Bayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla SohbetBoşanmış bayanlarEvlenmek İsteyen BayanlarUncategorized

Gülüm Tanışma

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Gülüm Tanışma

Seviyeli | Canım | Gülüm | Gülüm Tanışma Chat | Evlilik siteleri;  Selam ben Müesser 37 yaşındayım Kastamonu da yasyorum. Lütfen ciddi düşünen kişiler yazsın. Öncelikle merhametli,güvenilir,sevecen,açıksözlü,eğlenceli,hayvansever 🙂 Aşk ile sevmek istiyorum… Hayat kısa, insanlar ölüyor… Alkol almiyorum ve alkol asla kullanmayan ve cocuksuz biri ile tanismak niyetindeyim. Mevlam gorelim neyler eylerse güzel eyler. ALLAH korkusu olsun dinine bağlı sayglılı sorumlu yalansız vicadanlı ne konuştugunu bilen biri bay olsun.

Gülüm Tanışma, Gülüm Tanışma sitesi, Gülüm Tanışma Etmek, Gülüm Türkiye Tanışma Türk Chat Odaları
Gülüm Tanışma, Gülüm Tanışma sitesi, Gülüm Tanışma Etmek, Gülüm Türkiye Tanışma Türk Chat Odaları

Gülüm Tanışma sitesi

 

Aradığın Tanışma ve Bedava Arkadaşlık Burada! Sitemizde Seviyeli Evlilik Etmek ve Sohbet Ederken Yeni Arkadaşlıklar Kurmak Artık Çok Kolay, Gülüm Tanışma Sitesi Gülüm Tanışma Üzerine Kurulmuş Gülüm Chat Hizmeti Sunan Arkadaşlık Sitesidir, Gülüm Tanışma – Aradığın Seviyeli Evlilik Ortamı Burada!

Gülüm Tanışma Etmek

Gülüm Tanışma etmek, evet sohbet etmek güzeldir zekâ gelişimine yardımcı olduğu gibi, Tanışma, muhabbet ederek sohbeti çoğaltmakta en güzel olanlardan biridir. Sanma ki sadece, Senin ettiğin sohbetler ile bir tek senin zeki olduğun ortaya çıkacaktır. Sende sohbetlere katılarak, Evlilik edenlerden bir şeyler kapacaksın.

Bilgiler paylaşılacak Sohbet ettikçe ortamlar genişleyecek, aşklar güzellikler, dostluklar çoğalacak tıpkı bir ağacın, fotosentez yapıp çoğaldığı gibi, bu nedenle ve sebeple kendini her zaman eksik görecek ve öyle sohbet ederek, başkalarının da fikirlerine saygı duyacak ve yanlışlarımızı Evlilik ederek, düzeltip, devam edeceksin. Örneğin bir chat sitesine girdin, nasıl başlayacağın, hakkında kararsız kalmadan ve daha önce bu tecrübeyi edinmiş isen, sende farkını ortaya, en seviyeli bir şekilde sergileyerek bilgini sohbet ile paylaşacaksın.

 

Gülüm Türkiye Tanışma Türk Chat Odaları

Dünyanın her yerinden giren farklı ırk ve farklı dilleri kullanmakta olan kullanıcılarla ortak bir sitede bir araya gelip Gülüm Türk Chat olarak sohbet etmenin ve aynı anda oda içerisinde radyo yayını yapmakta olan dj’lerimizle keyifli vakit geçirmenin ne demek olduğunu Gülüm Türkiye Chat Tanışma sitemiz içerisinde anlayacaksınız.

Türkiye üzerinde her geçen gün kullanıcı kitlesini büyüten ve google sıralamalarında 1 yıla yakındır 1. sırada olan chat platformumuz ismini çok kısa zamanda Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi ülkelerde duyurdu ve her geçen gün büyüme yolunda ilerlemektedir. Geçmişten bugüne kadar sadece tek bir oda ile yetinmek zorunda kalıyorduk.

Artık bu durumu değiştirip her müzik dalına göre bir oda ayarlayıp kitlemizi daha da büyütmeye çalışacağız. Her kesime ve her tarza ayak uydurabilirsek ve her müzik dalına göre ayrı dj ekip’i ayarlarsak hem kullanıcılarımız açısından hem de bizim açımızdan çok daha anlaşılabilir ve keyif veren bir sistem olma yolunda ilerlemiş olacağız.

Sitemiz her ne kadar düzeyli ve seviyeli bir sistem olsa da reşit olmayan kullanıcıların site girmesi sakıncalı olabilir… Elimizde olmayan imkânlardan dolayı bazı uygunsuz ve site içeriğine ayak uyduramayan kullanıcıları uzaklaştırmakta gecikebiliyoruz…

Bu nedenlerden dolayı reşit olmayan kullanıcılar bu tarz insanların akıbetine uğramamaları için sistemimizden faydalanmamaları daha iyi olacaktır. Site içerisinde sizi rahatsız eden kullanıcıları özelden engelleyebilir, genel oda içerisinde uygunsuz davranışlarını yakaladığınız zaman moderatörlere bildirerek yönetime yardımcı olursanız, bu durum hem kullanıcılar açısından hem de yönetim açısından iyi olacağını ve hep birlikte huzurlu bir ortam sağlayacağımızı düşünüyoruz. Dilerseniz premium (vip) üye olarak sistemin özelliklerinden sınırsız olarak yararlanabilirsiniz..

 

Peki, Premium (vip) üyeliğin özellikleri nelerdir? Vip Üyeler; Genel odalarda mikrofon alıp müzik yayını yapabilirsiniz,  Özelde ve genelde kamera açabilirsiniz, Takım ve diğer logoları kullanıcı isimlerinin yanına koyabilirsiniz. Kendi özel odalarını oluşturabilirsiniz.

Özel odanızın kontrolünü kendiniz sağlayabilirsiniz.  Sistemi kullanmak için herhangi bir uygulama veya program yüklemenize gerek yoktur. Bu sistem flash tabanlı bir sistem olmakla beraber , %100 ücretsiz olarak sistemin özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca üyeliksiz olarak siteye giriş yaparak sistemi tanıyabilir veya üyelik olarak evlilik sitelerinde kalıcı olarak yerinizi alabilirsiniz. Seviyeli ve düzeyli bir şekilde Evlilik etmeniz dileğiyle.. Gülüm Tanışma Evlilik siteleri İyi muhabbetler diler…

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x