Evlenmek İsteyen ErkeklerErkek Arkadaş İlanlar

Önce arkadaşlık birbirimizi tanıyalım

0 0 Oy Verme
Üyeye Oy Ver
Adınız
ömer ibrahim kovacıoğlu
Email
ares35.007@gmail.com
Konu
önce arkadaşlık birbirimizi tanıyalım sonuçta eğlenmek değil amacım EVLENMEK.
Mesajınız
ciddi samimi ve gerçek sevgiye susamış ve yalanlara asla sığınmayan gerçekci bir bayanla evlenmeyi düşünüyorum TÜRKİYE . İZMİR . karşıyakada ikamet ediyorum. atalarım orta asyadan türkiyeye ordanda selaniğe göç etmişler benin anne dedem 1893 mübadeleden dolayı TÜRKİYEYE GELİP BALIKESİRE yerleşmişlerdir.bu memlekette sevilen sayılan bir atamın torunuyum .her türlü soruya son derece gerçek ve samimi cevaplarım olacaktır.öncelikle tanışalm sonra sı umarım hayırlısı ile yaşamımı paylaşabileceğim sağ yarım kişisi olabilirsiniz.kişilik olarak temelim sporculukla gelişmiştir hala spor ve bunun yanında araç ve motorsiklet tutkunuyum olmazsa olmazlarımdır.bu konuda eğitmenlikte yapmaktayım doğayı denizi çok sevrim ve emekli olduğum içinde her fırsatımı değrlendiren ve karavanımlada işin tadını çıkaran biriyim.
Önce arkadaşlık birbirimizi tanıyalım
Önce arkadaşlık birbirimizi tanıyalım


Bayanlarla Arkadaşlık kurmanın yolları

 

Bayanlarla Arkadaşlık kurmanın yolları; Evet, bismillah deyip bu yaratıkları tanımaya başlayalım. Bir kere şunu kesinlikle ama kesinlikle aklınızdan çıkarmayın:.

Bu Bayan milleti her daim dokunsan ağlayacak gibi yaşar. Yani sürekli bir  sorunları vardır,ya aileleri onları anlamıyordur,ya güzel değillerdir,ya ağabeyleri sürekli onları baskı altında tutuyordur yada sırf sorunlu gözükmek için bir sorunu varmış tribi yapıyordur. Peki burada biz ne yapıyoruz?

Tabi ki biraz psikologluk oynuyoruz. Biraz sonra Nasıl Karizma Yapılır bölümünde de inceleyeceğimiz üzere siz zaten Bayana karizma yapmak için mutlaka psikoloji ve felsefeyle ilgilendiğinizi ona söyleyeceksiniz. Bu ilk adım. Sonrada gidip Bayanı teselli eden centilmen dost tribine yatacaksınız.Ama centilmen olmanız bu durumda pek işe yaramaz o yüzden Bayanın karşısında zihin okuyan bir tip gibi gözükmeniz lazım.Bunu nasıl yapacağınızı da anlatıyorum? Neden çünkü bu siteyi siz Abaza kardeşlerime bir hizmet olsun diye kurdum.

BAYANLARI ŞÖYLE BİR TANIYALIM

 

Ama önce Bayan psikolojisi ve Bayanların tarihsel gelişim süreçlerine bir bakalım. Bu Bayan psikolojisi öyle menem bir şeydir ki üstat Freud bile Bayanların psikolojisini çözemediği için intihara teşebbüs etmiştir. Ama sonunda azmedip bunların psikolojisini çözmeyi başarmıştır. Freud’da bir çok erkek gibi abazaydı. Hayatını anlattığı kitabındaki şu cümleler her şeyi çok iyi açıklar “…En uysal kadın hastalarımdan birini çektiği acılardan kurtarmıştım o gün, hipnozla sağlamıştım bunu , hastamın krizlerini geçmişteki nedenlerine bağlayınca bu çok zor işi başarmıştım. Ve hastam uyanır uyanmaz kollarını boynuma dolamıştı. Tam o sırada bir hemşirenin beklenmedik bir şekilde içeri girişi, aramızda tatsız bir soğukluğu önlemiş oldu; ama ikimizde o gün hipnoz tedavisine son vermeyi kararlaştırdık. ” Bu satırlar tamamen Freud’dan alıntıdır.

BAYANLARLA CHAT

 

Dediğimiz gibi Bayanların beynini okuya caz ama Bayan psikolojisini tam anlamıyla özümsememiz lazım. Bakın bu Bayan milleti biz erkeklerden tamamen değişik bir düşünce sistemi içerisindedir. En önemli özellikleri gruplaşma ve bir şey yaparken bu gruba güvenmektir. Bu Bayanların hepsi kendilerine gruplar oluştururlar. Diğer gruplar tarafından dışlanmış Bayanlar uyuz olup kendilerine başka bir grup kurarlar. Ülkemizde metrekareye 8 Bayan grubu, 6 rock grubu düşmektedir. Yani bunlar o kadar çeşitlidir ki bunları tanımlayıp sınıflandırmak , rockçıları tanımlayıp sınırlandırmaktan çok çok daha zordur. :)))) Ama biz Bayanları belli durumlarda verdikleri tepkilere göre sınıflandırmaya çalıştık.bu sınıflandırmayı bir sonraki bölümümüzde inceleyeceğiz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x