Bayan Arkadaş İlanlarıBoşanmış bayanlarEvlenmek İsteyen BayanlarMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

karaman arkadaşlık sitesi

4 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

karaman arkadaşlık sitesi

karaman arkadaşlık sitesi,Selamun aleykum Ben Karaman dan Seray 32 yaşındayım. İkizler Burcuyum. 3 Kızımla beraber yaşıyorum. Özel sektörde çalışyorum. İlk önce eş sonra yol. Eli müslim allaha inanan olsun dürüst olsun. Dürüst saygılı acık sözlü biri olsun.

karaman arkadaşlık sitesi, karaman arkadaşlık siteleri, karaman arkadaşlık, karaman arkadaş, karaman, arkadaşlık sitesi
karaman arkadaşlık sitesi, karaman arkadaşlık siteleri, karaman arkadaşlık, karaman arkadaş, karaman, arkadaşlık sitesi

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Diğer
Ülke Türkiye
Şehir Karaman
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.60 cm
Kilosu 54 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Kızıl
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu İlköğretim
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
Kimle Yaşıyor? Çocuklarımla
Çocuk Durumu Çocuğum var ve benimle yaşıyor
Çocuk İsteği Henüz düşünmedim
Sigara Kullanıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç İkizler
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Duygusal, Dürüst, Komik, Mantıksal, Romantik, Sabırlı, Sorumluluk Sahibi, Zeki
İlgi Alanları Ev İşleri, Kitap Okumak, Yemek Pişirmek
Okuduğu Kitap Türleri Dini, Psikoloji, Roman/Öykü, Şiir
Sevdiği Müzik Türleri Arabesk, İlahi, Özgün Müzik
Konuştuğu Diller Diğer
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ve okuyorum
Namaz Kılıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Nafile İbadetleri Ne Sıklıkla Yapar? Az
Mezhebi Hanefi
Cemaat Hiç bir cemaate bağlı değilim
Kendisine Ait Arabası Var mı? Yok
Kendisine Ait Evi Var Mı? Yok
Giyim Tarzını Nasıl İfade Eder? Yakışanı Giyinirim
Evinde Evcil Hayvan Besler Mi? Hayır

 Karaman arkadaşlık sitesi

 

Karaman arkadaşlık sitesi

 

Karaman Arkadaşlık adından da anlaşılacağı gibi kullanıcıların karaman ve görüntülü Arkadaşlık etmesini sağlayan speaky chat tabanlı bir sistemdir. Sitemize giren ziyaretçiler Karaman ve Görüntülü olarak sevdikleri ve arkadaşları ile Arkadaşlık etme olanağı bulurlar. Bu hizmeti bizlere sağlayan yani speaky chat, merkezi Almanya da bulunan bir firmadır.

 

Biz karaman Arkadaşlık sitemizde sitemizin kurulduğun günden bu zamana kadar ve her zaman aynı hedefi göz önüne alıp, aynı yolda yılmadan devam ettik ve edeceğiz. Diğer karaman siteler den farkımız her şeyi ile kendi yapımımız olması, tamamen kendimize özgü olması sanal olmasına rağmen kaliteli bir hizmet verilmesidir. Sitemizde aramıza katılan tüm m ziyaretçilerimiz aynı haklara sahiptirler onun için yetkili ile bile kıyaslandığı zaman kesinlikle ayrımcılık yapılamaz ve bir yetkili herhangi useri, misafiri zevkine göre sitemizden atamaz yasaklayamaz. Ben her zaman için ayrımcılığa haksızlığa karşı olan birisiyim arkadaşlar. Kaliteli bir hizmet kaliteli arkadaşlığın, dostluğun yolunu gösterir güzel sonuçlara yol gösterir. Son zamanlarda user reytingi kırmak için kendini kasan o kadar karaman Arkadaşlık siteleri var ki, +18 odaları ile kendini, kişiliğini, misafir girişlerini artırmak için seviyeli Arkadaşlık değil de argo içerikli sıcak Arkadaşlık olanağı sunmaktadırlar. Ancak bizim için siz değerli misafirlere seviyeli aile Arkadaşlık ile beraber kaliteli bir hizmet vermekte hiçbir zaman yolumuzdan aksamadık aksamayacağız da.

Karaman arkadaşlık siteleri

 

Görüntülü Arkadaşlık ile beraber karaman görüşebilme imkanını sunan bu güzel sitemiz günümüzde çok fazla kullanılmaktadır ve genel olarak daha çok yurt dışında kendini ön plana koymaktadır.Mesela yurt dışında yaşayan yurtdışlarımız, akrabalarımız ya da arkadaşlarımız Türkiye de ki kişiler ile iletişime geçmek için karaman Arkadaşlık sitesinde gerektiği gibi rahat ve eğlenceli bir şekilde görüşebilme imkanı sunuyor.Dünyanın her bir yanından güzel Türkiye’mden dünya çapında buluştuğumuz adresimiz  karaman saatler  olsun gönüller bir olsun.

