Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatGenel

Bulevlen Evlilik Sitesi

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Bulevlen Evlilik Sitesi – Sosyal Arkadaşlık

Hayatın bize bahşettiği, en acı anların bile bir anlığına unutulduğu bir eylem var ise bu kuşkusuz olarak bulevlen atmaktır. Hiç sadece gülmek için evlilik etmek istediğiniz oldu mu? Evlilik siteleri içerisinde sadece bu başlığa yönelik, bulevlen evlilik siteleri başlığı altında sunucular bulunmaktadır.

Ben Benay İngiliz Asıllı turkum. YASIM 35 BURAYA CIDDI BI ARKADASLIK ICIN KATILDIM 40 YASINDAN YUKARI TERCIHIMDIR 40 YASTAN ASA OLANLARA CEVAP VERMICEM SOHBET ARAMIYORUM YASIMA UYGUN CIDDI BIRISIYLE TANISMAK BI YUVA KURMAK ISTIYORUM SAYGILAR

Bulevlen Evlilik Sitesi
Bulevlen Evlilik Sitesi

İçerisine giren kişilerin genel amacı “goygoy” diye veya geyik yapmak olarak tabir edilen evlilik ortamını bulmaktır. Bulevlen evlilik siteleri içerisinde pek fazla detay bulunmamak ile beraber sizlere sadece güldürü sunan bir ortam sağlanır. Sizlerin bu ortamda gezinmesi ve olayların akışına katkıda bulunmanız, sunucunun gelişimine de katkıda bulunacaktır. Bulevlen evlilik siteleri arasında seçim yaparken de bazı detaylara dikkat etmek gerekir.

 

Bulevlen Evlilik siteleri Seçerken Dikkat Edilecekleri

Sitenin Kalitesi: Bulevlen evlilik siteleri barındıran sitelerin siz kullanıcılara yönelik kaliteli bir ortam sağlaması gerekir. Bunu sağlamak için de bazı başlıkları ve kullanıcı tiplerini sitelerden uzak tutmaları site kalitesini arttırır.

Kullanıcı Profili: Evlilik ortamını sağlamak yani sizlere gerçek bulevlen evlilik siteleri imajını yaratabilecek atmosferi sağlamak için buna yönelik bir kullanıcı topluluğu gerekir. Şaka veya espri kalitesinin düşük olduğu topluluklar ile beraber bu ortamın sağlanması oldukça hayalci ve zorlayıcı olacaktır.

Sitenin Stabil Olması: Bu durum her ne kadar göz ardı edilen bir detay olsa da kimse yolda giderken kazı çalışmasına denk gelmek istemez. Güzel bir araba ve yolun bir yerde sekteye uğrayacak olması tüm keyfi kaçırır. Bulevlen evlilik siteleri içerisinde muhabbet ederken sunucunun stabil şekilde kalması, arızalı bir duruma sebebiyet vermemesi gerekir. Bunun için de ara ara sunucu bakımları yapılmalıdır.

Sosyal Medya Desteği: Günümüz için hayati unsurlardan biri olan sosyal medya platformları her uygulamada olduğu gibi bulevlen evlilik siteleri içerisinde de önemli bir eklenti haline gelebilir. İnsanların birbirlerine gönderecekleri içerikleri daha kolay görüntülemek için belli başlı bazı platformlara karşı uyum gerekebilir.

Medya Görüntüleme: Bu detay günümüz kullanıcılarının yani sizlerin en çok dikkat verdiği detaydır. İletişimde iken metinlerin dışına çıkıldığı ve görsel, duyusal içeriklerin paylaşıldığı su götürmez bir gerçektir. Bulevlen evlilik siteleri gibi güldürü temelli bir sitede da komik görsel veya medya içeriklerinin paylaşılması kadar doğal bir şey olamaz.

