Bayan Arkadaş İlanlarıBoşanmış bayanlarEvlenmek İsteyen Bayanlar

Kırıkkale Arkadaş

4.7 3 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Kırıkkale Arkadaş

Kırıkkale Arkadaş; Ciddi misin ?Adım Sacide Öğretmenim Kırıkkale de yaşıyorum. 36 yaşındayım. Birlikte Daha rahat daha güzel yaşamak için varmısın ? zaman geçirmek için buraya üye olmadım.dürüst yalansız bir insanım.eşimin de böyle olmasını isterim.sadakat benim olmazsa olmazım.eşim efendim olsun ben onun kölesi.huzurlu kavgasız bir yuva istıyorum. Hayat herseye ragmen devam ediyor

Kırıkkale Arkadaş, Kırıkkale Arkadaş arıyorum, Kırıkkale Arkadaş bul, Kırıkkale Arkadaş bulmak, Kırıkkale, Arkadaş

Kırıkkale Arkadaş, Kırıkkale Arkadaş arıyorum, Kırıkkale Arkadaş bul, Kırıkkale Arkadaş bulmak, Kırıkkale, Arkadaş
Kırıkkale Arkadaş, Kırıkkale Arkadaş arıyorum, Kırıkkale Arkadaş bul, Kırıkkale Arkadaş bulmak, Kırıkkale, Arkadaş

Kırıkkale Arkadaş arıyorum

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Eşini Kaybetmiş
Mesleği Öğretmen
Ülke Türkiye
Şehir Kırıkkale
İlçe Yahşihan
Genel Bilgiler
Boyu 1.66 cm
Kilosu 85 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans Üstü
Geliri 3000 TL ve altı
Çalışma Şekli Emekli
Kimle Yaşıyor? Yalnız
Çocuk Durumu Çocuğum var ama benimle yaşamıyor
Çocuk İsteği İstemiyorum
Sigara Kullanıyorum
Alkol Ara sıra alıyorum
Burç Balık
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Duygusal, Dürüst, Eğlenceli, İyimser, Modern, Romantik, Sabırlı, Titiz
İlgi Alanları Alışveriş, Bilgisayar/İnternet, Fotoğraf, Dans, Konser, Müzik, Seyahat, Tiyatro, Yemek Pişirmek
Okuduğu Kitap Türleri Bilim-Kurgu, Dini, Psikoloji, Roman/Öykü, Edebi, Fikri
Sevdiği Müzik Türleri Arabesk, Latin, Enstrümantal, Özgün Müzik, Türkçe Pop, Kulağa Hoş Gelen Hepsi
Konuştuğu Diller Rusça, Türkçe, Diğer
Kuran-ı Kerim Okumayı bilmiyorum
Namaz Kılamıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Nafile İbadetleri Ne Sıklıkla Yapar? Hiç
Tesettür Tesettürlü değilim
Mezhebi Diğer
Cemaat Hiç bir cemaate bağlı değilim
Kendisine Ait Arabası Var mı? Yok
Kendisine Ait Evi Var Mı? Yok
Giyim Tarzını Nasıl İfade Eder? Spor Giyinirim, Klasik Giyinirim, Sade Giyinirim, Yakışanı Giyinirim
Evinde Evcil Hayvan Besler Mi? HayırKırıkkale Arkadaş Bul

Arkadaşlar Kırıkkale Arkadaş aleminde amacımız sanalda sanal olarak kalmamak.bizimle beraber güzel dostluklar kurup harbi kardeşliğin arkadaşlığın gücünü gösterip reale taşımaktır.Evet sanal ama sanal alemde öyle dostluklar kurulabiliyor ki gerçek hayatta bulunamayan arayıp da ulaşılamayan gerçek bağlılık da olan bir dostluk arkadaşlık kardeşlik..İşte bizim amacımızda zaten bulunduğumuz ortam gereği gerçek dostluğu kurmak kesinlikle.Sanalın genelde yalan olduğu bilinir tabii ki her şeyin kötü tarafı olduğu gibi illaki güzel yanları da vardır biz her zaman bu güzel yanlarını ortaya koyma hedefindeyiz bizimle beraber hoş bir ortam kuracağınıza inanıyorum

saygılar:

 

Selamlar olsun değerli arkadaşlarımıza ve saygıdeğer misafirlerimize…

 

