Bayan Arkadaş İlanlarıBayan Arkadas BulBoşanmış bayanlarMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

Twitter Arkadaşlık

4 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Twitter Arkadaşlık

Twitter Arkadaşlık,  Yeni ve hiç yaşamadığım bir ilişki bulmaya geldim. İsmim Maral Kayseri de yaşıyorum boğa burcuyum 37 yaşındayım. Kendimi fazla övmeyi sevmem o yüzdende ne yazacağımı bilemiyorum kendim hakkında tanışınca anlarsınız diyim en iyisi. sevimli nazlı biriyimdir aslında ama bu birazda karşımdaki kişinin bana nasıl davrandığı ile ilgili yalanı sevmem konuşmayı severim. ciddi akıllı yani zeki ve aklı başında bir erkek arıyorum. Kendini iyi anlatabilmeli , çocukça davranışları olmamalı , olgun ve kararlı bir kişiliğe sahip olmalı. 

TwitterArkadaşlık, Twitter Arkadaşlık, Twitter Arkadaşlık Chat, Peki Twitter da arkadaşlık etmek ücretlimi
TwitterArkadaşlık, Twitter Arkadaşlık, Twitter Arkadaşlık Chat, Peki Twitter da arkadaşlık etmek ücretlimi

TwitterArkadaşlık

Twitter Arkadaşlık, son zamanlar da popüler olmuş tanışma amaçlı edilen muhabbetlerdir. Sosyal medya sayesinde yazılı chat arkadaşlık sitelerinin yanı sıra sosyalleşme araçları gün geçtikçe hızla artış gösteriyor. Kullanıcılar Real hayatın da yaşayamayadığı bir çok duyguyu aramak için bu yollar da aramaya çalışıyorlar. 

 

Dünyanın her yerinden her yaş kesiminden kullanıcıya sahip olan Twitter, arkadaşlık ağı ve gelişmiş ara yüzü sayesinde hızla yaygınlaşmaya başladı. Çoğu kullanıcılar arkadaş edinme yöntemi olarak da kullanmaktadır. Kilometreleri hiçe sayan bu sosyal ağ sayesinde kuracağınız sohbetler ile yeni dostluklar kurabilirsiniz. Twitter arkadaşlık ederek yeni kültürler ile tanışabilirsiniz. Yazılı chat arkadaşlık sitelerinde edilen arkadaşlık ile Twitter’ın aslında tek farkı hitap ettikleri kullanıcı aynı zamanda sayısı. Daha çok kullanıcıya hitap eden Twitter dünyaca ünlü mis bir sosyal ağ dır. Ve bu sosyal ağlarda arkadaşlık edebilmek, aradığınız kriterde kullanıcı bulabilmek çok daha kolaydır. Arkadaşlık sitelerinde ise kullanıcı sayısı Twitter a göre daha az fakat daha sıcak bir ortam sağlamaktadır. Evet belki dünyaya hitap etmiyor olabilir lakin, sizleri daha iyi anlayan bir topluluk ile arkadaşlık etmek eminim sizlere daha iyi gelecektir.

Twitter Arkadaşlık Chat

 

Twitter üzerinden Dünya’nın bir köşesinde ki helgayahello yazabilirsiniz evet J Demiştik kilometre telaşımız yok. Bu neden ile yazarak arkadaşlık etmek chat yapmak daha basit. Kullanıcılar istediği herkeze tanışma bazında yazabilir. Arkadaşlık ilerlediğinde kişilerin isteği doğrultusunda cam da arkadaşlık edebilir, kamera açabilir. Her türlü imkanı sağlamaktadır. Arkadaşlık etmek, chat yapmak için her türlü olanak ve fırsat sizin elindedir.