Web Tabanlı Evlilik

Bugünlerde telefonunuzda en çok hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Ya da daha genel bir açı ile; ağılıkla hangi amaç için telefonunuzu kullanıyorsunuz? Bu soru 2000-2010 arası sorulsaydı cevap telefon ile konuşma veya en iyi ihtimal ile mesajlaşma olacaktı. Fakat günümüze gelindiğinde ise net bir cevap vermek de almak da oldukça güç. Sizlere bu soruyu yönelttiğimizde; oyun oynamak, mesajlaşmak, video izlemek, müzik dinlemek vs. gibi birbirinden farklı birçok cevap ile karşılaşmamız olası. Bu cevaplar içerisinde verilebileceklerden biri de evlilik siteleri içerisinde arkadaşlık yapmaktır. Bulevlen evlilik siteleri ana başlığında yazılan bu yazımızda değineceğimiz konu; evliliğin nasıl web ortamının bir kolu haline evirildiği olacak.

 

Bulevlen evlilik siteleri örneğinde gördüğümüz gibi sizler de başkaları da evlilik sitelerini belli amaçlara yönelik kullanmaktasınız. Artık evlilik o kadar çok detaya deyim yerinde ise dala budağa sahip ki bunlar arasından birini seçmek veya istediğinize ulaşmak oldukça kolay. Bulevlen evlilik siteleri insanları mizah veya güldürü üzerine toplarken, tarih evlilik siteleri isimli bir başka site da tarihi olaylar üzerine ilgili insanların toplanma yeri oluyor. Daha önceden ayarlanmış bir evlilik grubu havası olduğunu söylesek hiç de yanlış olmaz. Bu durum bile başlı başına hala devam eden evrimin nasıl etkili olduğunun kanıtıdır.

 

İnsanların daha önceden pek ihtiyaç duymadığı veya ihtiyaç duyup duymadığını bilmediği bazı durumlar bugünün şartları içerisinde vazgeçilmez hale gelmiş, bulevlen evlilik siteleri gibi birçok alan insanların ihtiyaçlarını karşılayacak vasıflara sahip olmuştur. Örnek olarak eğlenmek isteyen bireyler bulevlen evlilik siteleri içerisinde dolanırken bunu bir aktivite veya hayatın doğal akışının dışında bir eylem olarak değerlendirmez, günlük rutini olarak algılar. Bu da durumun başka bir örneği haline gelir. İnsanların bu denli benimsemesi için ise yukarıdaki başlıkta belirttiğimiz kriterlerin karşılanması gerekmektedir. Aksi takdirde yeteri kadar ilgi çekmeyecek, bir aktivite klasmanında bile değerlendirilmeye alınmayacak, kullanıcı azlığı sebebi ile de yayın hayatına kısa bir süre sonra son verecektir. Bu gibi detayları başarı ile yerine getirmesi halinde ise sizlerin takdirini kullanmanız vasıtası ile hissedecektir.

 

 

 

Bulevlen Evlilik siteleri – Sosyal Arkadaşlık

 

Evlilik Sitelerinin Bugünlerdeki Yeri

Ülkemiz ve dünyanın başından geçmekte olan hepimizin malumu bir durum var. COVID-19 virüsü olarak adlandırılan organizmanın insan vücudunu etkilemesi sonucu korona adı verilen bir hastalık meydana gelmekte ve bu sebep ile dünya çapında izolasyon yapılmakta, insanlara evinizde kalın çağrıları yapılmaktadır. Bu durumda ise evde vakit geçirmek için en büyük alternatif olarak internet tercih edilmekte. Birden fazla insanın aynı mekanda evlilik edebilmesi bugünün şartları içerisinde oldukça zor gözükse de bulevlen evlilik siteleri gibi platformlarda bunu gerçekleştirebilirler. Evde uzun süreler vaktinizi alabilecek olan bulevlen evlilik siteleri sayesinde insanlar ile temasta bulunmadan evlilik edebilir, fikir alışverişinde bulunabilir ve birbirinizi daha iyi tanıma imkanı bulabilirsiniz. Bu tip dönemlerin sosyal olarak aktif olarak geçirilmesi ruh sağlığına da pozitif yönde etki edecektir. Sosyal olmak için bir kafeye gitmek yerine bulevlen evlilik siteleri içerisinde gezinebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve evde sıkılarak geçireceğiniz süreleri daha keyifli bir alanda harcayabilirsiniz. Bu imkanı bulevlen evlilik siteleri ile beraber sağlayacak olan en önemli etmen kesinlikle sizsiniz. Sitenin veya sitelerin kaliteli, sürükleyici ve kalabalık olması için en büyük eforun sizler tarafından harcanması gerekir. Bunu bir örnek ile anlatmak gerekir ise; bulevlen evlilik sitelerini içerisinde tüm imkanları bulunduran bir futbol stadı olarak düşünün. Ona anlam katacak olan tribün ve sahadaki insanlardan başkası olmayacak, stat sadece alanı sağlamış olacaktır. Bulevlen evlilik siteleri da sizlere bu alanı oldukça iyi sağlayacak, geyik muhabbeti yapmanıza, birbirinizi daha iyi tanımanıza ev sahipliği yapacaktır. İzolasyon sürecinin kafesi veya toplanma alanı olarak bulevlen evlilik siteleri tercih edilebilir. Bu sizlere ve evlilik edeceğiniz kimselere bu zor dönemde yardımcı olacak, bulevlen, güldürü ve espri teması ile akıllarda birikmiş negatif düşünceleri bir kenara bıraktıracaktır.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ekin Eylem
Ekin Eylem
4 yıl önce

