Erkek Arkadaş İlanlar

Bayan veya arkadaş arıyorum

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Ben Emir hasan sarı Titiz sakin bir kişi arıyorum .

Bayan veya arkadaş arıyorum
Bayan veya arkadaş arıyorum


Görüntülü evlilik sitesi

Görüntülü evlilik sitesi, sesli chat sitelerinde bir çok kişiler tarafından web kamera karşılığı ile görüntünü yani kendini selfie kamerası gibi görünen bir çok kullanıcılar tarafından görüntülenmektedir. Görüntülü sesli chat sitemizde görüntünüzü veya kameranızı zorunlu olmamaktadır. Kendi lütfünüze kalmıştır.

Chat üyeleri ile karşılıklı görüntülü vakit geçirebilirsiniz. Birevlilik.Com sitesi olarak bayana kamera açma zorunluluğu ve tehditlerle kesinlikle yasaktır.Bayan isterse görüntüsünü açabilir ama ki istemiyorsa kesinlikle tehditlerle açtırma hakka sahip değilsiniz.Böylece sesli chat sitelerinde bir çok yetkili user olsun zorla tehditlerle açtırmaktadır.Bizim site aile ortamı olduğu için kesinlikle öyle kurallara izin vermemekteyiz.Görüntülü evlilik istemek tamamen kendi zevkinize kalmış bir kavramdır.Sitemizde üyeliksiz giriş yaprakta görüntülü konuşabilirsiniz.Bir çok sosyal ağlardan (skype,facebook)vs gibi ağlarda daha net ve daha hızlı çalışmaktadır.

Sizler karşınızdaki insanı kameralı ve net bir görünmeniz için iletişim yollarıyla sağlayabilirsiniz.Ayrıca bun alıklık olmadan orijinal görüntü ile evlilik edebilirsiniz.Kendinize yeni arkadaşlar kurmanızı sağlayan bir chat sitesidir.Görüntülü bir şekilde chat ettiğiniz zamanda bunun ayrı yeten müzik ,canlı şarkı,şiir,oyun vs bir çok aktiviteler yapabilirsiniz.Tüm illerden katılan yeni arkadaşlarla daha yakından tanışma fırsatı sağlamış olacaktır.Tabii ki buda sizi memnun edecektir.Her mahluk gibi sizinde kendinize göre daha verimli daha güzel hoş ortamlar duygusal anlar mucize dakikalar zamanla kazanmak ve daha yatkın bir otorite sağlayarak evlilik etmenizi kolaylık gösteren birevlilik ve platform adresinde olacaksınız.

Sesli chat siteleri

Sesli chat sitelerinde birçok eski ve yeni olmak sızın bütün sesli chat sitelerinde odalarında oyun Odası veya yarışma odası vardır.Yalnız var olmak yetmiyor.Mesela;sen oyun odası yapmışsın iyi hoş güzelde neden oyun oynayan yok neden oyun odası boş bir vaziyette acık olmasına rağmen duruyor ki.Deminki söylediğim söz çok önemli üzerinde durulması bir konu.Yalnız Sohbetiniz.com sitemiz oyun odasında birçok kişiler ve profesyonel sunucular tarafından sunulan bir çok kelime,şehir,harf,vs gibi sunulmaktadır.

Oyundan elenen parmak işareti var sitemizde elendiği için indirmiş olacaktır.Ama elenmeyen oyunlarımız ise havada durup sıralamalı bir şekilde sunmakta oluyor sunucumuz.Oyun sesli chat,Sesli chat oyun odalarında mikrofonda bir tane üye yetkili fark etmez sızın tek kişi tarafından sunulur. Ortak bir kararlama alınır ve istenilen oyun oynanır.

Odanın sayısı düşükse genel atabilip ve diğer odalarda o genel yazı okuyanlarda oynamak isteyen userler oynamış olacaktır.Yeni başlanan oyun el kaldırarak sıralı bir şekilde sunulur.Cezalı ve Cezasız oyunlar mevcuttur.Cezalı oyunlar çok kurnazcı ve çok pistir.Örneğin  Yüze Ketçapın sürülmesi bilmem salça sürülmesi vs bir çok taktikler ve kurnazlık vardır.Oyun cezalarda kamera olmayıp ceza verilebiliyor.Mikrofonu alıp anırma vs tuhaf sesler çıkartılabiliyor.

Oyun kuralları kesinlikle uymalıdır. Hak yememelidir. Belirli ödül yarışması sunabilirsiniz. Oyunun ödüller yetki sahibi olabilirsiniz. Oyun oynamak isteyen üye canlar aynı anda evlilik eder gibi imkanı olabilir.Fakat oyunu kazanan ödülü almış olacaktır.Odalarımız bir çok olup geniş  güzel sohbetler edebilecek insanlarla daha sıkı bir erişim ve hızlı şekilde ilerleyen tek sisteme sahibiz.İnsanların en iyi hizmet ve emek bulabilecek ortamı bulmuş sayılabilirsiniz.Her ilçeden bir yabancı yerlerden farklı şehirlerden semtlerden katılan yetki ve misafirler bulunmakta olup bunlar bir tanesi sizde olabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x