Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulBayanlarla SohbetBoşanmış bayanlar

Konya İslami Sohbet Siteleri

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Konya İslami Sohbet Siteleri

Konya İslami Sohbet Siteleri Selamlar ben Konya dan Hazan 35 Yaşındayım Çıkmayan candan umut kesilmez mutluluk huzura umutluyum. Hiç evlenmedim yaş 30 oldu artik vakti geldi aradigim kişi sadece dörust citti doğru namuslu kesinlikle namazında niyazında olmali. Gönül dergahımın efendisini arıyorum. Kendini bilen, kriterlerime uygun eş arıyorum. Evlilik icin gelsin.. Saygi sevgi sadakat .. Herşeyin hayırlısını diliyorum. …………………….ne yazarsan yaz insanları tanımak güç iş evlilik düşünüyorum sadece bekar olmalı, Aileme düşkünum saygılı dürüstum. HAYAT İŞTE…HAYIRLISI OLSUN,

Konya İslami Sohbet Siteleri, Konya İslami Sohbet Sitesi, Konya İslami Sohbet Site, Konya, İslami Sohbet Siteleri, Konya İslami Sohbet
Konya İslami Sohbet Siteleri, Konya İslami Sohbet Sitesi, Konya İslami Sohbet Site, Konya, İslami Sohbet Siteleri, Konya İslami Sohbet

 

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş

Mesleği Yöneticilik
Ülke Türkiye
Şehir Konya
İlçe Meram
Genel Bilgiler
Boyu 1.63 cm
Kilosu 67 kg
Vücut Tipi Balık Etli
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Önlisans
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ev Arkadaşımla
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Az kullanıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Boğa
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Kıskanç, Zeki
Konuştuğu Diller Diğer
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ama fırsat bulamıyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Umre yaptım
Mezhebi Hanefi

Konya İslami Sohbet Sitelerinin Günümüzdeki Önemi

 

Konya İslami sohbet İletişim, insan var olduğu günden bugüne kadar varlığını sürdürmüş ve bundan sonra da sonsuza dek varlığını geliştirerek sürdürecektir. İnsan anlatmaya ve anlamaya mecbur bir canlıdır. Bunu ilk zamanlar hareketlerle, çıkardığı tuhaf seslerle veya kendi geliştirdikleri bambaşka yollarla iletişim kurmuşlardır. Daha sonradan dilleri bulmuşlar ve konuşarak iletişim kurmaya başlamıştırlar. Tarihsel süreçte bu durum gelişmiş ve sürekli olarak insanlar kendi aralarında iletişim kurma yolları aramıştırlar.

 

Bir fikri, bir düşünceyi, bir hikâyeyi veya tamamen kendi gündelik sorunlarını anlatmak ihtiyacı duyan insan bunu bazen yüz yüze yaparken bazen de iletişim araçları ile yapmıştır. Bu iletişim araçları dönemlerin teknolojileri ile paralel olarak ilerlemektedir. Örneğin eski dönemlerdeki mektuplaşma bir iletişim kanalı örneğiydi. Ya da telsizler ile arkadaş arıyorum, arkadaş arıyorum anonsları ile yakınlardaki kişiler bulunur ve sohbet edilerek arkadaş, dost hatta sevgili olunurdu.

Konya İslami Sohbet Siteleri

Gelişen teknoloji ile birlikte iletişim kanalları da gelişmiş ve daha hızlı, daha güvenli, daha kaliteli iletişim kanalları ortaya çıkmıştır. Chat siteleri ve sohbet siteleri gibi arkadaşlık siteleri de artık bu dönemin iletişim kanalları olmaktadır. İnsanlar artık bilgisayarlarından veya akıllı telefonları ve tabletlerinden direkt olarak sohbet sitelerine erişim sağlamakta ve saniyeler içerisinde dünyanın öbür ucundaki insanlar ile iletişim kurulabilmekte.

 

İletişim Kurmanın En Kolay Yolu

 

Mobil cihazlardan da kolayca erişim sağlanan Konya sohbet siteleri birçok farklı kişiye hitap eden ve herkesin sohbet sitesinden beklentisini tam olarak karşılayan bir yapı sunmaktadır. Binlerce kullanıcısı ile www.birevlilik.com adresi sizlere kaliteli, güvenli son derece memnun kalacağınız bir sistem sunmaktadır.

 

Konya Sohbet sitesi, üyeleri belli kriterlere göre sınıflandıran bir yapı sunmaktadır. Bu sistem sayesinde herkes ilgi alanlarına göre konulara girerek daha kaliteli sohbetler etmektedir. İslami sohbet de bu sınıflandırmalar arasında bulunmaktadır.

 

Konya İslam üzerine konuşmak, fikir alışverişinde bulunmak ve Konya dini sohbet ederek bilgi paylaşımı yapmak isteyen kişilerin üye oldukları alanlar Konya İslami sohbet odaları olmaktadır. İnsanların birbirleri ile daha etkili ve daha kaliteli şekilde sohbet etmelerini sağlayan sohbet odalarında toplu halde konuşmalar da gerçekleştirebilirsiniz.

Herhangi bir tartışma konusunda konuşabileceğiniz veya ilişkinizin ve iletişiminizin içeriğini kendiniz belirleyeceğiniz görüşmeler gerçekleştirebilir ve son derece de sosyalleşebileceğiniz bir ortama giriş yapmış olursunuz.

 

 

 

 

Konya İslami Sohbet Siteleri, Konya İslami Sohbet Sitesi, Konya İslami Sohbet Site, Konya, İslami Sohbet Siteleri, Konya İslami Sohbet

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x