Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulYabancı Bayan ArkadaşYabancı Bayan Arkadas Ara

Danimarka’da Evlilik

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Danimarka’da Evlilik

Danimarka’da Evlilik; Gönül gözüyle bakabilen bir eş adayı arıyorum:) Danimarka dan Begüm Ben 27 yaşındayım. Sadakat güven ve sevgi, Gercekten niyeti ciddi olan sadik guvenilir maddi ve manevi evlilige hazir kisi olmali..Huzur.. Guvenilir sadik biri olmalı. herşeyin hayırlısı Allahtan korkan özü ile sözü bir olsun. Evlilik düşünen ve güven veren dürüst karekterli olsun yas takintim yok ama yasimdan küçük istemiyorum tercihim Danimarka saygilar. herkese hayırlı kısmetler. Hayat zor ama mücadeleye devam kendini ifade edebilen saygılı kişilikli adam gibi adam olmalı.

Danimarka evlilik, Danimarka'da Evlilik, Danimarka Evlilik sitesi, Danimarka Evlilik siteleri, Danimarka'da Sınır Tanımayan Evlilik, Sınırsız Evlilik,
Danimarka evlilik, Danimarka’da Evlilik, Danimarka Evlilik sitesi, Danimarka Evlilik siteleri, Danimarka’da Sınır Tanımayan Evlilik, Sınırsız Evlilik,

 

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Doğum Tarihi
18-10-1991
Mesleği Yöneticilik
Ülke Türkiye
Şehir Danimarka
Genel Bilgiler
Boyu 1.60 cm
Kilosu 62 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği Daha sonra istiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Boğa
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Ciddi, Dindar, Duygusal, Dürüst, Konuşkan, Kıskanç, Mantıksal, Modern, Romantik, Sorumluluk Sahibi, Titiz
Konuştuğu Diller Türkçe
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ve okuyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi

 

 

 

Danimarka’da Evlilik

 

Evliliği düşünürsek, ihtiyacınız olan birkaç resmi şey vardır. Eğer eşiniz yasal bir şekilde Danimarka ve burada (örneğin, bir Schengen ile vize) evlenmek gelebilir olasılığı varsa, aynı zamanda ekstra bir Eki sağlamak için iyi bir yoldur, uygulama ortağı almak için evlilik Danimarka’da bir usul kalmak için izin sonra yayımlandı eğer.

 

Danimarka’da evlenmeyi planlıyorsanız, evliliğin gerçekleşmesini istediğiniz belediyeye, hangi belgelere ihtiyaç duyulduğuna bağlıdır. Basit, eşinizin Danimarka’da yasal olarak ikamet ettiğini ve henüz evli olmadığını kanıtlamak zorunda kalacaktır. İkincisi genellikle eşinizin kendi ülkenizden bir sertifika getirmesini gerektirir (İngilizce: evlilik dışı sertifika).

 

Hangi belge ve çevirilerin gerekli olduğu hakkında ayrıntılı bilgi almak için mevcut belediyedeki belediye başkanlığına başvurun. Bazı belediyeler, çeşitli belgelerin yetkili bir tercüman tarafından çevirtilmesini ve daha sonra dışişleri Bakanlığı’nda onaylanmasını ve devlet idaresinden izin alınmasını beklediklerinden, iyi bir zamanda herhangi bir zaman ayırın.

Danimarka Evlilik sitesi

 

Eşin kendi ülkesinde evlilik

 

Danimarka’da evlenemiyorsanız ya da düğününüzü eşinizin kendi ülkesinde tutmayı tercih ediyorsanız, ülkedeki evliliklerden sorumlu yetkililerle iletişime geçerek ülkedeki Danimarka büyükelçiliklerine ya da eşinizin yardımıyla başvurmanız ve hangi belgelere ihtiyaç olduğunu sormanız gerekir.

