Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla Sohbet

Hawaya Evlilik Sitesi

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Hawaya evlilik sitesi mutluluk_huzur arıyorum. Adım Zeynep Çok sevsin,güven versin,korusun,ve sahiplensin,o bir adım geldi. Ben kosarim, Gaziantepde yaşıyorum 27 yaşındayım. hiç evlenmedim. Allah’tan korkan namusu terbiyeli bir beyfendiyle hayırlı bir şekilde yuvamı kurmak istiyorum. dürüst olsun yeter.

Hawaya Evlilik Sitesi, Hawaya, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik Apk

Hawaya Evlilik Sitesi, Hawaya, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik Apk
Hawaya Evlilik Sitesi, Hawaya, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik Apk

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Doğum Tarihi
26-11-1992
Mesleği Öğrenci
Ülke Türkiye
Şehir Gaziantep
İlçe Oğuzeli
Genel Bilgiler
Boyu 1.67 cm
Kilosu 59 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Siyah
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çalışma Şekli Öğrenci
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Yengeç
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Ciddi
İlgi Alanları Alışveriş, Kitap Okumak, Müzik
Okuduğu Kitap Türleri Kişisel Gelişim
Sevdiği Müzik Türleri Klasik
Konuştuğu Diller İngilizce
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ama fırsat bulamıyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi
Cemaat Hiç bir cemaate bağlı değilim

Hawaya Evlilik Sitesi, Hawaya, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik Apk

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
24-30
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Farketmez
Saç Rengi Farketmez
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Farketmez
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çocuğu Olmasın
Sigara Farketmez
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Özellikler Saygı, Sadakat, Güven, Hoşgörü
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Olabilir
Namaz Kılmaya çalışsın
Mezhebi FarketmezHawaya Evlilik Sitesi, Hawaya, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik ApkHawaya Evlilik Sitesi, Hawaya, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik Apk

ilan ver
ilanver

Malumunuz tamamımız evlerdeyiz. Hoş dışarda olsak da biriyle iyi mi tanışabiliriz ki? Hele de ciddi bir ilişki arayışında olanlar daha ne kadar evde kalacaklarını iyiden iyiye merak etmeye başlamış olmalı. Olmalı da, dışarı çıkınca da vaziyet pek değişmiyordu ki. Neticeta rağmenıza çıkan fert ancak eğlence peşindeyse siz ne yapabilirsiniz ki? İnsanların alnında ‘Ciddi ilişki arıyorum’ yazmadığı sürece kimin eğlenmek, kimin evlenmek peşinde olduğunu anlayamayacak mıyız?

Cevap veriyoruuuuuuuz: Evet, anlayabilirsiniz! Yıl oldu 2020, artık evliliğe giden yol arkadaş ortamından veya dışarıya çıkmaktan değil online’dan geçiyor. Hawaya tam da bunun için geliştirilmiş bir uygulama!

Öncelikle şunu belirtelim, Hawaya, bildiğiniz ve daha ilkin deneyip hüsrana uğradığınız diğer uygulamalara hiç benzemiyor. Hani ilk buluşmada evlilik muhabbeti yapılmaz, karşıdaki korkar falan benzer biçimde muhabbetler var ya, hah işte burada o yok.

Çünkü aslına bakarsanız tüm üyeler ciddi ilişki mantığıyla, yaşam arkadaşını bulmak amacıyla geliyor.

Arapçada ‘Sevgi’ anlamına gelen ‘Hawa’ kelimesinden esinlenen Hawaya; geleneklere ve kültürlere saygılı, güvenilir, değerleri ve inançları ön planda tutan yaklaşımıyla tanışmanın ötesinde ‘’hayat arkadaşını” bulmak isteyenlerin yanında olarak onları ciddi ilişkiye adım adım yaklaştırıyor! Karşılıklı beğeni ve eşleşmeden ondan sonra geçindiren süreçte Hawaya, dijital ortamda kurulan bağın gerçek bir ilişkiye dönüşmesini sağlayarak kullanıcıları evliliğe giden yolculukları boyunca ancak bırakmıyor.

Burada fake profil yok! Selfie Doğrulama Sistemi var!

Hawaya kuvvetli teknolojik alt yapısı ve kullandığı yapay zekâ ve denetleme kombinasyonu ile bütün üyeleri için ‘’Selfie Doğrulama’’ sistemi kullanarak kimlik doğrulaması yapıyor.

Böylece düzmece profil oluşturulmasına engel olunuyor.

Kadınlara özel “bulanıklaştırma” özelliği yardımıyla o şekilde önüne gelen hepimiz sizin profil fotoğrafınızı göremiyor. (Hani olur ya vazgeçtiğiniz bir tanıdığa denk gelirsiniz ya, burada denk gelmiyorsunuz işte 😉 )

 

İlk etapta profil fotoğrafını göstermek istemeyen kişiler için ‘kabul edenıklaştırma’’ seçeneği var. Bu seçenek ile profil fotoğrafı yalnızca bağlantı kurduğu kişilere gösteriliyor.