Evlenmek istiyorum, doğru zamanımın geldiğini düşünüyorum. Dış görünüşe önem vermeyen beyler ulaşabilir makyaj yapıp çok süslü biri değilimdir. Dinine bağlı eş adayları öncelik vereceğim. Dini sohbet edip yeri geldiğinde eşimle camileri gezip güzel vakit geçirmek istiyorum.

hzallah hzali
hzallah hzali
2 yıl önce

 Allah’ın (C.C) İsimleri ve Anlamları
 1- Allah(C.C.): Bütün eksikliklerden uzak, eşi benzeri bulunmayan, bütün isimleri kapsayan tek isim, tek ilah. İsimlerin sultanı.
 2- Er-Rahmân: “Dünyadaki bütün yaratılmışlara merhamet eden.”
 3- Er-Rahîm: “Ahirette, müminlere sonsuz ihsanda, lütufta ve ikramda bulunan.”
 4- El-Melik: ” Kainatın sahibi, mülk ve saltanatı sürekli olan.”
 5- El-Kuddûs: “Her türlü eksiklikten uzak olan.”
 6- Es-Selâm: “Her tehlikeden selamete çıkaran.”
 7- El-Mü’min: “Güven veren, koruyan.”
 8- El-Müheymin: “Her şeyi gören gözeten.”
 9- El-Azîz: “İzzet sahibi, her şeyin galibi.”
 10- El-Cebbâr: “Kudret ve azamet sahibi.”
 11- El-Mütekebbir: “Büyüklükte eşi ve benzeri olmayan.”
 12- El-Hâlık: “Yaratan.”
 13- El-Bâri: “Her şeyi uyumlu ve kusursuz yaratan.”
 14- El-Musavvir: ”Varlıklara şekillerini veren.”

 15- El-Gaffâr: “Çok mağfiret eden.”
 16- El-Kahhâr: “Her şeye hakim ve galip olan.”
 17- El-Vehhâb: “Karşılıksız hibeler veren.”
 18- Er-Rezzâk: “Rızkını veren.”
 19- El-Fettâh: ” Darlıktan kurtaran. ”
 20- El-Alîm: “Her şeyi en küçük detaylarını bilen.”
 21- El-Kâbıd: “Dilediğine darlık veren.”
 22- El-Bâsıt: “Dilediğine bolluk veren.”
 23- El-Hâfıd: “Dereceleri alçaltan”
 24- Er-Râfi: “Şeref vererek yükselten.”
 25- El-Mu’ız: “Dilediğini aziz eden.”
 26- El-Müzil: “Dilediğini zillete düşüren.”
 27- Es-Semi: “Her şeyi işiten.”

 28- El-Basîr: “Her şeyi en iyi gören.”
 29- El-Hakem: “Mutlak hakim olan. Hikmetle hükmeden.”
 30- El-Adl: “Mutlak adil olan.”
 31- El-Latîf: ” Bütün incelikleri bilen.”
 32- El-Habîr: “Her şeyden haberdar.”
 33- El-Halîm: “Cezada, acele etmeyen.”
 34- El-Azîm: ” Pek yüce.”
 35- El-Gafûr: “Mağfireti bol.”
 36- Eş-Şekûr: “Çok sevap veren.”
 37- El-Aliyy: “Yüceler yücesi.”
 38- El-Kebîr: “Çok büyük olan.”
 39- El-Hafîz: “Her şeyi koruyan.”
 40- El-Mukît: “Her yaratılmışın rızkını veren.”
 41- El-Hasîb: “Kulların hesabını gören.”

