Bayan Arkadaş İlanlarıGenelŞehir Şehir Bayan ArkadasSevgili Arayan Bayanlar

Ask tesadüfleri sever

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Şarkılarla aşk

Ben Belkıs Kendi özgünlüğüm dışında sıradan,doğal,bakımlı,sportif,mutlu,kendini olduğu gibi yansıtan,maddi olarak kendi ayakları üzerinde durabilen biriyim. İşletme fakültesi mezunuyum.Bir kamu kurumunda uzman olarak çalışıyorum.Felsefe,sosyoloji,tasavvuf,tarih konularında okumayı, çocukları,yürüyüş yapmayı,tiyatroyu seviyorum.Eğitim ve kariyer konularında ilerlemeye çalışırken baktım ki yaş 36 olmuş.Hayırlısıyla kendime ait bir ailem olsun istiyorum.Allah nasip ederse ciddi olarak evlenmeyi düşünüyorum.
Ne arıyorum: Sözleriyle tavırları tutarlı,doğal,sorumluluk sahibi,insani değerlere önem veren,samimi,ahlaki ve kültürel alanda kendini yetiştirmiş,güleryüzlü ,içten,Üniversite mezunu,Ankarada veya Bodrum da ikamet eden,36-42 yaş grubunda ve daha önce hiç evliliği olmamış biri.

Ask tesadüfleri sever
Ask tesadüfleri sever

 

vBodrum evlilik, Bodrum arkadaş, Bodrum fm, Bodrum arkadaş siteleri, Bodrum sesli, Bodrum arkadaş sitesi, Dul bayanım evlenecek adam
Bodrum evlilik, Bodrum arkadaş, Bodrum fm, Bodrum arkadaş siteleri, Bodrum sesli, Bodrum arkadaş sitesi, Dul bayanım evlenecek adam

 

Aşkı en güzel şarkıları ile anlatan bir sanatçıdan bahsetmek istiyorum. Ask tesadüfleri sever Sayısız eserleri ile duygularımıza eşlik eden dinledikçe bizi maziye götüren sanatçı MÜSLÜM GÜRSES dir. Rahmetle ve özlem ile anıyoruz.
Bizleri dinledikçe duygulandıran dertlendigimizde hemen açıp şarkılarını dinlediğimiz o insan gerçekten bizlere çok güzel eserler bırakıp gitti her daim anmamızı sağladı.
Arkadaş ortamında sohbet ederken dinlediğimiz bazı zamanlar şarkılarına eşlik ettiğimiz MÜSLÜM BABA aramızdan ayrılalı 3 yıl oldu rabbim mekanını cennet eylesin InşaLLah.   Milyonlar tarafından çok sevilen sayılan bir kişiliğe sahipti. Garibanların babası arabesk şarkıların KRAL’ı MÜSLÜM GÜRSES sanat camiasının eskilerindendi. Sohbet,muhabbet canlısı eğlenceli bir yapısı vardı.

Kimseyi kırmayan üzmeyen insanlara insan gibi davranan bir çınardı. Rahmetli olduktan sonra hayati film olan MÜSLÜM BABA nın zorluklarla geçen hayatını ele almışlardı.

Izleyenlerin duygu ve düşüncelerini öğrenmek için sinema çıkışı bir kaç kişi ile röportaj yaptık.
Nasıldı film beğendiniz mi sorusuna aldığımız cevaplar.

MÜSLÜM GÜRSES’in hayatı film oldu

– Gerçekten izlerken ağladım bir çınarın hayatı çileli ve zor geçmesi her sıkıntıya göğüs germesi gerçekten onurlandirdi bizleri mekânın cennet olsun InşaLLah

– Kaliteli oyuncular ve sağlam kadro ile hazırlanan bu film gerçekten muhteşem olmuş yapımda emeği geçen herkese Teşekkür ederim. Sizlerin sayesinde müslüm GÜRSES’i yeniden sevdik geçmiş günleri yeniden yaşadık.

Mekânı cennet olsun InşaLLah.
Filmi izleyen arkadaşlar ile kısa bi sohbet ettikten sonra gerçekten çok önemli bir yeri var olan MÜSLÜM GÜRSES’ in sevenlerine burdan kucak dolusu selamlar. Aşkı bizler sayesinde öğrendik ağlamayı gülmeyi onda tattık.

AŞK TESADUFLERI SEVER

Aşk tesadüfleri sever
Kader ayrılıkları
Yıllar geçmeyi sever
İnsan aramayı

Güller açmayı sever
Zaman soldurmayı
Eller birleşmeyi sever
Yollar ayrılmayı

Herkes geçmişi öder Bir yol ayrımında
Başlamak istersen
Yeni bir hayata
Gölgeni yedek
Bırak ardında

Hayat tekrarları sever
Yeniden başlamayı
Kuşlar dalları sever
Kanatlarsa uçmayı

Sizlerde en güzel aşkları yaşamak için heyt.net ya gelmeyi unutmayın. Bizler sizler için varız

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
MeLina
MeLina
4 yıl önce

Kuşlar dalları sever.. Kanatlarsa uçmayı.. Emeğine sağlık çok güzel olmuş makalen..

Duygu
Duygu
4 yıl önce
Yanıtla  MeLina

Tşk ederim beğenip dikkate almanız bile çok önemli bizler için çok çok sağolun

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x