Ayrıca, kullanıcıların kendilerini rahat ve güvenilir bir ortamda hissetmeleri için ‘Şahit” özelliği seçeneği de bulunuyor. Bu seçeneği etkin hale getiren kullanıcılar güvendikleri bir dostlarını veya bir aile üyesini sürece dâhil edebilir, onlardan geri bildirimler ve öneriler alabilirler.

Öyle biriyle eşleştikten hemen sonra 9858745 kişiyle daha eşleşmeye geçinmek yok. Bi’ nevi çay içmeye gitmişsiniz şeklinde düşünün.

 

Kendi ailenizi kurmaya hazır mısınız?

Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri ve Endonezya benzer biçimde 13 değişik ülkede evlenme niyetindeki bekarları bir araya getiren Hawaya şimdi Türkiye’de!

Geleneklerine bağlı, sizinle aynı kültürde büyümüş, aynı biçimde düşünen, değerlerinize ve isteklerinize saygı duyan birisiyle mi evlenmek istiyorsunuz? Sizinle benzer bir yaşam hayal eden o kişiyi tanıyabileceğiniz, geleneksel yöntemlerden değişik bir şey düşünün.

Hawaya, sizinle aynı inançlara sahip, aynı şeylere kıymet verdiğiniz biriyle tanışabileceğiniz, bu yolculuğu takdir eden ve hürmet gösteren bir tatbik. Evde olduğunuz bu zamanda Hawaya ile sizinle aynı beklentileri paylaşan, yakınınızdaki bekarlarla tanışın, anlamlı bir birlikteliğe başlayın.

+ YALNIZCA DOĞRULANMIŞ PROFİLLERİ GÖRÜN
sadece gerçek profilleri görmenizi sağlamak için yapay zeka ve moderasyon ile oluşturduğumuz bir kombinasyon kullanıyoruz. Uygunsuz eşleşmelere zaman, enerji ve duygu israfına bir son veriyoruz! Benzersiz “selfie doğrulama” özelliğimizle, bütün üyelerimiz yüz tanıma teknolojisi kullanılarak doğruluyoruz. Botlar ve sahte profiller yok!

+ KENDİ KURALLARINIZLA İLETİŞİM KURUN
yalnız KADINLARA ÖZEL
İletişim kurarken kuralları siz belirleyin. Sizi siz icra eden şeyleri ve sizin için mühim olan değerlerinizi paylaşmanız için sizi destekliyoruz. Siz istemediğiniz sürece asla kimse fotoğrafınızı göremez. Fotoğrafınızı “bulanıklaştırma seçeneği” ile yalnız bildirişim oluşturmayı tercih edeceğiniz bir kişiye görünür hale getirmeyi seçebilirsiniz.

+ SEVDİKLERİNİZ YOLCULUĞUNUZA ŞAHİT OLSUN.
Şahit özelliği ile güvendiğiniz bir arkadaşınızı yada bir aile üyenizi sohbetinize dahil ederek onların görüşlerini ve tavsiyelerini alabilirsiniz.

+ yalnız ONA ODAKLANIN.
Eşleşmeleriniz arasından size maksimum hitap eden kişi ile sohbetinizi bir adım öteye taşıyın. “Özel Mod” özelliği ile birbirinizle alakalı sonucunızı verene kadar aynı anda başka kişilerle mevzuşmaya ara verebilirsiniz. Birbirinize odaklanmanın vakitı geldi.

+ GÜVENLİĞİNİZE Önem VERİYORUZ.
Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Suni zeka ve uzman ekibimizi kullanarak, her insanın sevgiye doğru yolculuğunun her adımında elit bir şekilde davranıldığı güvenli ve saygılı bir ortam sağlamaya öncelik veriyoruz.

+PREMIUM ÖZELLİKLER İLE deneyİMİNİZİ GELİŞTİRİN.
Hawaya ücretsiz bir uygulamadır. Dilerseniz, Premium özellikleriyle deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Gmeşhurk beğeni limitinizi arttırabilir, profilinizi öne çıkarabilir, anlık eşleşme ile arzu ettiğiniz birey ile iletişime geçebilir, sizi beğenenleri görebilir ve bütün bu ek özellikler sayesinde aradığınız ilişkiyi bulmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Hawaya, doğru eşleşmeyi bulmanıza ve bunun mutlu bir evliliğe dönüşmesi için bir şans vermenize yardımcı olmak için burada. Hawaya’da eşleşmeden sonsuzluğun başladığı yere kadar sizinleyiz.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih
2 yıl önce

Merhaba ben fatih seni tanımak istiyorum 05415122213

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x