Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulYabancı Bayan ArkadaşYabancı Bayan Arkadas Ara

Avrupa tanışma

2 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Avrupa tanışma

Sevgili Avrupa tanışma Heyt.Net kullanıcıları sizlere yüksek müsaadenizle biraz Sohbet ile alakalı dilimiz döndükçe gücüm yettiği kadarı ile lugatımın da yettiği kadarı ile bir kaç yazı yazmak istiyorum

Selam ben Sevim Danimarka da yaşıyorum, 23 yaşındayım Aarhus da yasyorum. Lütfen ciddi düşünen kişiler yazsın. Öncelikle merhametli,güvenilir,sevecen,açıksözlü,eğlenceli,hayvansever 🙂 Aşk ile sevmek istiyorum… Tanışıp evleneceğim kişinin Türkiye den olmasını istiyorum. Hayat kısa, insanlar ölüyor… Alkol almiyorum ve alkol asla kullanmayan ve cocuksuz biri ile tanismak niyetindeyim. Mevlam gorelim neyler eylerse güzel eyler. ALLAH korkusu olsun dinine bağlı sayglılı sorumlu yalansız vicadanlı ne konuştugunu bilen biri bay olsun.

 

Avrupa tanışma, Avrupa Evlilik nedir Avrupa Evliliklerimiz Evlilik ve esasları, Avrupa evliliklerimiz, Avrupa arkadaşlık  
Avrupa tanışma, Avrupa Evlilik nedir Avrupa Evliliklerimiz Evlilik ve esasları, Avrupa evliliklerimiz, Avrupa arkadaşlık

 

Avrupa Evlilik nedir? Avrupa Evliliklerimiz? Evlilik ve esasları?

 

 

 

Avrupa Evlilik hayatımızın her daim en önemli etkenlerindedir ve de Evlilik ne yazık ki herkesle her yerde edilmez en önemli husus ise Evlilik ettiğiniz kişinin sizi anlayıp size saygı göstermesidir.

Evlilik sitelerinin bu konuda en önemli etkeni ise her türlü insanın karşımıza çıkmasına rağmen Evliliğin sadece bizim dilimizden anlayan bize saygı gösteren biri ile edilmesidir ki buda en önemli etkendir.

 

Avrupa Evlilik ve de Arkadaşlık sitelerine dair bir kaç yazımı siz değerli dostlarımızla paylaşmak isterim umarım beğenirsiniz :  Evlilik ederken sen miydin o yada ben sendeki ben miydim hayatımızın en değerli anlarımıydı yoksa hayatta her daim arka planda baktıklarımız mıydı ? Hayatta en değerli anlarımızda var mıydı acaba ben senle beni düşlerken sen her an bitirme kararı ile bitirme anı ile yaşadın ne yazık ki bitirdin bendeki seni hadi gözün aydın.

Avrupa evliliklerimiz

Evliliklerimiz vardı senle benle bahsettiğimiz sohbetlerimiz vardı hayatta dair planlarımız sohbetlerimiz vardı her daim gülüştüğümüz ama anladım ki hepsi birer numaradan ibaretmiş yazık ettin senle bana hayatında mutluluklar dilerim sen ihmal ederken beni ben seni beklerken sen beni bende sensiz yaşarken ben hala umutla bakarken hata etmişim meğer ne yazık ki anladım artık bu ilişkin sonu çoktan konulmuş gözün aydın çıktım hayatından artık meydan senin.

 

Evlilik sırasında bir diğer husus ise Tahammül etmek dir ki bunun içinde en önemli etken  bir insanın hayatında yaşayıp yaşayabileceği en kötü duygudur. Sizi yıpratır, içten içe kemirir, bağırıp çağırmalarınız, sinir krizleriniz o kadar ve o kadar artar ve o kadar şiddetlenir ki zaman geçtikçe siz bile kendinizden korkar hale gelirsiniz velhasıl Sohbet sırasında ve de arkadaşlık sitelerinde her ne olursa olsun tahammül göstermek ve de bazı şeylere sabır göstermek gerekir.

 

Ama bazen de öyle zamanlar olur ki haklı olduğunu bile bile haksız olduğunu sırf “tahammülün” kalmadığı için kabullenirsin. İşte tüm bu zamanlarda hep şunu söylersin ; , ne yaparsan yap, olmuyor  ki hayatta bazen dediğimiz zamanlarımız var, hem de çok.

 

Bezenlerimizle, keşkilerimizle, ahlarımızla, kocaman kocaman içimizde oturan egolarımızla ve hırslarımızla hükmetmeye çalıştığımız aslında bizim hayatımız, aslında tüm olan bitenlerden sadece biz etkileniyoruz. Ama yinede ne olursa olsun Arkadaşlık sitelerinin bizlere kattığı en önemli etken bize gösterdiği en büyük sınav ise bizi diğer insanlara karşı sabır ve de tahammül öğrenmek ve de sözlerimizi söz verdiklerimizi asla unutmamak lazımdır ki bununda en büyüğü sanalda olsa söz sözdür düşüncesindeyim.

Avrupa arkadaşlık

Avrupa Arkadaşlık  sırasında kazandıklarımız çoğu insan belki bir merakla yahut bir arkadaş tavsiyesinde yada benim gibi internet cafe de rastladığı arkadaşlık  ortamına uzun süreler takılarak o ortamlarda çok ama çok önemli dostların edinmesi yahut o ortamlarda belki de hiç görmediğin birine aşık olup sevmesi yada reale taşıyıp evlenmesi ki buda benim görmüş olduğum çok şahit olduğum olaylardandır Chatin bizden aldıkları ise belki de lise yada ortaokulda yada üniversite yıllarımızda ders çalışma yerine bil saray başında geçirmiş olduğumuz zamanlarımız ve de o zamanlarda ailemize olan sorumluluklarımızı yerine getirmemiş olmamızdır ki buda en büyük ve de herkesin yapmış olduğu bir şeydir onun yerine geçebilirmiş bence geçerdik Chati bırakarak değil ama 8 saat yada 10 saat Arkadaşlık  ortamlarında takılmak yerine belli bir plan yapıp o plana uymaktan olurdu ki o planı şahsen yaptım mı diye sorarsanız ne yazık ki hayır 🙂

 

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Serkan
Serkan
7 ay önce

Selam ben erol fransa

Son düzenlenmiş 7 ay önce by Serkan
Serkan
Serkan
7 ay önce

Slm ciddi bayanlar yazsin lutfen

Fatih
1 ay önce

Merhaba ben fatih esmer 17.5 boyunda kendini bilen yerine göre hareket eden kendini yetiştirmiş kişiliği oturmuş ciddi bir insanım seni tanımak konuşmak evlenmek istiyorum 0090 541 512 22 13 watsabtan yazarsan tanışabiliriz teşekkür ederim

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x