Elazıg Bayan Arkadaş

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Öncelikle Herkese Selam Elazığ’dan..

 

Elazığ benim şehrim olup yaşadiğim şehirdir. Elazığ da yaşam çok kötü hale geldi. Bu 6.8 depremi inanın elazığı kötü halde etkiledi.

merhaba ben esin Elazığ’dan. 30 yaşındayım. benimkisi umuda yolculuk belki aradığım kişi burdadır diye. ahir zamanin son demlerindeyiz guven ve durustlugun tukendigi bu zaman diliminde insallah umit ediyorumki biryerlerde ozunu kaybetmemis gunah ve haramlarla kendini kirletmemis munafik sifatlarindan kendini korumus birini bulurum insallah rabbim sevdigi hayirli iyi kullariyla karsilastirsin cunku niyetim ciddi hayirlisiyle bir yuva kurmak istiyorum.

Ne Arıyorum: dürüst olsun yeter bana, Hayırlısı olsun yeter bana, Sevmeyi sahiplenmeyi sahiplenilmeyi Allah rızası için aşkı arayan buyursun…

mutlu bir evlilik arıyorum, mutlu bir evlilik, mutlu evlilik, mutlu evlilikler,

Elazıg Bayan Arkadaş, Elazığ muhabbet, Elazığ arkadaşlık, mobil arkadaşlık, Sehirler arkadaşlık, arkadaşlık evlilik dulbayanlarara
Elazıg Bayan Arkadaş, Elazığ muhabbet, Elazığ arkadaşlık, mobil arkadaşlık, Sehirler arkadaşlık, arkadaşlık evlilik dulbayanlarara

İnsanlar çadirda, konteynırda, farklı devletin teşfiği altında yaşiyorlar. Küçücük çocuklar küçücük yavrular. Okullar baya ertelendi.

 

Elazığ da Arkadaşlık baska olur. Neden derseniz inanın kendi şehrim diye demiyorum bunu. Bir çadir kente gittik sağlık personelleri ile. Gittiğimizde vali ve belediyele baskanı oralardi. Çadirlarda yaşansana insanlar oyle bir ikram oyle bi sevgi saygı farklı oluyor. Bunu görüp duygulanmamak elde değil.

 

 

Elazığ deprem evleri çoğu yıkılyor. Herkes ev ariyor. Kiralık evler yok. Toki evleri dağitildi çoğu aileye.

 

Elazığ depremini görmek sormak isteyen beni bulup sorsun. Size hayatın şartlarını yaşam yönlerini ne halde olduklarini tek tek anlatayım. Bu konuyu inanın arkadaşlık amaçlı yazmadım. Ve şunu millet çok iyi gördü. Elazığ depreminde tüm Türkiye Elazığ için ayaktaydı. Tüm sağlık personeli i, afad personeli, bakanlar, vali,kısacası inanın tüm Türkiye Elazığdı.

 

Çok kişi yardım etti. Acun ilica para kapmanyası başlattı. İnanın bu nedir biliyormunuz. Bu Türkiye bir tek yürek tek bilek ayrılmaz bir vatandır. İyiki Elazığliyim ve iyiki Türkiye benim vatanım. Şimdiden tesekkürlerimi sunuyorum.

 

Herkesin güzel seviyeli, doğru dürüst arkadaşlık ettiği bir mekan olup herkes bir aile olmuştur. Herkesi bayanlarara arkadaşlık sitesine beklerim.

 

Elazıg Bayan Arkadaş, Elazığ muhabbet, Elazığ arkadaşlık, mobil arkadaşlık, Sehirler arkadaşlık, arkadaşlık evlilik dulbayanlarara

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x