Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla SohbetBoşanmış bayanlarGenel

Arkadaşlık sitesi

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Arkadaşlık sitesinin insanlar üzerinde pek çok etkisi olduğu bilinmekte. Bu etkilerden büyük bir kısmı olumlu gözükürken, internetin ve teknolojinin verdiği zararlarda küçük ve olumsuz kısmı oluşturuyor diyebiliriz. Peki, arkadaşlık sitesinin faydalarını saymaya başlayalım o halde;
Merhaba Sevda ben ciddi biriyle tanışmak istiyor altın birleştirmek ömrümün sonuna kadar bir 2 günlük Macera Peşinde değilim bir nefes bir can yoldaşı arıyorum yağmur ve mutsuzum kimsem yok bu dünyada ne Anne ne baba ne kardeş hiç Evlilik yapmadım bekarım beni sahiplenecek elimden tutacak bir Bey varsa tanışmayı isterim
·

Arkadaşlık sitesi
Arkadaşlık sitesi, Arkadaşlık sıtesı, Arkadaşlık siteleri, Arkadaş sitesi

Arkadaşlık sitesi, gerçek hayattaki sorunları unutmanızı sağlar, sanal dünyada kendinizi istediğiz kişinin yerine koyabilir ve o şekilde devam edebilirsiniz.
Arkadaşlık sitesi sizin eğlenmenizi ve hoşça vakit geçirmenizi sağlar.
Arkadaşlık sitesi yalnızlığı yok eder ve arkadaşlar kazandırır kişilere.
Arkadaşlık sitesinde insanları daha iyi ve daha hızlı tanıyabilirsin. Çünkü gerçek hayatta genellikle insanlar daha ağırdan satar ve daha yapmacık olurlar. Oysa sanal dünyada kişiler nasıl olmak istiyorlarsa veya nasıl davranmak istiyorlarsa o şekilde davranmaktadırlar.
Arkadaşlık sitesi insanları mutlu edecek bir yapıya sahiptir, kim olursa olsunarkadaşlık sitesinde ilgi görecek ve bu ilgi kişinin rahat ve özgür olmasını sağlayacaktır.
Arkadaşlık sitesi kişide var olan yalnızlık duygusunu ortadan kaldırır.
Arkadaşlık sitesi ile kendini değersiz görenler her insanın eşit olduğunu anlayabilirler.
Arkadaşlık sitesi sayesinde tüm dünyadan insanlar ile tanışabileceğiniz gibi, ülkemizin her bölgesinden insanlarla da tanışabilirsiniz.

Arkadaşlık sitesi sizin pek çok arkadaşınız olmasını sağlayabilir, hatta arkadaşlıklar bir üst düzeye çıkarak kendinize sırdaş, dost, sevgili bulabilirsiniz.
Arkadaşlık sitesi insanların birbiriyle rahatça iletişim kurduğu yegâne adreslerdendir, siteler üzerinde kullanıcılar birbirleriyle mesajlaşabildikleri için özel hayatın gizliliği korunmuş olur, sırf bu sayede bile insanlar diğerlerinin hayatına saygı göstermeyi öğrenirler.
· Arkadaşlık siteleri sosyalleşmenin, etkileşime geçmenin, kendini iyi hissetmenin yeni bir dünyanın kapılarını açmanın ilk adımıdır. Arkadaşlık sitesi aracılığıyla tanıştığınız arkadaşlarınızdan öğreneceksiniz hayatı, onlar için üzülüp onlar için sevineceksiniz, bir bakmışsınız sevinçleriniz de üzüntüleriniz de ortak olmuş!

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Aydın
Aydın
1 yıl önce

Selamlar Nasılsınız Sevda hanım bende sizin gibi aynı dertteyim evlilik düşünüyorum kısmetimi nasibimi arıyorum İstanbul Esenlerdeyim hayat arkadaşı can yoldaşı arıyorum ciddiyim WhatsApp numaram 05354795944

Veysel
Veysel
1 yıl önce

Merhaba

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x