 

Danimarka Evlilik siteleri

 

3’te evlilik. Ülke Danimarka’da Evlilik

 

 

Danimarka’da veya eşinin kendi ülkesinde evlenmek kafa karıştırıcı veya çok yavaş görünüyorsa, 3’te evlenmeyi düşünün. Ülke.

 

Tecrübelerimize göre, 1000 fatura ile İngilizce olarak gerçekleştirildiği Kıbrıs’ta evlenmenin kolayca mümkün olabileceğini biliyoruz-Bu, bekleme süresi, maliyetler ve elde etme, düzeltme ile ilgili diğer zorluklardan kaçınılması gerekenler göz önüne alındığında, bazen küçük bir miktar olabilir ve belgelerin denetlenmesi.

 

Kıbrıs örneğindeki evlilikler Danimarka’da tanınır, çünkü tören bir AB ülkesinde doğrulanır ve İngilizcedir.

 

Danimarka’da Sınır Tanımayan Evlilik

, Danimarka vatandaşları ve uluslararası ortakları için üzücü, haksız ve değersiz bir gelişmedir.

 

Bugünden itibaren, evli çiftler diğer şeylerin yanı sıra, aile birleşimi, oturma izni ve uzatma için kabul edilemez yüksek ücretler ödemelidir.

 

Ücretler, ne yazık ki Danimarka vatandaşlarıyla daha fazla ilgili olan ve çok az ölçüde sığınmacıları etkileyen yakın zamanda üzerinde anlaşmaya varılan L87 ‘sığınma paketinin’ bir parçası.

# DeterMig #KærlighedUdenGrænser #Vierfamiliesammenførte # dkpol Zaman

Çizelgesi Fotoğrafları

 

Danimarka Evlilik

, Haksız Danimarka göçmenlik kurallarından etkilenen ve İsveç’e yerleşmiş Danimarkalı çiftler ve aileler için İsveç’in Malmö kentindeki boo’muzun üzerinden hala kollarımı indiremiyoruz. Müthiş bir parti yaptığınız için herkese tekrar teşekkürler!

 

 

Sınırsız Evlilik

Sınırsız Evlilik

  1. Şubat ayında, Malmö’deki ingiliz-uluslararası çiftler ve aileler için ilk boo’yu gerçekleştirdik. Tüm renk ve şekillerde 50 ila 60 katılımcı vardı ve çok başarılıydı. Katılan çok sayıda kişiye teşekkür eder ve gelecekte daha benzer etkinlikler için umut ederiz.

 

Zaten değil varsa, dernek üyeleri olmak çok danışmanlık faaliyetleri düzenlemeye devam edebiliriz davet, toplantı ve saçma Danimarka familiesammenførings kurallar tarafından etkilenen ve İsveç’te yerine yerleşmek için izin isteyen Danimarka vatandaşları için daha eğlenceli sosyal toplantılar.

Fotoğraflardan Evlilik Olmadan Sınırları bu yazı Sınırsız Evlilik Sınır Tanımayan Evlilik bu yılki genel kurul yaklaşıyor ve NYE yüzlerini görmekten mutluluk duyuyoruz. Burada, diğer şeylerin yanı sıra, derneğin geçen yılki faaliyetlerinin yanı sıra geleceğe yönelik projeler ve NYE eylemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Henüz kayıtlı değilseniz, catering siparişi için en kısa sürede bunu yapmak istersiniz.

 

Ayrıca, daha sonra yakındaki bir restoran/kafede akşam yemeği ile ilgilenip ilgilenmediğinizi de duyurmak isterim.

 

Zaten üye değil misiniz, buradan ilan verebilirsiniz.

Danimarka evlilik, Danimarka’da Evlilik, Danimarka Evlilik sitesi, Danimarka Evlilik siteleri, Danimarka’da Sınır Tanımayan Evlilik, Sınırsız Evlilik,

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Aynalıtahir_37
Aynalıtahir_37
5 ay önce

Merhaba begüm hanım adım erdal sizinle tanışmak istiyorum numaram 05416958247 watsabım açık tanışalım bekliyorum

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x