Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBoşanmış bayanlarEvlenmek İsteyen Bayanlar

Eski Tanışma siteleri

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Eski Tanışma siteleri

Bu makaleyi yazmadan hemen önce google’ye Eski arkadaşlık yazınca ekşi sözlükteki yazılanlara bir göz attım. Yazanların çoğu bundan ortalama on yıl öncesini işaret ederek “Vay be” diyerek cümleler kuruyor. Merhabalar Ben Zülal 27 Yaşındayım Mersin Mezitli de yaşıyorum. Daha önce evlendim ayrıldım şimdi ise Yalansız allah korkusu olan Çocuğu olan olsun. kendine saygısı olan karşısındakinede saygısı olur.ALLAH korkusu olan güvenilir kişiler yazsın benım amacım evlilik.HAKKIMDA HAYIRLISI. YALANA tahammülüm yok.UKALA VE KENDİNİ BEYENEN kişilere değer vermem.ÇOK KONUŞANI ciddiye almam.Her iki dünya için çalışmayı amaç edinmiş biriyim. BAKIMLI,TİTİZ,NEŞELİ,POZİTİF BİRİ, ÜÇ ŞEY ONU ÇOK MUTLU EDER..ÇOCUKLAR, HAYVANLAR BİRDE DOĞA…… ARADIĞIM KİŞİDE İKONU DÜZGÜN,NAİF VE KALBİN DE ALLAH KORKUSU OLAN,KARAKTERİ KUVVETLİ,GERÇEKTEN NE İSTEDİĞİNİ BİLEN, KARŞILIKLI BİŞEYLER ALABİLECEĞİM BİRİSİ OLSUN…!! ÖZEL OLSUN VE BENİM OLSUN…!!!!!!!

Eski Tanışma siteleri, Eski Tanışma sitesi, Eski arkadaşlık siteleri, Eski arkadaşlık, Eski chat tanışma siteleri
Eski Tanışma siteleri, Eski Tanışma sitesi, Eski arkadaşlık siteleri, Eski arkadaşlık, Eski chat tanışma siteleri

Eski Tanışma sitesi

Bu makaleyi yazmadan hemen önce google’ye Eski arkadaşlık yazınca ekşi sözlükteki yazılanlara bir göz attım. Yazanların çoğu bundan ortalama on yıl öncesini işaret ederek “Vay be” diyerek cümleler kuruyor. Yani eski arkadaşlıkların daha çok sohbeti tekelinde bulundurduğu o günleri yad ederek.. İnsanlarda bu denli etki bırakmasının sebebi yukarda da aslında değindiğim gibi kendi zamanı çerçevesinde değerlendirildiğinde alternatifinin olmayışından kaynaklı tekelciliğidir muhtemelen. Ama bazen öyle bir durum söz konusu olur ki hedef edilen söz konusu şey hedef edenin gerisinde kalır, sönük kalır. Daha somut tabirle “boynuz kulağı geçer”.

 

Eski arkadaşlık siteleri

 

Eski arkadaşlık siteleri yazınca kendinizi bizim seviyeli arkadaşlık sitemizde görmeniz için epey emek verdik, doğrudur. Çünkü boynuzun kulağı geçeceğini biz de biliyorduk. Eski arkadaşlık yazınca bizim sitemize geldiğinizde kendinizi eskinin Eski sohbetini aratmayacak bir arkadaşlık ortamında bulacağınızı biz de biliyorduk. Ve tabii ki yıllarca sürecek olan bu konudaki tekelcilik olmasa bile sohbet kalitesinden ödün vermeyişimize de güvenerek Eski arkadaşlıkta ekol olacağımızı da biliyoruz.

 

Eski arkadaşlık

 

Diğer yandan Eski arkadaşlık akıllarda kalmasına rağmen birçok olumsuz yönü varken tabii ki biz bu olumsuzluklardan arındırarak eksiklikleri gidererek sistemimize entegre etmeyi başardığımıza inanıyoruz.

Bilen arkadaşlar bilir, her ne kadar büyük ve zamanının alternatifsiz sohbeti olsa da Eski arkadaşlık op ve yöneticilerin başı boşluğu, kullanıcı sorunlarına karşı lakayt kalmaları gibi bir çok eksiklikleri vardı. Ama her alanda olduğu gibi bu alanda da kaliteden ödün vermeyecek olan biz tabii ki bu konuda da gereken hassasiyeti gösterdik/gösteriyoruz.

