Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıEvlenmek İsteyen BayanlarŞehir Şehir Bayan ArkadasSevgili Arayan Bayanlar

Kalem Yazar Tükenir Ama…Kader Yazar Tükenmez…

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Fahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta arkadaş kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü biliyorum ki karşıma her zaman en iyisi çıkacaktır. Bunun yanı sıra evlenmek isteyen arkadaş bayanlar telefon numarası mı arıyorsunuz? Tamam işte artık bana mesaj atabilirsiniz. Evlenmek istediğimi de söylemekte yarar var. Yani yazmak istedim ki çünkü arkadaş olarak kalmak isteyenler olacaktır. Sorun yok kalabiliriz tabi ki ama benim asıl amacım evlenmek.

Kalem Yazar Tükenir Ama...Kader Yazar Tükenmez...
Kalem Yazar Tükenir Ama…Kader Yazar Tükenmez…

Ciddi Evlilik Düşünen arkadaş Bayanlar
Evlenmek isteyen arkadaş bayanlar ilanları incelerseniz ne kadar ılımlı ve iyi düşündüklerini görürsünüz. Şahsen ben kendimden de bahsedeyim isterseniz. Güzel bir kadınım. Anlayışlıyım. Kıskanç değilim. Önce arkadaş olarak başlamak isterim. Zamanla sevgili ve sonra da belki evleniriz. İki insanın önce kaynaşması tanışması gerek. Sonrasında neler olacağını kimse bilemez yanlış mıyım? Bu konuda var ise merak ettikleriniz lütfen sorun. Ciddi evlilik düşünen arkadaş bayanlar artık mutlu olmak istiyor çünkü.

Evlenmek İsteyen arkadaş Kadınlar
arkadaş evlilik sitesi sayesinde beni arayanlar genelde iyi insanlar oluyor. Tabi bilemezsiniz kimin ne düşündüğünü. Ayrıca evlenmek isteyen arkadaş kadınlar arasında çok arkadaşım da var. Merak ettiler buradan kimler neler yazacak diye. Ben de o yüzden ilanımı açtım. Harbiden ben de çok merak ediyorum. Kimlerle tanışacağım neler yaşayacağım diye. Şunu unutmayın 3 yıldır arkadaşum ben.

Neden evlilik kararı aldın diye soracak olursanız, geçmiyor böyle yalnız. Yaşamanın verdiği heyecanı evlilikle bir kez daha taçlandırmak güzel olacaktır. Ha çocuğum da yok onu da söyleyeyim. Bazen çocuklu arkadaş kadınlara bakış açısı farklı oluyor. Ben özgür bir arkadaş kadınım. O yüzden de bakalım gelecek teklifleri en kısa sürede değerlendirmek isterim. Gittim ben şimdilik. Takipteyim.

Gününüz aydın, neşeniz bol bol olsun.

İş gününün son günü, bu güzel şarkıları sizlerle paylaşmak istedim. Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileklerimle…

 

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x