Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatBayanlarla SohbetŞehir Şehir Bayan Arkadas

Sitem…

5 1 Oy Ver.
Üyeye Oy Ver

Ben Sevda Çorumluyum. Gerekli kisi bilir..uzun uzadiya burda anlatmak istemiyorum..bilmesi verekene anlatirim..ben istedigim kadar yazayim..karsidaki anlamak istediği ya da anlayabildigi kadarini alacak..
Ne arıyorum: Benzer ozellikler gordugum bir vatandas ariyorum 🙂 yalan konusanin yalanını çok güzel yakalama ozelligim var..kendisi olsun yeter… gerek yok hayali kimlik üretmeye..

Sitem, ask sohbet, sohbet ask, ask, sitem, sitem etmek

Sitem, ask sohbet, sohbet ask, ask, sitem, sitem etmek
Sitem, ask sohbet, sohbet ask, ask, sitem, sitem etmek

Boyum: 166 – 170 cm (65,1 – 66,9 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Kahverengi
Figürüm: Bir kaç kilo fazla
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Belirtmek istemiyorum
Sigara durumum: Evet, arasıra
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Maşallahım var
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Lise
İşcilik durumum: İşci
Mesleğim: Diğer
Kişiliğim: Sevecen
Din
Akımım: Sünni
Dini yaşamım: Uygulamaya çalışıyorum
Başörtü takıyormusun veya başörtülü birisini mi arıyorsun?: Evet
Namazım: Belirtmek istemiyorum
Orucum: Evet, oruç tutuyorum
Kur’an okur musun?: Hayır
Dinini değiştirdin mi?: Hayır
Aile değerleri: Belirtmek istemiyorum
İlgi alanları
Favori gezi mekanlarım: Şehir turu, Diğer
Hobilerim: Sanat, Gezi, Alışveriş
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Haberler, Belgesel, Diziler

Merhaba sevgili ’in değerli dostları. Bugün sizlere söyleşi aşk mevzusunda bir makale paylaşmaya, çalışacağız. Aşk nedir sizce? Bence aşk, insandaki en yüce duygudur. İçimiz de aşık olmayan yoktur sanırım. Herkes tatmıştır bu duyguyu. Kimisi hala devam eder, kimisi de acı çeker. Aşk her zaman mutlu olmak değildir bence. Kimi vakit acı çekmektir. Kimi vakit sever ayrilirsin. Kimi vakit da platonik. ( Karşılıksız Aşk Yaşarsınız.) fakat karşılık yaşandığı vakit. İnanın aşk en güzel duygudur. Uzmanlar Aşkın bir ömrü var diyorlar. Ben buna katılmıyorum. Kendimden biliyorum. Ben her geçen gün daha çok seviyorum onu. Her an özlem duyuyorum. Onunlayken zaman dursun, vakit geçmesin isterim. Güne onunla başlamak, günü onunla bitirmek. Ne kadar dert olursa olsun, elini tuttuğun zaman, görmüş olduğun zaman, ne bir dert kalır nede tasa. Aşk böyle birşey işte . Hepimiz süreında birileri ile birlikte olup, aşk denilen şeyi yaşamışızdır. Fakat içlerinden birisi aklımıza, hafizamiza kazınmıştır. Benim de var doğal olarak, hazifama kazinan, aklımdan çıkmayan, zaten çıkmasını da istemiyorum. Hani bir laf vardır ya; ilk günkü benzer biçimde seviyorm diye. Ben ilk günkü gibi sevmiyorum. Her geçen saniye, dakika, gün artıyor bu Sevgi. Burada bunu ne kadar anlatmak istesem de. Anlatamıyorum. Yaşayan bilir bunu. Ey sevgili ben seni: Tahmin edeceğin kadar değil, Tahammül edemeyeceğin kadar çok fakat çok seviyorum. Büyük aşkların büyük sorunları olur. Mutluluğunuzu çekemeyen, bu aşkı kabul edemeyen çok insan olur. Fakat insan sevdiği zaman, kim ne yaparsa yapsın boş. İnsan kendisini bildikten sonra. Aşk’a bir örnek verecek olursak, hepimizin bildiği bir film. Selvi boylum al yazmalım. Aşk budur işte. Aşkın en samimi ve masumane hâli. Gelin o efsane filmden, kendisi kadar efsaneleşmiş olan, aşk,ı özetleyen, iki üç saslınü paylaşalım sizinle. Elini tuttum, sıcacıktı; sanki yüreği elimdeymiş şeklinde. İyi insanoğlu sev, güzel insanlar. Kimse inanmazsa sen inan kendine. Sen gelmesen de ben beklerim. Ne olacak sanki cebimden mi gidiyor; canımdan gidiyor. Mutluluk bu muydu? Mutluluk neydi ben bilmezdim.Sevgi iyilikti, sevgi emekti…nihayetinde coşkun dere durulur, yapraklar kurur dökülür, yağmur diner, güneş çıkardı. Sevgi neydi? Sevgi haiz çıkan, arkadaş, sıcak insan eli, insan emeği miydi? Sevgi iyilikti, sevgi emekti.” Evet ailesi, size elimizden geldiği kadar, aşk’ı anlamaya çalıştık. Dileğimiz hepiniz, Sevginin, Aşkın en iyisine layık olmanız.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ?x