 

Kendini her kaidede ispatlamış googlede yerini almış adını seviyeli bir Arkadaşlık hizmeti ile kaliteli bir şekilde hizmetiyle duyurmuş olan karaman Arkadaşlık sitemiz sunduğu bu kaliteli hizmetten oldukça memnun olup yoluna devam edecektir. Siz değerli dostlarım, bizim için saygı sevgi dürüstlük önemlidir, aksi olan argo içerikli bir sistem değil. Belki sitemizde çok fazla kişi bulunmuyor ama az olsun, öz olsun. Karaman Arkadaşlık sitemize giriş yapmak için aşağıdaki karaman Arkadaşlık giriş resmini tıklayınız.

Karaman arkadaşlık

Sizde Arkadaşlık sitemizin üyesi olabilir, güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edinebilirsiniz. Bunun için Arkadaşlık logolarına tıklamanız yeterli olacaktır. Saygıdan, sevgiden yoksun insan kılıklı arkadaşlar, Lütfen sitemize giriş yapmayınız…! Etiketler: Karaman Arkadaşlık Siteleri, Karaman Siteler, Karaman Chat Siteleri

 

Birevlilik Ailesi olarak karaman Arkadaşlık, karaman chat, karaman Arkadaşlık ile karaman ve görüntülü Arkadaşlık imkanını sizlere en güzel, en eğlenceli, en neşeli şekilde sağlamak için saygı ve sevgi çerçevesi ortamını her zaman ön planda tutmaya gayret göstermekteyiz.Karaman Arkadaşlık sitemiz 2020 yılında Aslı yani benim tarafımdan faaliyete geçmiş bulunmakta olup özgeçmişinden buyana daima karaman Arkadaşlık içerikli arkadaş edinme sitemizde asla saygıda kusur edilmemektedir, saygıda kusur edenler yada etmeye teşebbüs edenlere karşı her zaman karşı olup siteden uzaklaştırılmıştır.Amacımız seviyeli bir karaman Arkadaşlık ortamı içerisinde arkadaşlık çerçevemizi daha da genişlettirmek, sanal alemde yaşanan birçok istenmeyen davranışlarla beraber argo içerikli bir ortamdan uzak durmak, sanalda gerçek dostluğu, arkadaşlığı, aşkı, saygıyı, sevgiyi elde etmektir.

 

Son zamanlarda birçok karaman Arkadaşlık sitelerinin açıldığını görüyoruz, eskiden karaman Arkadaşlık siteleri ( yaklaşık 10 yıl öncesi ) sadece sayıyla sayılabilecek site isimleri akılda kalabilecek kadar az bir rakamdaydı. Fakat şuan günümüzde yüzlerce hatta binlerce Arkadaşlık siteleri kurulmuştur. Yalnız ben şu görüşümü dile getirmek istiyorum; bu gibi birçok karaman Arkadaşlık sitelerinin bazı site sahipleri genelde yaşları küçük, ilköğretim çağlarında bulunan insanlar ve bu siteleri sadece geçici bir zevk isteğine dayanarak açtıran kişilerdir. Bazı siteler ise belirli bir zaman açılıp, başka sitelere özenti olarak belirli bir yerlere gelmeyi hedefleyen ancak, sadece birkaç ay sonra ya site ücretini ödeyememe ya da user yakalamayarak site sahiplerinin yılmaları sonucunda kapanmaktadır.

Karaman arkadaş

 

Ancak siz değerli dostlarıma bir ricam olacak; eğer kalıcı, seviyeli ve huzurlu bir Arkadaşlık yada arkadaşlık kurmak için karaman Arkadaşlık sitesi ortamına katılacaksanız belirli yerlere gelmiş, yolunda bir şeyleri kanıtlamış, adını duyurmuş yada google’de yerini almış karaman Arkadaşlık sitelerini tercih ediniz.

 

Ve bir konuda kısa bir deyişimi de dile getirmek istiyorum.Şuan birçok karaman Arkadaşlık sitelerinde adını duyuran kendini kanıtlamış siteler gibi bizim de kendi karaman Arkadaşlık, arkadaşlık sitemizi de eleştirenler çok oluyor ve olacaktır buna mani olunamaz tabiî ki, fakat lütfen arkadaşlar bu eleştiriyi yaparken bizleri yalanlarla, bloglarla yazılarla lekelemek yerine verdiğimiz emek karşılığında aldığımız karşılığında geldiğimiz konumu göz önüne gelerek sadece düşüncelerinizi kırmadan, argo kullanmadan kullanırsanız pek memnun kalacaksınız.

 

Bizim Birevlilik karaman Arkadaşlık sitemiz yönetim ve teknik sorumlusu Aslı , ben olduğum kadarıyla daha ileri konumlara gelmek için elimden, elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.Bu kendimizden emin ve istekli yolumuzda siz değerli dostlarımızınsa aramıza katılmalarını istiyor ve bekliyoruz…

 

 

Tags: Karaman Arkadaşlık, Karaman Chat, Karaman Arkadaşlık Siteleri, Karaman Siteler, Karaman Chat Siteleri

 

karaman arkadaşlık sitesi, karaman arkadaşlık siteleri, karaman arkadaşlık, karaman arkadaş, karaman, arkadaşlık sitesi

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ramin Ashvandi
Ramin Ashvandi
1 yıl önce

Meraba ban iranlim modelist bayan elbese cok ciddi cift arkadas evlilik styorom .istanbul caglayan yasiorom 05449078381

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x