Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıŞehir Şehir Bayan Arkadas

Güzel Arkadaş Yapmak

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver

Güzel Arkadaş Yapmak

Bir dostla bir arkadaşla Arkadaş yapmak, söyleşi yapmak bu arkadaşı yaparken de hakkıyla bizlere yakıştığı gibi yapmak çok önemlidir. Nasıl Arkadaş edilir? İnsan dostlarıyla, arkadaşlarıyla nasıl hasbıhal eder? Hani hep deriz ya güzel arkadaş yapmak diye. Her şeyin güzeli değil midir bizi bizden alan, bize anlam katan, mutlu eden. Arkadaş yaparken keyif almak, karşımızdaki insana keyif vermek, onu anlamak dinlemek, kendimizi ona anlatmaktır zaten Güzel arkadaş yapmak.

Ben filiz 34 yaşındayım. ben 168 boyunda 56 kl sivas ta ailemi yanında yaşayan şu an çalışmayan kendime uygun eş adayı nasipse bu güzel sitede bulmayı umuyorum allahın izniyle inşallah burda karşılacağıma inanıyorum.
Ne arıyorum: gerçekten iyi dürüst aıle özlemi çeken benimle herşeyinı paylaşaak birinı. iyi günde kötü gunde beraber geçıreceğim birini arıyorum yalansız sevgi dolu benimgibi aile özlemi çeken birini.

 

Bir yabancıyla ilk tanışmamız, ona ismi sorarak başlayan ve sonrasında nasıl olduğunu sorarız hani. Sonra koyuluruz onunla arkadaşa ve onu tanımaya. Bu tanışma bile çok eğlenceli ve faydalıdır bize. Üsluplu konuşup kendimizi karşımızdaki insana benimsetmeye çalışırız. Bizi anlamasını sağlarız, bizi dinlemesini sağlarız.

Güzel Arkadaş Yapmak
Güzel Arkadaş Yapmak

Güzel Arkadaş yapmak faydalımı?

Güzel arkadaş faydalımı diye sorduk? Nedir bu güzel arkadaş yapmanın faydaları? Nasıl başlarız güzel arkadaş yapmaya? Önce bir merhaba ile başlıyor her zaman arkadaşlarımız. Tabii ki en önemli unsurda karşımızdaki insanı dinlemek ve anlamaktır. Sadece biz söyler biz konuşursak, karşımızdaki insana yani arkadaş yaptığımız insana söz hakkı, konuşma fırsatı vermezsek? Bu güzel arkadaş olmaz ve hatta bu durum arkadaş bile sayılmaz. Öncelikle karşımızdakinin sözlerini dinlemek, anlamak ve tartmak lazım.

 

Saygı sevgi çerçevesinde uygun kelimelerle arkadaşımızı sürdürmeliyiz. Biz ne kadar dürüst ve düzgün arkadaş edersek, arkadaşımızda o kadar uzun ve güzel olacaktır. Güzel arkadaş odaları içerisinde Güzel arkadaş yapmak diye tabir ettiğimiz o muhabbet, seviyeli arkadaş, anlayışlı arkadaş kuralları ile bağdaşırsa, karşılıklı yaptığımız arkadaş her iki kişi içinde güzel ve anlamlı olacaktır. Bu güzel arkadaş sitelerinde yaptığımız arkadaş Bayan sayesinde Real hayatımızdaki diyaloglarımız ve iletişimlerimizi de geliştirmiş oluruz. Kısacası Güzel arkadaş yapmak faydalıdır.

 

 

Güzel arkadaş sitesi ve odası

 

Güzel arkadaş yapılan siteler

Bir arkadaş sitesinin de güzel arkadaşlar yapıldığını nasıl anlarız? Güzel arkadaş siteleri nasıl olur? İşte bu soruların cevabı aslında apaçık ortadadır. Yapmamız gereken bu sitelere giriş yaparak, arkadaş yapılan kanalları takip etmek olacaktır. Arkadaş kanallarında ne gibi arkadaşlar yapılıyor? Arkadaşın konusu nedir? Bunları anlayarak o arkadaş adresinin gerçekten güzel arkadaş sitesi olup olmadığını anlayabiliriz. İnsanlar karşılık bir saygı içerisinde arkadaş ediyorsa, bir birlerine karşı oldukça mütevazi, anlayışlı alakalı davranıyorlarsa, arkadaşın konusu eğlenceli yahut genel hayatımıza dair ise, bu arkadaş sitesi sizin aradığınız o güzel arkadaş sitesidir.

 

Küfür argo, münasebetsiz sözler, hakaret ve seviyesiz kelimeceler yoksa? Saygısızlık, küstahlık, ukalalık yoksa? Her şey seviyeli ve insanlar gülümseyerek eğlenerek arkadaş yapıyorlarsa işte burası gerçek ten güzel arkadaş yapılan bir adrestir. Güzel arkadaş odasıdır. Sizlerde bu koşullara uygun olan adreslere bakarak, bu arkadaş adreslerini anlattığımız şekilde değerlendirip yorumlarsanız, Güzel arkadaş yapmak nedir? Güzel arkadaş nasıl yapılır öğrenmiş olursunuz. Aynı zamanda aradığınız, istediğiniz güzel arkadaş yapmak dediğimiz konunun özünü uygun siteleri bularak orada arkadaş yapabilirsiniz. En güzel arkadaş ve muhabbet konuları, en ideal arkadaş sitesi olan adresimizde sizleri bekliyor. Arkadaş yap, Sende her konu ve alanda arkadaşa katıl. Farklı anlayış tarzlarınız ile arkadaş yapmanın ayrıcalığını burada yaşa ve yaşat.

 

 

 

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x