Evlilik Siteleri olarak sizlere anlık gerçek insanlarla muhabbet odalarımızda tanıştırmaya ve arkadaşlık kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Muhabbet odalarımız da sizler de güzel vakitler geçire bilirsiniz. Yeni ve güzel bir ortamda sizler de Evlilik Sitelerimiz üzerin de Trabzon ve Trabzon’a yakın Karadeniz Bölgemiz de yaşayan Bay ve Bayanlarla sitemiz sayesin de artık keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 7’den 70’e birçok insanın giriş yaptığı Evlilik Sitelerimizde sizler de giriş yaparak güzel vakitler yaşayın. Muhabbet ve eğlence kahkaha tufanına sizler de katılmak ve ciddi muhabbet etmek istiyorsanız kendinizi iyi hissedebileceğiniz en iyi Evlilik Sitelerimizde sizler de kendinize sizi Arkadaşlık sunumuzda temsil edecek bir takam isim (nick) alarak Arkadaşlık Sitelerimize giriş yaparak, güzel ve kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Trabzon muhabbet odaları olarak istek şikâyet ve yardım paylaşım talepleriniz için bizlere #OperHelp yardım kanalımız üzerin de İRCD sunucu yetkili kanal görevlilerimize başvurabilirsiniz. Herkese hoş ve keyifli muhabbet’ler diliyoruz. www.heyt.net 2017 – 2030 en iyi arkadaşlık sitesi.

 

Trabzon Arkadaşlık

Bahanesi ve gırgır şamatası bol olan, en keyifli matrak kaliteli eğlence dolu Trabzon Evlilik Sitelerimize sizleri de muhabbet etmeye bekliyoruz.

Trabzon OF Arkadaşlık Sitesi

 

Trabzon’un en önemli ilçelerinden birisi olan OF ilçemiz adını ve namını tüm dünyada duyurmuştur. Oflu diyince durun düşünmek lazım. Oflular Trabzon’un gurur kaynağıdır. Bizde hemşerilerimiz Oflular için güzel bir Arkadaşlık Sitesi ortamını severek hazırladık. Of Arkadaşlık Sitemizde dünyanın neresinde olursanız olun OF Evlilik Sitemize girerek memleket özleminizi giderebilirsiniz. Oflu uşaklarla Arkadaşlık ederek arkadaş olmanın en kolay yolu of Evlilik Sitesine girmekten geçmektedir. Oflularla Arkadaşlık ederken lütfen dikkatli olun. Ölmek bayılmaya benzemez 🙂 Karadeniz’in en mert insanlarıyla Arkadaşlık edeceğinizin altını çizmek isteriz. Trabzon of Arkadaşlık Sitemizde çoğunluk olarak Trabzonlu arkadaşlar yer almaktadır. Sende Karadeniz suyundan içtiysen eğer OF Evlilik Sitemize senide bekleriz. Kanalda görüşmek dileğiyle.

 

Köprübaşı Arkadaşlık

 

Köprübaşımız, Trabzon’umuzun bir ilçesidir. Köprübaşı sürmene, araklı ve çaykara ilçeleri arasında yer alır. 1998 yılında Köprübaşı’nın Beşköy beldesinde bir sel felaketinde 47 hemşerimiz hayatını kaybetmiştir. Merhum Adnan Kahveci, merhum Recep Yazıcıoğlu ve Mustafa Sait Yazıcıoğlu bu ilçeye bağlı Beşköy beldesinin yetiştirdiği devlet adamlarıdır. Milli futbolcu Fatih Sultan Tekke de bu ilçede doğmuştur. Köprübaşı Arkadaşlık Sitemizde köprübaşından tanışıp arkadaş olabilmeniz gibi sayısız Trabzonlu hemşerilerinizle Arkadaşlık ederek Trabzon havasını içinize çekebilirsiniz.

 

KÖPRÜBAŞI ARKADAŞLIK SİTESINA GİRMEK İÇİN TIKLA

Köprübaşı Coğrafyası: Köprübaşımın kuzeyinde sürmene, güneyinde Bayburt ili, doğusunda çaykara, of ve Dernekpazarı ilçelerimiz, batısında sürmene ilçemize bağlı oylum beldesi yer almaktadır. Köprübaşının 8 mahallesi vardır. İlçe merkezinde rakım 200 metre, yüzölçümü ise 132 km’dir. Trabzon ilinin Bayburt iline bağlayan en yakın yola sahiptir.

TRABZON HAYRAT CHAT ARKADAŞLIK SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

Hayratlı hemşerilerimizle Arkadaşlık etmek, arkadaş olmak için Heyt.net sitemizi kullanabilirsiniz. Chat arkadaşlık sitemizde Trabzonlu ve Trabzon’un tüm ilçelerindeki Trabzonlularla online kesintisiz Arkadaşlık ederek arkadaş bulabilirsiniz.

 

HAYRAT EVLİLİK SİTESINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

TRABZON HAYRAT TARİHÇESİ

 

İlçemizin tarihi yapısı hakkında kesin olarak bir bilgi bulunmamakla birlikte, Mileoslu denizcilerle kurulan kolonilerden biri olan Of a bağlı yerleşim birimi olan İlçemizin, İ.Ü.312’de Pontus Krallığı sınırlarına girdiği, Pontus egemenliğinin yıkılması ile Roma, sonra da Bizans egemenliğine girdiği bilinmektedir. Hayrat, Trabzon Rum İmparatorluğu döneminden sonra Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon’u fethi ile Osmanlı topraklarına katılmıştır.

 

I.Dünya savaşında Ruslar tarafından işgal edilen İlçemiz 28 Şubat 1918’de Türk Birliğince işgalden kurtarılmıştır.

 

Hayrat, 1969 yılında Of’a bağlı bir Belde olarak Belediye Statüsüne kavuşmuş, 20 Mayıs 1990’da da İlçe statüsüne kavuşmuştur. İlçemize bağlı 30 adet mahallemiz bulunmaktadır.

 

TRABZON HAYRAT COĞRAFYASI

 

Karadeniz sahil şeridine 11 km. uzaklıkta bulunan İlçemiz, 170 Km2 yüzölçümüne ve ortalama 180 m. rakıma sahiptir. Arazi yapısı itibarı ile çok engebeli olan İlçemiz, “kıran” tabir edilen sıralı, paralel tepeciklerden oluşmaktadır. Bu tepelerin en yükseği 3000 m. ile Ziyaret Tepesidir.

 

Fazlaca yağışlı olan bölgemiz, bitki örtüsü açısından oldukça zengin olup, hemen her çeşit ağaç kendiliğinden yetiştiğinden bütünüyle orman görünümündedir.

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih
22 gün önce

Merhaba ben fatih esmer olgun 17.5 boyunda kendini bilen yerine göre hareket eden kendini yetiştirmiş kişiliği oturmuş ciddi bir insanım seni tanımak konuşmak evlenmek istiyorum 0541 512 22 13 numaram çekinmeden arayabilirsin beni

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x