Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulEvlenmek İsteyen Bayanlar

Aşk nedir

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Aşk nedir ?

Aşk nedir bilen var mı aranızda ? Ben burada hayatımın aşkını arıyorum yazacaklar ona göre yazsınlar.

KİMDİR BU PELİN !

Herkez soruyor kiMdir bu PELİN…
Neyin nesidir
Bunun en iyi cevabını benden başkası verMeyecektir heralde

Ben Pelin Muştan 32 yaşındayım Hiç evlenmedim

Üniversite mezunuyum.
Ben, güzel kıyafetler giyMeyi severiM, farklı saçlar, her zaMan dinleMediğiM parçalar, her zaman okuMadığıM türden kitaplar okuruM. UfkuMu geniş, vücuduMu zinde, bellek ve iradeMi güçlü tutMaya çalışırıM.Kaysı suyu ve portakal suyu içeriM.İçkiye karşı değiliMdir aMa bana ne yapacaklarını ne yapMakta olduklarını bilir,çok duruMlarda olsa kullanmaM. BiliriM ve aMa yapMaM.
KendiMe saygı duyarıM. ZaManıMa, anılarıMa, geleceğiMe, akrabalarıM, dostlarıM, arkadaşlarıM, başkaları ve yaptığım işlere, yapacaklarıMa da..
Bana inananları yarı yolda bırakmaM, güvenilir biri olMak için eliMden geleni yaparıM, ben değilseM, kiMseden de öyle olMasını talep edeMeM. Konuşurken aynı konu üzerinde iki dakikadan fazla durMaMaya çalışırıM, karşıMdakini sıkMak isteMeM.
İlişkileriMde insanların da beniM gibi duyguları olduğunu biliriM. Farklı olduğuMuzu, herkesi aynı anda Mutlu edemeyeceğiMi de.. Yine de genellikle, Mutlu ederiM. Mutlu oluruM.
Güzel ve seMpatik olmadığıMa, gerçeğe, %100 en saf haliMle kendiMe inanırıM. Güzel, Hanımefendi, “leydi” ya da benzer sıfatlar işittiğimde, “eywallah”ıMı eksik etMeM.
KarakteriM en büyük hazineMdir ve O’nu her fırsatta paylaşırıM, fırsat yoksa yaratırıM, yaptığıM her işe, aldığıM her nefese yansıtırıM. İyi ve doğru bulduğuM herşeyi ve herkesi, bana yakışacak ölçülerde örnek alırıM.
YaklaşıMlarıM anlayış ve özgüven üstüne kurulMuştur. Rüzgar nereye eserse o yöne döneMeM, MüMkünse o rüzgarı ben estiririM. Korkar, endişelenir, ağlar ve nadiren de olsa paniğe kapılırıM, hata yapar, çok gerekirse ve kalpleri yuMuşatacaksa, fazlasıyla telafisi MüMkünse ufak tefek yalanlar söyleriM.
KaybetMeyi biliriM. İyi biliriM. Gerekirse kaybederiM. Orada bir yerlerde beniM gibi gerçek insanlar olduğunu ve bir gün kalp atışlarıMı dinleyeMeyeceğiMi iyi biliriM.
SanırıM bunun için özgürlüğüMe düşkün, sevgi dolu, canayakın ve dürüst biri olduğuMu söylerler. DaMarlarıMda bir gram nefret bulunMaz, bulunan da kalbiMe girdikten sonra taMaMen yokolur; KalbiM, nefreti, öfkeyi, kötülük ve sıkıntılarımı kırar, kiMsenin göreMeyeceği kadar küçük parçalara ayırır…
İşte diyoruMya
SanırıM ben garip birşeyiM
!!!

Aşk nedir, ask nedir, aşk ne demek, aşk nedemek, ask nedır,

Aşk nedir, ask nedir, aşk ne demek, aşk nedemek, ask nedır
Aşk nedir, ask nedir, aşk ne demek, aşk nedemek, ask nedır

Aşk Ne demek?

 

SEVGİ ZOR BİR SINAVDIR…

SEVGİYİ YAŞAYIN EMEK VERİN Kİ SEVGİNİZ ÜRESİN…

 

SEVGİ TESTİ SİZE GÜZEL DERSLER KAZANDIRIR…

 

SEVGİNİZE BİR KAÇ DAKİKA AYIRIN…

 

SEVGİ SINAVI BAŞLADI GEÇ KALMAYIN…

 

Niçin aşk? Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle görülmez bir şeyse nedir bu yaşanan somut acılar, güzellikler? Tek başına aşkı tanımlamak her şeyden soyutlamak mümkün mü? Hayır! Aşk bugünlerde bazılarına göre

 

 

Plastikten bile yeniden yapıldı. Dünyada yaşanan suniliğe doğru gidiş aşkın etrafını sardı.

Nedir şu aşk. Aşk hayatın bize hazırladığı en güzel sürprizdir, bu yüzden de kalpleri ne zaman ele geçireceği hiç belli değildir. Daha ne olduğunu bile anlayamadan onun hükümdarlığına giriverirsiniz. Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, “Âşık oldum” dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir.

Aşkın zamanını biz ayarlayabilseydik eğer ve kime neden aşık olduğumuzu anlayabilseydik, aşkın sırrını da çözerdik herhalde. Ama o zaman da aşkın insanı alıp götüren büyüsü tamamen kaybolurdu.

