Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulBayanlarla SohbetŞehir Şehir Bayan Arkadas

Van Arkadaş

4.8 4 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Van Arkadaş

Türkiye’nin En sevilen Van Arkadaş sitesi sizlere kaliteli bir ortamda bay/bayanlar ile birlikte sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Ben Vandan Nazlı 30 yaşındayım Akrep burcuyum. yalnız yaşıyorum,sorunum yok,kriterlerime uygun ;
Sadakatlı,Doğru-Dürüst,Yalanı -Dolanı olmayan,sorunsuz, Vicdanli durust bir beyefendi ile ileriye dönük tanışmak buradaki amacım,başka amaçlar peşinde olanlar,ciddi olmayanlar uğraşmasınlar… Allaha inancı olsun ve onun emir ve yasaklarina elinden geldiğince uysun. evlenmek istiyorum

Van Arkadaş
Van Arkadaş, Van Arkadas, Van Arkadaş siteleri, Van Arkadaşlık siteleri, Van, Arkadaş

Van Arkadaş

Türkiye’nin En sevilen Van Arkadaş sitesi sizlere kaliteli bir ortamda bay/bayanlar ile birlikte sohbet etmenizi sağlamaktadır. Van’daki Bütün Elit güvenilir bayan ve baylar ile kesintisiz bir sohbet ücretsiz sohbet keyfini çıkara bilirsiniz. Sizde eğer ki Van chat keyfini yaşamak istiyorsanız Van Arkadaş odalarına giriş yapa bilirsiniz ve sohbete hemen başlaya bilirsiniz.

 

Van Arkadaş odaları

Van Arkadaş odaların da ücretsiz ve kaliteli sohbet edeceğiniz nezih bir sohbet sitesidir!

Van mobil sohbet

Van Mobil Sohbet

 

İnternetinizin Bulunduğu her yerde Van Mobil Sohbet ede bilmektesinizdir ve kaliteli sohbet katıla bilirsiniz.

 

kişisel

Kullanıcı Gizliliğimiz.

 

Kişisel bilgilerinizi sohbet esnasında kimseler ile paylaşılmaz ve bu kurallar gereği daha güvenli sohbet ede bilirsiniz.

 

Van Chat

 

Van Chat

Van Arkadaş odaları bildiğiniz gibi Van’daki bütün herkesin sohbet etmesini sağlayan tek sohbet sitesidir Van Chat olarak da giriş yaparak sohbet ede bilirsiniz ve belli başlı kurallar şartıyla sohbet edin

 

Van Chat odaları Sizinle

Van Chat farkını Van’daki insanlar ile sohbet ederek yaşaya bilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen ve güvenilir bir şekilde Van halkını bir arada toplayan platformda sizlerde davetlisiniz ve keyifli güvenilir şekilde sohbet ede biliyorsunuz eğer ki katılmak görüşmek istiyorsanız Van Arkadaş farkını yaşayın ve sizlerde bu güven içinde sohbet etmeye başlayınız..

 

Van Arkadaş bağlanırken işlemler gerekiyor

Van Arkadaş sitesindeki en iyi sohbet ortamındaki daha keyifli ve güvenilir bir ortamlarda daha güven içinde en iyi şekilde arkadaşlar bularak Van Arkadaş kullanıcılarıyla sohbet etme imkanları sizlere sunuluyor

 

Kullandığınız rumuzu başkası kullanmaması için mutlaka nick’inizi şifreleyin ve hiç kimseler ile paylaşmadan sohbet ede bilirsiniz.

 

Van Arkadaş danış kurallarımız

Öncelikle sizlerde karşınızdaki insanların gerçek bir karakter sahip olduğunu bilmenizi isteriz ve son zamanlardaki en ideal güvenilir bir şekilde sohbet etme imkanları sizlere sunuluyor eğer ki sizlerde bu tarz sohbet ortamında katılmak istiyorsanız Van Arkadaş sitemiz tam sizlere göredir

 

Unutmayın ki. Sizlere sunduğumuz Van Arkadaş farkını sadece sitemiz üzerinde yaşaya bilir istemiş olduğunuz gibi sohbet ede bilirsiniz saygılarımızla.

 

 

Van Hakkında

 

Van Doğu Anadolu bölgesinin Yukarı Murad-Van bölümünde yer alan il. İl toprakları 42° 30’ doğu boylamlarıyla 37° 43’ ve 39° 26’ kuzey enlemleri arasında kalır. Kuzeyden Ağrı, batıdan Van Gölü ve Bitlis, güneyden Hakkari ve Şırnak, güneybatıdan Siirt illeriyle, doğudan ise İran sınırıyla çevrilidir. “Doğunun incisi” ismiyle anılan Van ilinde Türkiye’nin en büyük gölü bulunmaktadır. Trafik numarası 65’tir.

 

Van Gölü kenarında bir sayfiye şehri olan (Tuşba) Turuşba’yı

Türkiye Cumhuriyeti, Kuzey yarımkürede, Avrupa ve Asya kıtalarının kesişme noktasında bulunan bir ülke. Ülke topraklarının büyük bir bölümü Anadolu yarımadasında, kalanı ise Balkan Yarımadası’nın uzantısı olan Trakya’da bulunur. Ülkenin üç yanı Akdeniz, Karadeniz ve bu iki denizi birbirine bağlayan Boğazlar ile Marmara Denizi ve Ege Denizi ile çevrilidir. Komşuları Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Ermenistan, İran, Irak ve Suriye’dir.

Urartulu kumandan Van, imar etmiştir. Zamanla Turuşba ismi yerine Van ismi kullanılmaya başlanmıştır. Van şehrini ilk kuran

Urartu Devleti Doğu Anadolu’da yaşamış ilkçağ ulusudur, en parlak döneminde (M.Ö. IX. yy.) Hazar Denizi’nden Malatya’ya kadar uzanan alanda egemenlik sürüyordu. Başkenti Tuşpa (Van) idi. Devletin kuzey sınırları Erzurum ve Erzincan’a, güney sınırlarıysa Musul ve Halep’e kadar uzanıyordu. O yıllarda Ön Asya’nın büyük devleti olan Asur Devleti, Urartuların bağımsızlığını tanımak zorunda kaldı.

…Tümünü okumak için linke tıklayınız.Asur kraliçesi

  1. Ö. 3000 yıllarından M. Ö. 612’ye kadar Dicle’nin batı kıyısındaki Asur şehri merkez olarak kurulan ve gittikçe genişleyen bir devlet. Bu devlet zamanla Mezopotamya, Elam, Suriye ve Mısır’a hakim oldu. Asur Devleti istiklalini kazanmadan önce Sümer, Akkad, Subar, Kut ve üçüncü Ur hanedanı hakimiyeti altında kaldı. Sonradan gelen Sami kavimleri yerli kabilelerle kaynaşarak Asurluları meydana getirdiler.

 

 

 

 

VANARKADAŞ

Van Arkadaş

Bahçesaray Arkadaş

Başkale Arkadaş

Çaldıran Arkadaş

Çatak Arkadaş

Edremit Arkadaş

Erciş Arkadaş

Gevaş Arkadaş

Gürpınar Arkadaş

Muradiye Arkadaş

Özalp Arkadaş

Saray Arkadaş

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x