Bayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatBayanlarla SohbetEvlenmek İsteyen BayanlarMobil ArkadaşMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

evlilik Yerim siteleri 

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

evlilik Yerim siteleri

Ben Zümrüt Selamün Aleyküm , Türkiyede yaşayan, 40 yaşında , muhafazakar , Allahın emirlerine göre hayatını şekillendiren, onun rızasını gözeten, elimden geldiğince hayırlı evlat , arkadaş ve komşu olmaya gayret eden,islamı tam anlamıyla yaşamayı arzu eden biriyim. Muhasebeciyim.
Ne arıyorum: Sonradan müslüman olmuş (islamiyeti bizden daha iyi anlayıp yaşadıklarını düşünüyorum), Allahın rızasını kazanmak için bütün varlığı ile islamiyete yönelmiş ve hayatında öncelik Allahın emir ve yasakları olan , tüm hayatını da buna göre şekillendirmekten korkmayan , güleryüzlü ,hoşgörülü , ilme ve araştırmaya açık ,ahlaklı ,haya ve edep sahibi , 40-45 yaş aralığında bir eş arıyorum. Ama en önemlisi Türkçe biliyor olması.

 Türkiye`nin Sohbet Platformuna HoŞGeLDiNiZ İyi Sohbetler '
Türkiye`nin Sohbet Platformuna HoŞGeLDiNiZ İyi Sohbetler ‘

 

Resim galeryası
NESEGUL
Görünüm
Boyum: 156 – 160 cm (61,1 – 63,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Belirtmek istemiyorum
Figürüm: Orta
Ağırlığım: 61 – 65 kg ( 132.4 – 143.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Belirtmek istemiyorum
Sigara durumum: Evet, devamlı
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Antremansız
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Lise
İşcilik durumum: İşci
Mesleğim: Maliye
Kişiliğim: Sakin/Telaşsız
Din
Akımım: Sünni
Dini yaşamım: Uygulamaya çalışıyorum
Başörtü takıyormusun veya başörtülü birisini mi arıyorsun?: Evet
Sakalın var mı veya sakallı bir erkek mi arıyorsun?: Belirtmek istemiyorum
Namazım: Beş vakit
Orucum: Evet, oruç tutuyorum
Kur’an okur musun?: Zaman zaman
Haccım: Hayır
Gıdalardaki katkı maddelerine dikkat eder misin?: Evet
Dinini değiştirdin mi?: Hayır
Aile değerleri: Muhafazakâr
İlgi alanları
Favori gezi mekanlarım: Diğer
Favori literatürüm: Bilim literatürü, Diğer
Hobilerim: Gezi, Hayvanlar
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Belgesel

                   


 

evlilik Yerim siteleri

ilan ver
ilanverİlan Ver

evlilik yerim iz varsa hayatımızın en güzel yeri var demektir. Güzel bir ortamda olmak için evlilik yeri aramanıza gerek yok. evlilik yeriniz mobil sistemli olan evlilik yerinin en güzide ve en güzel evlilik evi burasıdır. Demek ki evlilik anını yakalıyanlar tamamen evlilik evi olarak kalıcı olmak üzere bizim sunucumuz olan evlilik mekan ımızı seçerler. Dünyann neresine giderseniz gidin evlilik mekanımıza erişimde hiç bir sıkıntı yaşamassınız. Dünyanın en büyük evlilik sunucu ve sitelerinden plan ve en çok arananlarda google de birinci görülmekteyiz. Arkadaşlar birinciliği sizlerin sayesinde aldığımız için katkılarınıza minnetarız . Arkadaşlıkta öte olmak , Dostluklara yelken açmak bizim en çok aradığımız dir.

 

MOBİL evlilik NEDİR

 

Mobil evlilik demek evlilik sunucularını mobil olarak telefon ile kullanmak demektir. Eskilerde mobil den evlilik e bağlanmak değilde , Bilgisayardan kullanmak vardı. Bilgisayarlar genellikle modem üzeri ile kullanılırdı. Mobil evlilik varsayımlarla degil tam evlilik olarak ilerilere getirir. Arkadaşlar mobil soohbet işte bu şekilde şimdilerde kullanılmakdatır .Sanal evlilik in en temel aranılanı olan evlilik , chat , diyalok , muhabbet mobil ile vardır. Günlük giriş çıkışların mobil evlilik sunucumuzda artış olması gelenlerin mutlu olmasını sağlar. Arkadaşlar sizlerde bizler ilr beraber olduğunuz için emek verişinizi asla göz ardı edemeyiz. Arkadaşlar buradan sizlere makalemizi sonlan dırırken sizlere verdiğiniz emek için çok teşekkür ederiz. Güzel bir ortam olan evlilik sunucumuzdan sizlere emekleriniz icin cok Teşekkür diyoruz. Sevgi ve sağlık ile kalmanızı dileriz. Yurekten sevgi , candan saygı , kalpten dua edenlerinizin olmasını dilerim. Sevgi ve saygı ile kalın arkadaşlar. Görüşmek üzere .

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Selami Arslan
Selami Arslan
2 yıl önce

Slm saygılar sevgiler ben selami istanbul yalnız yaşıyorum ciddiyim zümrüt hanım sizinle tanışmak bir onurdur mutluluk için varım saygılar

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x