Aldıkları sorumluluk gereği görevini tam yerine getiren arkadaşlık kanalları yöneticilerimizin bu konudaki yeterliliklerini zaten zamanla göreceksiniz ve hak vereceksiniz. Söz konusu kalitemize gelmenin yollarından biri olan mynet arkadaşlık sitemize googleye Eski arkadaşlık. eski arkadaşlık siteleri yazıp gelebilirsiniz.

 

 

 

Zamanı gelince on yıl öncesi Eski arkadaşlık için denilen “vay be o zamanlar böyleydi” gibi laflar muhtemelen arkadaşlık platformumuz için de zikredileceği için siz de “vay be” ile başlayan cümleler kurmaktan mahrum olmamak adına buyurun, googleye mynet arkadaşlık yazıp arkadaşlık platformumuza teşrif edebilirsiniz. İyi mynet arkadaşlıklar…

 

Eski chat tanışma siteleri

Eski chat tanışma siteleri kullanıcılarına Eski arkadaşlık sunucusunun kapanmasından sonra kesintisiz bir chat arkadaşlık hizmeti sunmaya başlamıştır. Eski tanışma sitelerini kurmasındaki gaye kaliteli kullanıcı kitlesine sahip olan bir evlilik kelimesinde aynı elit ortamı devam ettirmektir. Gayesine ulaşmasının 4. yılını kutlayan birevlilik.com sitelerimiz içerisinde bir birinden hoş vakit geçirebileceğiniz aktiviteler yer almaktadır. Bu aktivitelerden bazıları; her şehrin tanışma sitelerini kategorize ederek, İstanbul arkadaş, Ankara arkadaş, İzmir arkadaş ve diğer her şehrinin sohbet kanalını Eski tanışma sitelerinde aktif hale getirmiştir.

İnsanların kendi şehirlerinden kullanıcılar ile Eskilerin chat ini yapma isteğini göz önünde bulundurarak hesaplanmış bir şekilde chat kanallarını aktif etmiştir. Bir eski arkadaşlık klasiği olan sunucularımız içerisinde istediğiniz tarz müzik dinleyebilir hatta dilediğiniz şarkıları online yayın yapmakta olan dj’lerimizden isteyebilirsiniz. Bir evlilik vizyonu ; Kaliteli kullanıcılara ev sahipliği yapmak ve Eski arkadaşlık siteleri adına yakışır şekilde kanallarında seviyeli arkadaşlık hizmeti vermektir.

Kötü amaçlı kullanıcılara kesinlikle fırsat vermeyip, kurallara uyulmadığı takdirde sunucularımızdan uzaklaştırmaktayız. Elit ve nezih bir eski arkadaşlık siteleri tadına yakışır şekilde chat yaptığınız için sizlere şimdiden teşekkür eder , eğlenceli eski arkadaşlık’ler dileriz. Günün her saatinde insanlar Arkadaşlık edebilecekleri kişileri arar bunun belirli bir saati günü ayı yılı yoktur, kim ne zaman konuşmak isteyecekse o an sitemize girip kaliteli arkadaşlık edebilme imkânına katılır başlığımızda yazmış olduğumuz Şimdi arkadaşlık Zamanı konumuzda sizlere sohbet’in zamansız olduğunu tekrar hatırlatmış olduğumuzu düşünerek yazımı sonlandırmak istiyorum.

Sitemiz sizlere 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet vermektedir bunun yanı sıra kanalarımız içerisinde de eğlenebileceğiniz oyun bilmece türetmece yarışma a’dan z’ye her şey bulunmaktadır.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Yildzcuma
Yildzcuma
10 ay önce

Slm ben kayseriliyiim yaş 29 bekarim yanliz yaşıyorum calisiyom tasarimciyim niyetim evlilik düşünüyorum buyuzden yazdim

Fatih
21 gün önce

Merhaba ben fatih esmer 17.5 boyunda olgun ciddi kendini bilen yerine göre hareket eden kendini yetiştirmiş kişiliği oturmuş ciddi bir insanım seni tanımak konuşmak evlenmek istiyorum 0541 512 22 13 numaram çekinmeden arayabilirsin beni

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x