 

Lakin, her kullanıcı kendine bir Twitter hesabı açmak zorundadır bu sohbetin gerçekleşebilmesi için. Üyelik zorunluluğu malesef ki mecburidir. Arkadaşlık sitelerinde chat yaparken herhangi bir üyelik söz konusu olmadan dahi arkadaşlık edebiliyoruz. Twitter üyelik her ne kadar kişisel bilgilerinizi paylaşmasa dahi sizlerden üyelik esnasında zorunlu olarak bu bilgileri talep etmektedir. Bu nedenle ki her kullanıcı bu neden den ötürü Twitter arkadaşlık i tercih etmeyebilir. 

 

Peki Twitter da arkadaşlık etmek ücretlimi?

 

Arkadaşlık edebilmek tamamen ücretsiz olup, üyelik kayıt esnasında da para talebi sizlerden yapılmıyor. Arkadaşlık esnasında yetkilendirme söz konusu olmadığı için bu işlem de de para konusu geçmemektedir. Twitter Arkadaşlık ederek belki dünyanın diğer ucundaki Jonny ile tanışabilme şansını yakalayabilir, tanışabilirsiniz. Ama arkadaşlık sitelerinde ki aile ortamını yakalayabilir misiniz? İnanın bende bilmiyorum. Son dönem de bu kadar popüler olmuş sosyal arkadaşlık ağı yeni kullanıcıları ile sohbete bekliyor. Adana’dan Kars’a Avustralya dan Belçika ya kadar dünyanın her yerinden kullanıcı kitlesi ile chat yapabilirsiniz.

 

Değerli arkadaşlık severler sizlerin sohbet esnasında gizlilik politikası kapsamındaki her türlü hizmeti sitemiz olarak sizlere sunmaktayız. Bizlerde sizler için Twitter arkadaşlık siteları ile hizmetiniz de olacağız.

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Karahan
1 ay önce

Merhaba ben Karahan esmer 17.5 boyunda olgun ciddi kendini bilen yerine göre hareket eden kendini yetiştirmiş kişiliği oturmuş saygılı uyumlu anlayışlı kendini her konuda geliştirmiş kültürlü çağdaş aile bağları kuvvetli sorumluluk sahibi kendi ayakları üzerinde duran kendi kararlarını kendi alabilen kimseyle hiçbir şekilde bağı olmayan kendi halinde sakin yapıda uysal iyimser sevecen temiz kalpli güzel bir yüreği olan sevgi dolu iyilik sever yardımsever kendini topluma kabul ettirmiş çevresiyle iyi ilişkileri olan saygın sevgi dolu bir insanım

Istedigim şu ki doğru dürüst yalanı dolanı olmayan kimseyle hiçbir şekilde gönül bağı bulunmayan kendinden emin kararlı ne istediğini bilen kendi kararlarını kendi alabilen aile bağı güçlü helal süt emmiş içinde kötülük barındırmayan ve isteği gercekten ciddi bir insanla konuşmak arkadaş olmak sevmek sevilmek saygıyla uyum halinde el ele gönül birliği yapmak biz olabilmek ve birlikte bu aşkla birlikte ilerleyen süreçte birlikte birlikte karar alıp evimizde huzur halinde güzel bir yuva kurmak bunu yürütmek iyisiyle kötüsüyle yaninda olmak desteklemek sahiplenmek korumak her kötülükten uyum ile bir ömür sonsuz sevgilim askim eşim olsun istiyorum bunu ciddi olarak elimi tutup hiç bırakmayacak bir insana değil sevgi ömrümü versem yine az gelir günümüzde dürüst bir insanda bulmak çok zor o yüzden ben her konuda ciddi oldum bu hayatta ve yinede o iyi yürekli kararlı bana can yoldaşı olacak kadını arıyorum bu şartlarda eger uyar ise adam gibi bir adamla yol yürümek mutlu olmak istersen ben hazırım her şekilde seni sevmeye seninle bir ömür yürümeye saygılarımla 0541 512 22 13 numaram çekinmeden arayabilirsin beni niyetim belli

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x