 

Aşk hayata karşı işlenen en güzel ve en doğru suç ortaklığıdır, aşk hayatın bütün tekdüzeliğine, bütün sıradancığına en soylu başkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbette yaşanılan aşkı suçlamak, yargılamak, karalamak, inkâr etmek de aşka yakışık kalmaz. Bu önce haksızlık, kendinize saygısızlık olur. İnsan sonuna kadar savunmalı aşkını, karşılık görmese de, acı çekeceğini hissetse de, yarın terk edileceğini bilse de, ailesini karşısına alacağını bilse de taviz vermemeli aşkından, “Seni Seviyorum” diyebilmeli göğsünü gere gere. Aşk iste o zaman aşktır. Ve bunun doğrusu yanlışı yoktur, zaten aşkın kendisi doğrudur, kime karşı duyuluyorsa bu aşk, doğru insanda işte odur.

 

 

 

Aşkın zamanı yoktur, hep hazırlıksız yakalar insanı. Evli olmanız, sevgilinizin olması, bir ayrılığın taze yaralarını kurutmaya çalışmanız, bağlılıktan korkmanız, ailenizden çekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hiç mi hiç umurunda değildir. İşte aşk bütün bunlara tek başınıza karşı gelebilme yürekliliğidir, belki de yeni hayata geçebilme yolu…

Aşkın ne zaman gelebileceği belli olmadığı gibi, ne zaman gideceği de hiç belli değildir. Fazla vakti yoktur onun, uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülü de yoktur. Bir başka göze bakmaya, bir başka tene dokunmaya başlaması o kadar da zor değildir… Aşktan değil, onun kaçmasından korkun ve doğruluğuna yanlışlığına bakmadan sonuna kadar savunun aşkınızı.

* Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir.

* Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir.

 

* Aşk, bir saygıdır, zaaflarınız olduğunu ortaya çıkarır. Kabullenmektir.

 

* Aşk, şimdi zamanı değil diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır.

 

* Aşk, saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir. Keşiftir.

 

* Aşk, Sevişelim demeden sevişmek, yanındakinin ne istediğini bilmektir.Anlaşmaktır.

 

* Aşk, bağlandığını sandığında, karşındakine hayır deme şansını tanımaktır.

 

* Aşk,inceliktir, korumaktır. Sorumluluktur.

 

* Aşk, ciddi bir tokalaşmayı kıkırdamaya dönüştürmektir..Mizahtır.

 

* Aşk, durma yoksa seni öldürürüm lafını duymaktır.Şehvettir.

 

* Aşk, evinizdeki her şeyin yerinin değiştirilmesini kabullenmektir. Teslimiyettir.

 

* Aşk, sevgilinizin ne olduğunu bütün çıplaklığıyla görmektir.Gerçektir.

 

* Aşk, saatin kaç olduğunu bilip aldırmamaktır. Neşedir.

 

* Aşk, sizi kucaklayan kolların, gittikçe daha çok sarılmasıdır.Mutluluktur.

 

* Aşk, tanıdığınızı zannettiğiniz insanın yeni yanlarını keşfetmektir. Tazeliktir.

 

* Aşk, uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulmanızdır. Düşlerin gerçek olmasıdır.

 

* Aşk, kocaman yatağın üçte birine sıkışmaktır. Yakınlıktır.

 

* Aşk, evin anahtarcıdan anahtarcıda bir kopya daha yaptırmaktır. Güvendir.

 

* Aşk, hoşça kal dedikten sonra tekrar karşılaşacağını bilmektir.Kaderdir.

 

* Aşk, gerindiğinde sızlayan vücut lafının anlamını bilmektir. Derstir.

 

* Aşk, ecza dolabını açtığında, diş macunu kapağını kapatılmamış bulmaktır. Uyumdur.

 

* Aşk, pencereden dışarıya baktığında kiminle olduğunu hatırlamaktır. Düşüncedir.

 

* Aşk, asla anlatılmayacak hikayelerdir. Özeldir.

 

* Aşk, cennetle cehennem arası işleyen trende bir mevsimlik bilettir.

 

* Aşk, iki yalnızlığın birbirine dokunması, birbirini koruması ve selamlamasıdır.

 

Biliyor musunuz, hayat zaten kocaman bir yalan, bu kadar sahteliğin içinde gerçek ve doğru olan tek güzellik AŞK. Lütfen ona haksızlık etmeyelim..

 

Erkekler Mars’tan kadınlar da Venüs’tense, her iki cinsin de birbirini anlamak için bu kadar çok vakit harcamasında şaşılacak bir şey yok. Bu iki gezegenin aynı hizaya gelmesine yardımcı olmak için, erkeklerle ilgili en çok sorulan soruların yanıtlarını sizin için araştırdık.

+ AŞKI SONSUZA DEK SÜRDÜRMEK MÜMKÜN MÜ?

 

Birbirini çılgınca seven iki insanı sıfır noktasına getiren, çözümsüzlüğe ve dolayısıyla ayrılığa sürükleyen bir sürü neden var. Belki de bu nedenleri yeterince iyi tanımıyor ve onlarla nasıl başa çıkacağımızı bilmiyoruz.

Ne ile ve nasıl mücadele etmemiz gerektiğini öğrenirsek belki her şey çok farklı hale gelecek. O halde olmayan umudumuzu yoktan var edelim ve ilişkilerimizi katletmek için pusuya yatmış bekleyen 5 düşmanı mercek altına alalım.

 

+ Yaz Aşkı Olmadan Tatilin Keyfi Çıkmaz!

 

Bir sabah uyanıp güneşin insanın içini hafifleten sıcak rengini, ışığını görmek ve valizini toparlayıp gitmek. Belki kimselere haber vermeden ya da haber vererek ne fark eder. Alıp başını gitme duygusu kime iyi gelmez ki.

Aşk nedir, ask nedir, aşk ne demek, aşk nedemek, ask nedır

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x