Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla Chat

Yazılı chat

4.5 2 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Yazılı chat

Yazılı chat Slm herkese Ben şerife 37 yaşındayım Kahramanmaraş’ta yaşıyorum hayırlı kıymetler diliyorum herkese. Daha önce birevlilik geçirdim 1 kızım 1 oğlum var. benimle yaşıyorlar. lütfen ciddi olanlar yazsın. Kalbiniz Kaderiniz Olsun. Sevgi Saygı Güven önemli benim için Saygılı kadın değerini bilen adam gibi adam arıyorum.

Yazılı chat, Yazılı chat siteleri, Yazılı chat sitesi, Yazılı chat yapmak

Yazılı chat, Yazılı chat siteleri, Yazılı chat sitesi, Yazılı chat yapmak
Yazılı chat, Yazılı chat siteleri, Yazılı chat sitesi, Yazılı chat yapmak

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Ev Kadını
Aranılan Özellikleri
Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
25-30
Medeni Hali Boşanmış

 

Yazılı chat siteleri

 

Muhteşem yazılı chat siteleri sohbet odaları eğlencesi canlı radyo ile sizleri muhabbet söyleşi içinde beklemektedir. Söyleşi etmenin keyfine bizimle yaşamaya var mısınız? Söyleşi bizimle güzel.şimdi sohbet sitelerine parasız muhabbet giriş yaparak, Sevdiklerinle birlikte chat etmenin zevkini birlikte yaşa.. Mobil girişi bundan sonrasında devrede! İstediğin an her yerden telefonun ile sohbete giriş yapabilirsin.! Sizlere online kullanıcılar ile seviyeli ve düzeyli bir biçimde muhabbet etme olanakı sunmaktayız. Hoş sohbet ve arkadaşlık için doğru yerdesiniz!

 

Yazılı chat siteleri Mobil chat odaları içerisinde çeşitli odalar bulunur ve her birinin yönetim şekli farklılık izah edebilir. Bir oldukça birey sitemizi ziyaret ettiğinde bu sitenin daha çok kaliteli sohbetin barındırdığını lakin nasıl ulaşacağını bilmediğini söylemiş olduğunu bir çok fazla operatörlerimizden yardım alarak sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. Fakat işin kısaca sitemiz bir yazılı muhabbet sitesidir. Ücretsiz ve üye olmaksızın web sitemiz üstünden bay kadın sohbet partneri edinebilir. Kendinizi yalnız hissettiğiniz her lahza kendinize uygun arkadaş arkadaş bulabileceğiniz bir muhabbet ve söyleşi sunucusundasınız. Yazılı söyleşi, söyleşi odaları üzerinde tanımadığımız kişiler ile özel ve genel kanallarda kişisel bilgi ve verileri paylaşmadan Yazılı söyleşi edilebilir.

 

Kıymetli ziyaretçilerimiz yani site tanıtımından sonrasında benim benzer biçimde belki bazı kişiler arasındaki olan olumlu veya negatif vakalar sizlerinde dikkatini çekmiştir yani göz önünde olan olayların kimsenin gaslinden kaçmadığına eminim.

 

Söz edeceğim mevzu içinde geçen hiç bir kelimem yalnız bir şahsa ilişkin değildir genel mevzulu yorum kimsenin üzerine alınmasını istemem Lakin bende içerisinde ola bilirim belki fakat vakit, vakit belki bilinçli belki bilinçsiz meydana getirdiğimiz negatif davranışlarımız ve sergilemiş olduğumuz asabi tavırlarımız olmaktadır.

 

Sanal bile olsa karşımızdaki insanlara saygı duymamız ve hoş görülü olmamız icap ettiğini asla unutmamamız gerek ufacık bir vaka karşında ani çıkışlar yaparak bir birimizi kırıyor ve gereksiz mevzular yapıyoruz.

 

Bay ya da hanımefendi fark etmiyor klavye başına geçince kendimizi kaybediyor ve astım, kestim tavırlar ile hoş vakitler geçirmek amacı ile chat ortamına katılan ziyaretçilere huzursuzluk vererek insanların bu amaçlarını felakete dönüştürüyoruz.

 

Yarına nasıl sonuçlanacağımızı bilmediğimiz fani dünyada bir birimizi saygılı tavırlar ile sevmek sevilmek var iken sanal diyoruz kimse tanımaz kimin olduğumu ben egolarımı doygunluk eder kim ne olursa olsun düşünceleri kafamızdan atarak bu tür yerlere katılan herkesinde yaşayan birer birey olduklarını unutmamamız gerek.

 

Doğal olarak bu sözlerim hepimiz için geçeli değildir hoş görülü saygılı insanlarımız asabi insanlarımızdan daha çok her ne kadar nazik kişiler fazla olsa bile bir kişinin çıkardığı huzursuzluk herkesi etkilemeye yetmektedir.

 

Aslen mevzu olacak o denli mevzu yazılacak o kadar şey var ama fazla söze gerek yok barış ile kavgasız. Tartışmasız bir dünya dileklerimle saygılarımı sunarım.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x