Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıEvlenmek İsteyen Bayanlar

Elazığ Sohbet

4.5 2 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Ben Kadriye 45 Yaşındayım Elazığ da yaşıyorum. Hizmete bağlı, Allah aşkı ile yanıp tutuşan, ilim, irfan, ihlas sahibi, kendini bilen memur bir bey ile izdivaç niyetindeyim.Daha önce 1 evlilik geçirdim ayrıldım eşimden.  Ben insanların konuşa konuşa anlaşacağını düşünüyorum.temiz, düzgün eğitimli kaliteli birini arıyorum.ne yazsam boş.bilinmek lazım. diyaloğa girmek lazım.

Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ,

Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ,
Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ,

Cinsiyeti Kadın
Mesleği Memur
Ülke Türkiye
Şehir Elazığ
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.65 cm
Kilosu 60 kg
Vücut Tipi Atletik
Göz Rengi Ela
Saç Rengi Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans Üstü
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Koç
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Ailesine Düşkün, Ciddi, Dürüst, Hırslı, İyimser, Mantıksal, Modern, Sorumluluk Sahibi, Titiz, Zeki
Konuştuğu Diller İngilizce
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ve okuyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi

Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ,

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
36-48
Medeni Hali Farketmez
Vücut Tipi Normal, Atletik
Göz Rengi Farketmez
Saç Rengi Farketmez
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans, Lisans Üstü
Geliri 5000 TL ve üstü
Çocuğu Olmasın
Sigara Farketmez
Alkol Farketmez
Evleneceği Kişide Aradığı Özellikler Saygı, Sevgi, Sadakat, Güven, Hoşgörü, Eğitim, Gelir Uyumu, İyi Vakit Geçirme, Politik Uyum, Zeka Uyumu
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Olabilir
Namaz Kılmaya çalışsın
Mezhebi Hanefi
Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ,

Güzel bir sohbet sitesi arıyorum, ciddi bir arkadaşlık sitesi arıyorum, en güzel sohbet sitesi hangisi? Güzel kızlarla sohbet etmek isterim, güzel bir chat sitesi benzer biçimde aramalar yapan İnternet kullanıcılarına yönelik tanıtıcı bir yazı hazırladık.

Her insanoğlunun kendince bir eğlence anlayışı vardır. Buna hobi, ihtiras, bağımlılık yerine her ne denirse densin neticeta o insanoğlunun müddet geçirip eğlenebildiği bir çok yol vardır. Kumar sitelerinden tutun, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sohbet siteleri ve daha onlarca örnek oluşturabilecek sistemler mevcuttur. Bizim konumuz yalnız sohbet olduğundan ben sizlere işin bu istikametinden anlatmak isterim. Güzel bir sohbet sitesi arayanlar ne fakatçla bu sitelere girerler? Aslında bu şekilde bir arama terimi ile sohbet edecek mekan arayan insanoğluın tek düşüncesi vardır, sex muhtevaları olmayan, argo konuşmaların yapılmadığı, politik sohbetlerin olmadığı ve can sıkıcı mücadele muhabbetlerinin yapılmadığı bir mekan aramaktadırlar. Bilindiği üzere son senelerdeki chat site enflasyonu katılımcılara bir çok taviz vermeyi de peşinden getirdi. Köklü ve prensiplerinden ödün vermeyen bir çok site olsa da malesef binlercesi de bu tür sohbetlere müsaade ettiği için sektör zor zamanlar yaşamaktadır.

Güzel sohbet önce ferdin kendi benliğinden kaynaklanır. Bir fert ailesinden nasıl terbiye alıyorsa onu da bulunduğu topluma yansıtır. Sohbet odalarına giren kullanıcıları terbiye edecek konum söz mevzusu değildir. Aslına bakarsan site kaideleri giriş kısmınde katılımcıya kesin gösterilir. Hemen sonra mesuliyet kabul edilmez ve siteden uzaklaştırılır. En azından biz idare olarak böyle bir uygulama yapmaktayız. Güzel hoşça vakit geçirmek isteyen, yeni arkadaşlar bulup, yazışarak eğlenmenin keyfinı yaşamak isteyenler için bir platform oluşturduk. En zorunu seçtik fakat, idare olarak gözlemlediğimiz de şu; sitemizde sohbet eden hepimiz bu vaziyetten oldukça hoşnut. Sizlerde güzel bir sohbet arıyorsanız rastgele bir fiyat ödemeden sohbet odalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Yakup aci
Yakup aci
2 yıl önce

Slm

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x