Kırıkkale Arkadaş, Sesli chat siteleri dalında misafirlerimize daha kaliteli ve daha hoş bir ortamda hizmet vermek için www.Birevlilik.Com ailesi olarak yılmadan devam ediyoruz.www.heyt.net domainimiz de artık Kırıkkale Arkadaş girişi için listemize eklenmiştir hayırlı olsun diyoruz ve her şey siz değerli misafirlerimiz için olduğunu tekrar dile getiriyoruz saygılar:

 

WwW.Birevlilik.Com Ailesi olarak Kırıkkale Arkadaş, sesli chat, sesli sohbet ile sesli ve görüntülü sohbet imkanını sizlere en güzel, en eğlenceli, en neşeli şekilde sağlamak için saygı ve sevgi çerçevesi ortamını her zaman ön planda tutmaya gayret göstermekteyiz.Kırıkkale Arkadaş sitemiz 2007 yılında Arzu Canan yani benim tarafımdan faaliyete geçmiş bulunmakta olup özgeçmişinden buyana daima Kırıkkale Arkadaş içerikli arkadaş edinme sitemizde asla saygıda kusur edilmemektedir, saygıda kusur edenler yada etmeye teşebbüs edenlere karşı her zaman karşı olup siteden uzaklaştırılmıştır.Amacımız seviyeli bir Kırıkkale Arkadaş ortamı içerisinde arkadaşlık çerçevemizi daha da genişlettirmek, sanal alemde yaşanan birçok istenmeyen davranışlarla beraber argo içerikli bir ortamdan uzak durmak, sanalda gerçek dostluğu, arkadaşlığı, aşkı, saygıyı, sevgiyi elde etmektir.

 

Son zamanlarda birçok Kırıkkale Arkadaş sitelerinin açıldığını görüyoruz, eskiden Kırıkkale Arkadaş siteleri ( yaklaşık 10 yıl öncesi ) sadece sayıyla sayılabilecek site isimleri akılda kalabilecek kadar az bir rakamdaydı. Fakat şuan günümüzde yüzlerce hatta binlerce sohbet siteleri kurulmuştur.Yalnız ben şu görüşümü dile getirmek istiyorum; bu gibi birçok Kırıkkale Arkadaş sitelerinin bazı site sahipleri genelde yaşları küçük, ilköğretim çağlarında bulunan insanlar ve bu siteleri sadece geçici bir zevk isteğine dayanarak açtıran kişilerdir.Bazı siteler ise belirli bir zaman açılıp, başka sitelere özenti olarak belirli bir yerlere gelmeyi hedefleyen ancak, sadece birkaç ay sonra ya site ücretini ödeyememe ya da user yakalamayarak site sahiplerinin yılmaları sonucunda kapanmaktadır.

 

Ancak siz değerli dostlarıma bir ricam olacak; eğer kalıcı, seviyeli ve huzurlu bir sohbet yada arkadaşlık kurmak için Kırıkkale Arkadaş sitesi ortamına katılacaksanız belirli yerlere gelmiş, yolunda bir şeyleri kanıtlamış, adını duyurmuş yada google’de yerini almış Kırıkkale Arkadaş sitelerini tercih ediniz.

 

Ve bir konuda kısa bir deyişimi de dile getirmek istiyorum.Şuan birçok Kırıkkale Arkadaş sitelerinde adını duyuran kendini kanıtlamış siteler gibi bizim de kendi Kırıkkale Arkadaş, arkadaşlık sitemizi de eleştirenler çok oluyor ve olacaktır buna mani olunamaz tabiî ki, fakat lütfen arkadaşlar bu eleştiriyi yaparken bizleri yalanlarla, bloglarla yazılarla lekelemek yerine verdiğimiz emek karşılığında aldığımız karşılığında geldiğimiz konumu göz önüne gelerek sadece düşüncelerinizi kırmadan, argo kullanmadan kullanırsanız pek memnun kalacak.

