Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulEvlenmek İsteyen BayanlarŞehir Şehir Bayan Arkadas

BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODALARI

5 2 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODALARI

BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODALARINA HOŞGELDİNİZ. Merhaba Başı açık bir bayanım adım Esra 33 yaşındayım Ordu da yaşıyorum .. Peygam efendimiz s.a.v buyurmustur bir kadinla /erkekle 3 şey için evlenilir güzelliği ,zenginliği , imani .. Siz imanli olani seçiniz … Allah hayirli insanlarla karsilastirsin … ciddi dürüst sadık olsun saygılı olsun merhametli olsun. Kimse kimseden ustun degildir dikat dedin hak sizi hür hits sizi kul etmesin… Doğru dürüst olmalı karşımdaki adam beni anlamalı tanımalı. ORDU VE SAMSUN DIŞI ASLA DÜŞÜNMÜYORUM.EVLİ..AYRI YAŞAYANLAR AZ ÖTEDE OYNAYIN… Kızlarınızı iyi yetiştirin. Kendi kendilerine yetmeyi öğretin. Namuslu olmanın yürekten geçtiğini öğretin. Evden çıkar çıkmaz ilk köşede eteğinin boyunu kısaltmasına gerek olmadığını öğretin. İstediğini giymeyi öğretin. İnsanın ahlakının sadece kendi beyninde olduğunu öğretin. Kıskanılmanın sevilmeyle aynı olmadığını öğretin. Kıskanılmanın güzel, saygısızlığın kötü olduğunu öğretin. Beni çok kıskanır, dışarı çıkarmaz, şunu bunu giydirmez diyen adamla gurur duymamayı bunun aslında kendine hakaret olduğunu öğretin. Arayıp neredesin; kiminlesin vs. diyen adama seni tanımadan önce nasıl davranacağımı bilmiyor muydum haddini bil demeyi öğretin. Eşlerini aldatan erkeklerin yanındaki ikinci kadın olmamayı öğretin. Oğullarınızı iyi yetiştirin. Karşı cinse saygı duymayı öğretin. Gece yarısı evine dönen kadının “aranmadığını” öğretin. Bir kadının omzuna arkadaş olarak da sarılabileceğini öğretin. Dokunmaktan korkmamasını öğretin. Sevmenin değer verme olduğunu öğretin. Sahip çıkmayla sahibi olmanın farklı olduğunu öğretin. Bulunmaz hint kumaşı olmadıklarını; olsalar bile burun silinen mendillerinde kumaştan yapıldığını; hiç kimseyi küçük görmemeyi öğretin. Ama bunları önce kendi içinizdeki çocuğa öğretin…?
Avrupa’dan yeni döndün. Artık memleketimde yaşıyorum..

BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODALARI, BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODASI, Ordu Canlı Chat ve Sohbet Siteleri Odaları, Ordu sohbet, Ordu Chat,
BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODALARI, BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODASI, Ordu Canlı Chat ve Sohbet Siteleri Odaları, Ordu sohbet, Ordu Chat,

BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODASI

Günümüzün gelişen teknolojisiyle internet kullanımı, her alanda değerlendirilerek yaşam kalite standartlarını yükseltmesi söz konusu olup, konfor lüksünü topluma sunmaktadır. Özellikle temel ihtiyaçların rahatlıkla karşılanması sonucunda kaybedilen zaman kavramı önemli bir yerde vasıflandırılarak tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Bunun dışında zaman geçirme olanaklarını da oyun vb. alanlarda da topluma sunarak, gün boyu vakit geçirilen bilgisayar başında dinlenme olanaklarının elde edilerek keyif alınmasını da sağlamaktadır. Günümüzde birçok alanda internet kullanımında siteler yer alarak farklı alanlarda topluma hizmet sunmaktadır. Her birinin taşıdığı farklılıklar, farklı alanlardaki ihtiyaçların giderilmesini sağlamaktadır. Bu kapsamda yer alan sitemiz, maddi ihtiyaçlar dışında bireyin ihtiyaç duyduğu duygu paylaşımı noktasında yer alarak sohbet platformunda hizmet sunmaktadır. Her ne kadar gelişen teknoloji kolaylıkları yaşama kazandırsa da zaman kavramıyla mücadeleyi hızlandırarak, daha fazlasını hep elde etme arzusunu bireyde oluşturup sosyal yaşantının çökme yaşamasına neden olmaktadır. Çökme zeminin oluşma sürecinde, engel olarak öne çıkan sitemiz bireylerin kendilerine bilgisayar başında ayırdıkları zaman diliminde, sosyal bir çevre oluşturarak keyfili sohbetleri gerçekleştirmesine katkı sağlamaktadır.

