Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıGenelMobil Arkadaş

İslam Arkadaşlık

2.5 2 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

İslam Arkadaşlık, Ücretsiz Arkadaşlık

Sitemiz İslam Arkadaşlık fikriyatı üzerine yoğunlaşarak dini bilgiler vermeye devam ediyor. Ne de olsa sözde değil, özde İslam da şart. Maneviyat duygusunda yoğunlaşacak olduğunuzda her zaman çıkış kapısı bulamazsınız. Bir şeyler sizi tedirgin eder, bıktırır, uzaklaştırır ve soğumanıza vesile olur. Tavsiye aldığınız hangi insan olursa olsun, onun eksik yönlerini ararsınız adeta.

slm meraba ben yağmur istanbulda oturuyorm hiç evlenmedim ev kızıyım 25 yaş boy 170 kğ 60 mavi gözlü kumral saçlı beyaz tenli duygusal romantik kibar emretmeyi sevmeyen nazik bir bayanım kitap okumayı ilgiyi ve ilgilen meyi çok severim biraz çocuk ruhluyum.tıbben çocuk sahibi olamayan ailesiolmayan veya yalnız yaşıyan maddi durumu çok iyi olan maddi durumu ve manevi sorunu olmayan evi arabası villası olan istanul çekmeköy bahçeşehir nişantaşı beykoz maltepe dragoz tarabya bebek beylik düzü tarafında oturan bir iş adamı veya evlenmek istiyorum 

İslam Arkadaşlık, Ücretsiz Arkadaşlık
İslam Arkadaşlık, Ücretsiz Arkadaşlık

Pozitif elektrik almanıza gerek olan şeyleri nedense göz ardı edersiniz hep. Bu aslında tamamen gerçekten kaçıştır. Tamamen yalana hizmet, sahte olan şeylere doğru gitmek ve sizleri sınırlayan olaylardan uzak durmakla ilişkilendirilebilir. Halbuki, inanç dünyası dediğimiz olay bu değildir aslında. Bir inanç bu kadar öteye atılmamalı, öyle değil mi?

 

İslam evlilik sitesi

 

Amacımız tamamen var olduğunu bildiğimiz şeylere inanmaktır. Kendinizi zorlamadan, sıkmadan, germeden ve rahatlıkla inançlarınızı yaşamaya devam etmelisiniz. Sizleri yönlendiren insanlara sadece kulak verip, tavsiyelerini dinleseniz bile yeter. Kılavuzunuz daima Kuran-i Kerim olsun. Ve bu şekilde inanmaya devam edin. Arkadaşlığınızı de yapın, arkadaşlık da kurmaya devam edin. Bunların dinimizde hiç bir şekilde yasağı da yoktur. Bunun aksini iddia edenlere de sakın inanmayın.

 

İslam evlilik

 

Sitemizin savunduğu esas fikir de tam olarak budur aslında. Her insanın kendi bildiği yolda gitmesi ve ALLAH ile kulunun arasına hiç kimsenin girmeye çalışmamasıdır. Aksini iddia eden zaten dinden de çıkar. Diyoruz ki, sizler her zaman buralara gelin ve arkadaşlık kurmaya devam edin. Rabbimiz, etrafındaki insanları seven kullarına her zaman kolaylık sağlayacaktır. Amacımız da sizleri bir bütün olarak etrafımızda toplayıp, verebildiğimiz kadar dini bilgileri sizlerle paylaşmaktır. Sosyalleşme amaçlarından birisi de bu değil mi zaten? İslam evlilik sitesi olarak bu doğrultuda yürüyoruz.

 

İslam

 

İslam Arkadaşlık Platformunun Özellikleri

Mekanımız tamamen bağ kurmasını bilen, konuşmadan anlayan, iletişim sihirbazı insanlar ve duygu yüklü bireylerin tercih ederek giriş yaptığı bir platformdur. Dini bilgilerin de rahatlıkla paylaşılabileceği bir mekan olduğumuzu unutmayın diyoruz. İlk başta gelen özelliğimiz de, herkesin inancına saygı duyarak muhabbet edilmesini sağlamak.

 

Din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmadan, insanları sınıflandırmadan yapılan dostluk paylaşımları her zaman bizim ilkelerimiz arasında olacaktır. Sizler de bir an önce bu ayrıcalıklı siteden faydalanmaya başlayın. İslam arkadaşlık sizlere hoş ve güzel muhabbetler diliyor.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x