 

Bizim www.Birevlilik.Com Kırıkkale Arkadaş sitemiz yönetim ve teknik sorumlusu Arzu Canan, ben olduğum kadarıyla daha ileri konumlara gelmek için elimden, elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.Bu kendimizden emin ve istekli yolumuzda siz değerli dostlarımızın da aramıza katılmalarını istiyor ve bekliyoruz…

 

 

Selamlar olsun değerli arkadaşlarımıza ve saygıdeğer misafirlerimize…

 

Kırıkkale Arkadaş, Sesli chat siteleri dalında misafirlerimize daha kaliteli ve daha hoş bir ortamda hizmet vermek için www.Birevlilik.Com ailesi olarak yılmadan devam ediyoruz.www.heyt.net domainimiz de artık Kırıkkale Arkadaş girişi için listemize eklenmiştir hayırlı olsun diyoruz ve her şey siz değerli misafirlerimiz için olduğunu tekrar dile getiriyoruz saygılar:

 

HAKKIMIZDA

Popüler müzikte hit olarak adlandırılan yeni albümün en çok tercih edilen ilk parçaları haricinde kendi belirlediğimiz hitlerimiz ve 1960 lı yıllardan bu yana Türkçe Sözlü popüler müzikten harmanlanmış parçalar playlistlerimizde yer bulur.

 

Radyo Lider’ de Slow müziğin yanı sıra orta ritimli şarkılarda ekleyerek dinleyicimizin ağır ritimlerden sıkılmasını önlüyoruz.

 

internet üzerinden dinleyeme başladığınız zaman uzun süre sıkılmadan ve hit şarkılardan vazgeçmeden yıllara bölünmüş bir dağılımla zevkle dinleyebileceğiniz playlistler oluşturuyoruz.

 

Radyo Lider dinleyeme başladığınızda aslında uzun zamandır duymadığınız ama çok sevdiğiniz şarkılarla karşılaşır ve kendinizi o şarkılara eşlik ederken bulursunuz.

 

Bir şarkının bir insanın eksik kalan yönünü tamamladığını biliyoruz.

 

Arkadaşlar Kırıkkale Arkadaş aleminde amacımız sanalda sanal olarak kalmamak.bizimle beraber güzel dostluklar kurup harbi kardeşliğin arkadaşlığın gücünü gösterip reale taşımaktır.Evet sanal ama sanal alemde öyle dostluklar kurulabiliyor ki gerçek hayatta bulunamayan arayıp da ulaşılamayan gerçek bağlılık da olan bir dostluk arkadaşlık kardeşlik..İşte bizim amacımızda zaten bulunduğumuz ortam gereği gerçek dostluğu kurmak kesinlikle.Sanalın genelde yalan olduğu bilinir tabii ki her şeyin kötü tarafı olduğu gibi illaki güzel yanları da vardır biz her zaman bu güzel yanlarını ortaya koyma hedefindeyiz bizimle beraber hoş bir ortam kuracağınıza inanıyorum…

Sizde sohbet sitemizin üyesi olabilir, güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edinebilirsiniz. Bunun için sohbet logolarına tıklamanız yeterli olacaktır. Saygıdan, sevgiden yoksun insan kılıklı arkadaşlar, Lütfen sitemize giriş yapmayınız…! Etiketler: Kırıkkale Arkadaş Siteleri, Sesli Siteler, Sesli Chat Siteleri

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih
2 yıl önce

Merhaba ben fatih esmer 174 boyunda ciddi karekter sahibi sorumluluk duygusu gelişmiş olgun hoşğörü sahibi kalbi sevgi dolu bir insanım seni gördüm begendim ciddi olarak tanışmak konuşmak istiyorum evlilik amacı ile 05415122213

Ahmet05352314013
Ahmet05352314013
2 yıl önce

Slm ben Ahmet İstanbul’da yaşıyorum 37 yaşındayım bekarım bakımlı temiz hijyenik biriyim dost canlısı sıcak kanliyim eğlence kibar romantik biriyim eylenmesini bilen güldüren nesli bir yapıya sahibim bir okadarda ciddiyim hayat yaşamaya değecek bir bayan arkadaşı araması içerisindeyim neşe kaynağım olacak beni mutlu edebilecek İstanbul içi yaşayan bayan arkadaş arıyorum varsa karakteri bana uygun kapalı açık farketmez duygularımızla anlasabilecrgimiz kendine güvenen bayanlar. Watsapda bana ulaşabilirler.

Nuamram: 05352314012 herzaman 7/24  açığım yazın yeter.

Şener
Şener
1 yıl önce

Mrb görüşmek isterim.

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x