 42- El-Celîl: “Azamet sahibi olan.”
 43- El-Kerîm: “Çok ikram eden.”
 44- Er-Rakîb: “Her an gören gözeten.”
 45- El-Mucîb: “Duaları kabul eden”.
 46- El-Vâsi: “İlmi ile her şeyi kuşatan.”
 47- El-Hakîm: “Her işi hikmetli.”
 48- El-Vedûd: “Kullarını seven, sevilmeye en layık olan.”
 49- El-Mecîd: ” Övgüye layık bulunan.”
 50- El-Bâis: “Ölüleri dirilten.”
 51- Eş-Şehîd: “Her yerde her zaman hazır olan.”
 52- El-Hakk: ” Var olan, hakkı gösteren.”
 53- El-Vekîl: “Kendisine tevekkül edenlerin her işini yoluna koyan.”

 54- El-Kaviyy: “Kudreti en üstün.”
 55- El-Metîn: “Çok güçlü.”
 56- El-Veliyy: “İnananların dostu.”
 57- El-Hamîd: “Hamd ve senaya layık olan.”
 58- El-Muhsî: “Tüm varlıkların sayısını bilen.”
 59- El-Mübdi: “Örneksiz yaratan.”
 60- El-Muîd: “Yeniden diriten.”
 61- El-Muhyî: ” Can veren.”
 62- El-Mümît: “Ölümü yaratan.”
 63- El-Hayy: “Sonsuz hayat sahibi.”
 64- El-Kayyûm: ‘Varlıkları diri tutan.”
 65- El-Vâcid: “İstediğini bulan.”
 66- El-Macîd: “Kadri ve şanı büyük.”
 67- El-Vâhid: “Fiillerinde, sıfatlarında ve zatında eşi benzeri olmayan.”
 68- Es-Samed: ” Herkesin muhtaç olduğu.”
 69- El-Kâdir: “Dilediğini yapan.”
 70- El-Muktedir: “Dilediği gibi tasarruf eden.”
 71- El-Mukaddim: “Dilediğini yükselten.”
 72- El-Muahhir: “Dilediğini alçaltan.”
 73- El-Evvel: “Ezeli olan.”
 74- El-Âhir: “Ebedi olan.”
 75- El-Zâhir: “Varlığı açık olan. ”
 76- El-Bâtın: “Yüceliği gizli olan. ”
 77- El-Vâlî: ” Kainatı idare eden.”
 78- El-Müteâlî: “Yüce olan.”
 79- El-Berr: “İyilik ve ihsanı bol.”
 80- Et-Tevvâb: “Günahları bağışlayan.”
 81- El-Müntekim: “İntikam alan.”
 82- El-Afüvv: “Affı çok olan.”
 83- Er-Raûf: “Çok merhametli.”
 84- Mâlik-ül Mülk: “Her varlığın sahibi.”
 85- Zül-Celâli vel ikrâm: “Celal, azamet sahibi.”
 86- El-Muksit: “Her işi birbirine denk yapan.”
 87- El-Câmi: “Mahşerde bir araya toplayan.”
 88- El-Ganiyy: ” İhtiyacı olmayan.”
 89- El-Mugnî: “Müstağni kılan.”
 90- El-Mâni: “Dilemediği şeyi engelleyen.”
 91- Ed-Dârr: “Zarar verenleri yaratan.”
 92- En-Nâfi: “Fayda verenleri yaratan.”
 93- En-Nûr: “Alemleri nurlandıran.”
 94- El-Hâdî: “Hidayet veren.”
 95- El-Bedî: “Eşsiz yaratan.”
 96- El-Bâkî: Ebedi olan.”
 97- El-Vâris: “Her şeyin asıl sahibi olan.”
 98- Er-Reşîd: “Doğru yolu gösteren. ”
 99- Es-Sabûr: “Cezada acele etmeyen.”

mertemre 0546 578 18 22
mertemre 0546 578 18 22
8 ay önce

utangac kızlar Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene MADDİ DESTEK olurum… Hediye alırım Lütfen okumadan aramayın 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x