Erkek Arkadaş İlanlar

Efe

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Diyarbakır’dan ben efe başak burcuyum araba tutkunuyum.

Efe

Efe Adım Efe evlenecek adayımı bekliyorum

Efe
Efe


NİLÜFER’İM SENİ ÇOK ÇOOK ÇOOOK SEVİYORUM… HERKES DUYSUN , İSTANBUL ŞAHİT OLSUN. SEN BENİM İLK VE SON AŞKIMSIN. SENİNLE BU GÖZLERİMİ AŞKA AÇTIM… SENİNLE GÖZLERİMİ BU HAYATA KAPAMAK İSTİYORUM… SENİNLE BİRLİKTE HUZUR BULUYOR , SENİNLE BİRLİKTE MUTLULUĞU YAŞIYORUM… VE ARTIK BEN HAZIRIM… SENİ HİÇ BIRAKMAYACAĞIMA SÖZ VERİYOR VE TAM KALBİMDEN SORUYORUM. HAYATIM BENİMLE EVLENİR MİSİN

2. HERŞEYİM, NAGİHAN’IM, SEN HAYATI YAŞAMAYA DEĞER KILAN … SEN MUTLULUĞU BANA DOYASIYA TATTIRAN ,BİRİCİK SEVGİLİM İYİKİ DOĞDUN SENİ ÇOK SEVİYORUM… .. HERKES DUYSUN , İSTANBUL ŞAHİT OLSUN. SEN BENİM TEK AŞKIMSIN. SENİNLE BİRLİKTE HUZUR BULUYOR , SENİNLE BİRLİKTE MUTLULUĞU YAŞIYORUM… SENİ HİÇ BIRAKMAYACAĞIMA SÖZ VERİYOR VE TAM KALBİMDEN SORUYORUM. HERŞEYİM BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

3. EBRUM SENİ ÇOK ÇOOOK SEVİYORUM. SEN BENİM HAYATIM, YAŞAM KAYNAĞIM, EN BÜYÜK MUTLULUĞUM OLDUN, ÖMRÜMÜZÜN GERİ KALANINI BERABER GEÇİRMEK İSTİYORUM. BENİMLE EVLENİR MİSİN HAYATIM?

4. HAYATIMA GİRDİĞİN İLK GÜNDEN BERİ , BENİ DÜNYANIN EN MUTLU ERKEĞİ YAPTIN HÜLYAM… SENİ ÇOK SEVİYORUM… ŞU ANDA BEN DE BURADA SANA SÖZ VERİYORUM, SON MEKTUPLA… İYİ GÜNDE , KÖTÜ GÜNDE , SAĞLIKTA MUTLULUKTA , AĞLARKEN , GÜLERKEN , HEP AMA HEP YANINDA OLACAĞIMA , ELLERİNİ BIRAKMAYACAĞIMA SÖZ VERİYORUM… BENİMLE EVLENİR MİSİN?

5. EN KIZIP KIRILDIĞIM EN KIYAMADIĞIM YILLAR ÖNCE KAZANDIĞIM ANCAK ÖLÜNCE KAYBEDEBİLECEĞİM TEK İSTİSNAM … SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM … BENİMLE EVLENİR MİSİN ? DİLİMİM …

6. SENİNLE GÜZELLİĞİN KADAR GÜZEL BİR HAYAT YAŞAMAK İSTİYORUM , ÖLÜRKEN BİLE GÜZELLİĞİNE BAKARAK KAPATMAK İSTİYORUM GÖZLERİMİ …

7. ONCA SENE , NİCE ANI YÜKLÜ YILLARI BİRLİKTE ESKİTTİK . SEVGİMİZİ EĞİTTİK VE AŞKIMIZI DA BÜYÜTTÜK . VE ŞİMDİ BUNLARI KARIŞTIRMA ZAMANI … BENİMLE EVLENİR MİSİN SİBEL ? CANIM SİNCABIM ?

8. HEP BENİ SANA GETİRECEK YOLLAR , SENLE BANA AÇILACAK KAPILAR , SENİN KOKUNLA DOLU ODALAR… HERŞEYDEN ÇOKTA SENLE ANLAM BULAN SICACIK BİR YUVA İSTİYORUM… BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

9. SEMRAM , GÜZELLER GÜZELİ BEBEĞİM, CANIMDAN ÇOK SEVDİĞİM, SEN DE UĞRUNA ÖLEYİM… BENİM CANIM SEVGİLİM… O MAVİŞ GÖZLERİNE, O AY GİBİ YÜZÜNE, O TERTEMİZ KALBİNE KURBAN OLAYIM BİRTANEM… HAYATIMIN ANLAMISIN, RUHUMUN PARÇASISIN, KALBİMİN İLACISIN, SONSUZA DEK KADINIMSIN… SONSUZA KADAR BENİM OLUR MUSUN? BENİMLE EVLENİR MİSİN ??

10. NEWYORK’dan İSTANBUL’a 5026 MİL UZAKLIKTAN GECEMİ GÜNDÜZE KATAN SEVGİLİM … YILDIZLARIN PARLAKLIĞINI GÖZLERİNE,SEVGİLERİN EN YÜCESİNİ KALBİNE USULCA BIRAKIYORUM. SELCAN BENİMLE EVLENİR MİSİN ? S.S.S. SENİ ÇOK SEVİYORUM …

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x