 

Uzun mesafe kavramını ortadan kaldıran sitemiz, her bir şehri yakın kılarak istenilen zaman diliminde, güçlü bir topluluk içerisinde sohbet etme olanağını keyif eşliğinde sağlamaktadır. Edilen sohbetlerin güven ve saygı zemininde olması adına güçlü alt yapısını her zaman yenileyen ve güncel tutan sitemiz, sunduğu memnuniyet kapsamında kendisini genişleterek güçlü bir aile çatısı altında bireylerin soluklanıp, arkadaş edinme kolaylığını yaşamasını sağlamaktadır. Sohbet olanakları olarak, sadece bir alanda bireylerin kısıtlama yaşayarak keyif alma noktasında verimin düşmesini engelleyen sitemiz, sohbet odaları olanaklarını geniş bir yelpazede oluşturarak farklılıkların yaşanmasını sağlamaktadır. İstanbul Sohbet ile Ankara Sohbet ya da İslami Sohbet ile Radyolu Sohbet dışında ORDU SOHBET ile Kelebek Sohbet gibi kapsamlı bir çatı oluşturan sitemiz, her bir şehrin taşıdığı kültür altında bireylerle uzak konumları yakın kılan kusursuz sohbetleri elde etmeleri sağlanmaktadır. Sitemizin sunduğu bu hizmet ile bireylerin duygu paylaşım ihtiyaçlarını karşılayarak, yaşanılan yoğun iş ya da sorumlulukların yaşattığı psikolojik baskıdan bireylerin keyifli sohbet odası seçenekleriyle uzaklaşıp, zengin arkadaşlıkların kurulmasına öncü olmaktadır. Müzik dinlemenin ya da oyun oynamanın bireye sunduğu eğlence eşliğindeki rahatlamanın önemi bilincinde, sitemiz hareket ederek sohbet eşliğinde müzik dinlenme ya da yer verdiğimiz oyun kategorilerinde oyun oynarken sohbet keyfinin kesintisiz devam etmesini sağlamaktayız. Sohbet etmenin tam anlamıyla yaşanması ve güveni oluşturarak vazgeçilmez noktasında yer almayı hedefleyen sitemiz, sohbet odaları noktasında sınır tanımayarak Kelebek Sohbet, Mirc Sohbet ile Mynet Sohbet, Oyun Sohbet ve Kelime Sohbet ile Test Sohbet alternatiflerini de sunarak daha fazla bireyin bir araya gelmesini sağlamaktadır. Her bireyin özgürce istediği sohbet odaları konumunda yer alarak, sohbet noktasında aynı kültürler dışında farklı kültürleri de tanıyarak zenginleşmesini ve paylaşımların daha fazla hayata renk katması açısından kısıtlı olanakları ortadan kaldıran sitemiz, her bir duygunun özenle dile gelmesi olanağını saygı çerçevesi içerisinde sağlayarak, arkadaşlık duygularının pekişmesini sağlamaktadır.

 

Yaşanılan günün yorgunluğunu ya da öfke ile kırgınlık anlarında duyguları paylaşma noktasında, aranılan arkadaşın olmayışı nedeniyle içe kapanarak yalnızlık kavramında buluşup, yaşamı olumsuz etkileyen süreçlerden yara alınmamasına katkı sağlayan Ordu sohbet sitemiz, hataya olumlu bakma desteğini farklı şehirlerdeki yaşamları chat alanında birleştirerek sağlamaktadır. Oyun oynama, sohbet etme, bilgi edinme ve keyif alma kalitesini sitemiz bireylere sunmaktadır.

 

Ordu Canlı Chat ve Sohbet Siteleri Odaları

 

Sanal alem ile tanışan kişilerle canlı olarak bu heyecanı yaşamak isteyen insanlarla yaşamalı. Bu sözü unutmamanız gerektiğini bir kez daha yinelemek gerekirse bu yazımın asıl amacı inanın sanal değip geçmemeli. Çünkü her ne kadar sanal ortamda olsa içindeki insanlar canlı ve inanın heyecanlı olarak yazışıyorlar.

 

Bende bir Trabzonlu olarak, Ordulu hemşehrilerime en iyi yerlerin tarifini yazılarımın içinde yapacağım.

 

Ordu Sohbet

 

İlk başta daima dediğim gibi arama kelimesi çok önemli olan bu kelime ile yola çıkabilirsiniz. Çünkü kendi başına sabit bir kelimedir. Arama motorları sayesinde hemen Ordu iliyle ilişkili birçok yazılara rastlayacak, siz de hemen bir tanesi ile başlayacaksınız.

 

Aranması çok kolay olan canlı sohbet odaları ile eklentili yazıları da değerlendirebilirsiniz. Bunları da sizlere en şekilde yazımla birlikte anlatacağım. İyi okuyarak kendinize en iyi yeri seçebilirsiniz.

 

Sohbet Odaları

 

Bir yanlış on doğruyu götürü sözü ne kadar haklı olacağını bir kez daha kanıtlamış olacaktır. Ordulu kardeşim sende belki bir yanlışlık yapabilirsin diye hatırlatayım istedim.

 

Sanal alemde ben bile arada bilmeden hata yapmışımdır. Ama önemli olan hataları bilip daha fazla yapmamaktır. İşte dostum gireceğin yerde en güzel canlı sohbet dediğimiz olayda insanların canlı olduğunu hatırlatmak, anlatmaktır.

BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODALARI, BEDAVA MOBİL UYUMLU ORDU CHAT SOHBET ODASI, Ordu Canlı Chat ve Sohbet Siteleri Odaları, Ordu sohbet, Ordu Chat,

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Yalcun
Yalcun
5 ay önce

Merhaba

Mert
Mert
4 ay önce
Yanıtla  Yalcun

Merhaba

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x